Седмокласници 2023/2024 – тема 7 – втори срок и пробни изпити

  • 31 925
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 893
meksito, да ти е жива и здрава рожденичката! Да мине с лекота през НВО, да я приемат на първо класиране по първо желание! Весел празник Flowers Hibiscus

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 447
meksito, да ти е жива и здрава рожденичката! Да мине с лекота през НВО, да я приемат на първо класиране по първо желание! Весел празник Flowers Hibiscus

Присъединявам се и допълвам - първото ѝ желание да остане такова до края на гимназиалния етап! Да създаде много нови приятелства! Heart

# 62
  • Мнения: 271
Meksito, да ти е жива и здрава рожденичката ! Пожелавам и много късмет и  да открие  своето място !
Аз пък сега се чудя, случайно разбрах, че Регалия ще организира пробни в близък областен град- на 31.03 са по БЕЛ, обаче и от училище са обявили дата за пробен по БЕЛ - на 30.03. И сега се чудя да го записвам ли на Регалия , дали няма да му стане много , два поредни дни

# 63
  • София
  • Мнения: 113


Седмокласна поща - електронна поща с материали за подготовка за НВО и пробни изпити, създадена от предишни випуски. Данните за вход в пощата се предоставят на потребители, участвали активно в поне 3 от последните теми. В пощата не се допуска изтриване или пренареждане на материали! Качването на нови такива е добре дошло, разбира се.

Четете го този първи пост, бе! Joy

четох всичко аз, не видях този текст, може да съм го пропуснала.

# 64
  • Мнения: 52
Много е, но пък е тренинг. Друго си е пробния, друго решаването у дома

# 65
  • Мнения: 12 407
Мисля си март да пропусне пробния по математика моето, доста й стана и доста се обезкуражава от резултата. Може би април - БЕЛ и май - математика и до там.

# 66
  • Мнения: 29 793
Честита да е рожденичката. Да ѝ се случва с лекота всичко, което желае....

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 310
Meksito, честита рожденичка! Да е здрава най-вече и да има късмет! 🎂🎁🎊
По математика са до равнобедрен триъгълник, бел не съм сигурна,  обикновено там си пише сам и не ме търси, по литература до "Българският език". И да си похваля детето, че май напоследък само го подценявам - има 6 на контролната по математика и започва срока добре. Струва ми се, че последните две седмици малко се стегна, пу пу пу.
В събота на пробния по бел не било трудно, но "гадно" , като не можа да ми обясни какво има предвид. Ще видим и в четвъртък как ще е по математика.
Успешна седмица на всички!

# 68
  • European Union
  • Мнения: 1 417
Дъщеря ми каза "Добре е, че 7 клас е един път в живота." Казах ѝ, че за нея е един път, но за мен два пъти. (Дали е много рано за "наздраве" Satisfied )

Мексито, да е жива и здрава рожденичката. И да има късмет в живота!

Миналите събота и неделя учи наизуст опълченците. За другото не знам къде са.

# 69
  • Мнения: 423
Мисля си март да пропусне пробния по математика моето, доста й стана и доста се обезкуражава от резултата. Може би април - БЕЛ и май - математика и до там.
Моята дъщеря, също при незадоволителни резултати се обезкуражава. Аз мисля, последния месец да не я пускам на пробни тестове. При лош резултат започва да мрънка,че няма да се справи , че ще се издъни и т.н. Март месец предстои пробния по математика във Веди (София) пък да видим .

# 70
  • Мнения: 543
Meksito, здрава и успешна да е рожденичката!
По БЕЛ има ли го публикуван пробния на Регалия от февруари?

# 71
  • Мнения: 6 010
Да е здрава, щастлива и разумна рожденичката!

# 72
  • Мнения: 271
И моето така - при лош резултат се обезверява, отчайва се и т.н .. Затова и за математиката изобщо се чудя да записвам ли пробен извън този от училище / ако изобщо направят по математика /.. или пък ако го пусна, ако е много зле резултата няма да му го казвам Laughing
При него пък срока започна зле- 4 по математика, 5 по английски, дето той никога не е имал петица по този предмет, та ще видим

# 73
  • София
  • Мнения: 6 016
Честита рожденичка! По темата - моято не й пука от кофти оценка. Така мисля. Добре беше с първите пробни в Регалия, радва се. Повече обаче се радва на приятелката си която е с 90 + точки и по Мат и по Бел. Детето много умно и много учи, цели Туес. Моята, за нея си нехае повече. Ако плесне някоя 4ка в училище, то Това е несправедливо, друг все е виновен Joy не е тя. Трае си и яде цял шоколад, докато гушка кучето. Това й е терапията... Не й пука особено:joy:

# 74
  • София
  • Мнения: 6 574
Да е честита рожденичката ! Най-вече да е здрава, успешна, да мечтае смело и да сбъдва смели мечти!

Общи условия

Активация на акаунт