Отговори
# 1 755
  • Мнения: 2 692
Предложения за бюджетни марки с качествен състав, мисля всички дами от темата ще оценят. Flowers Hibiscus 
Няма да тиражирам подробни мнения за споделени продукти в темата, щом не е нужно. Ще споделя два бюджетни продукта, които за мен и моите нужди си струват, въпреки че имам много козметика и от по-висок клас, но предпочитам тези.
Много харесвам околоочния крем на Orjena, защото виждам ефекта от него. Освежава и изпълва кожата в околоочния контур и и дава по-здрав вид.
https://douglas.bg/orjena-power-collagen-eye-cream-66085
Също така серум-базата на Essence, която намирам за отлична, дори сравнена с прочутата база на Bobby Brown
https://www.notino.bg/essence/hello-good-stuff-glow-serum-primer-osnova/
Това е от мен, дано е полезно на някого.

# 1 756
  • тук-там
  • Мнения: 5 860
А моята база е на Миша - рядко я ползвам, но дъщеря ми редовно и наистина е мн добра.
Честита да си, Змия!

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 15:00 от mtz

# 1 757
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Ветрена ти във сферата на фармакологията ли си?Винаги съм се изумявала от компетентните ти и адекватни коментари?Впечатляващо....
+1 ❤

Cloe, не я пера на ръка. Закопчавам на обратно, слагам в торба за пране и пускам на 40градуса и 800 оборота. Само яката предварително със сапун, че винаги има някакви следи от фдт Simple Smile Досега няма паднало нито едно камъче. Не знам дали има знамение , че са шити с конец , а не са лепени. Дънките ми са с лепени и има вече няколко паднали.

Мими, коя е тази маска с Витамин С, нещо съм пропуснала 🙈😊

# 1 758
  • Мнения: 1 614
Ветрена ти във сферата на фармакологията ли си?Винаги съм се изумявала от компетентните ти и адекватни коментари?Впечатляващо....

НФБ, работя във фарма бранша от 15 години. Занимавам се с козметика, хранителни добавки, медицински изделия, като моето поле са продажбите и маркетинга. Непрестанно съм в комуникация със специалисти - технолози, лекари, фармацевти и др. Отделно от това чета доста, защото този бранш е много динамичен, непрекъснато излизат нови неща. Имам късмета работата да ми е много интересна Blush

Диафорти, извинявай, последното, което искам, е някой да се демотивира да споделя!
Просто обръщам внимание да проверяваме информацията си. ПР материалите никога не са най-надеждният източник. В маркетинга на козметиката и фармацията има толкова неистини и полуистини, толкова трикове, някои от които елементарни, да се чудиш как някой им се връзва... Но пък хората нямат време да проверяват всичко, имат си животи за живеене и се предоверяват на добре звучащи послания или компетентни (платени) консултанти, дерматолози и т.н.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 12:14 от Vetrena

# 1 759
  • Мнения: 4 785
Ветрена -сигурна бях ! Heart
dia4ti базата на есънс е dupe на Dew drops,лиспва само ХК в състава,може да се слага отделно ,ако е драма (за мен не е ) или да се добави директно в серума ,малко на око

# 1 760
  • Мнения: 29 201
Дайчи, никакво отказване от споделяне, всички малки тайни за красота искаме да ги знаем! Kissing Heart
Ветрена също, тя е професионалист!
Ани, тази е маската, не съм я ползвала никога.
https://www.notino.bg/origins/ginzing-glow-boosting-mask-podkhra … vassha-gel-maska/

# 1 761
  • Мнения: 2 692
Няма проблем, Vetrena, всичко е наред! Simple Smile
Дами, никът ми се чете "диафорти", за по-кратко може просто Ди или Диа, но както ви е удобно. Simple Smile

# 1 762
  • София
  • Мнения: 4 364
Змия, честита бъди! Само хубави моменти през цялата ти лична годинка!

От години ползвам основно корейска бяла козметика - в повечето случаи среден клас. Ефикасна и чудесна е, особено ако вече знаеш какво ти се отразява добре и от какво има нужда кожата ти, как да си направиш рутината. Единственият проблем е, че много се чакат поръчките от азиатските сайтове, затова имам продукти напред. Темата за азиатска козметика във форума е полезна и момичетата, които пишат там - чудесни.
Има разбира се и изключения за произхода на продуктите, които ползвам - слънцезащитата през лятото е европейска, както и ретиноидите.

# 1 763
  • Мнения: 29 201
А, защо корейска момичета? Какво ви накара да изберете нея?

# 1 764
  • София
  • Мнения: 4 364
Защото имат традиции в грижа за кожата, защото имат иновации, защото са ефективни, защото цените са доста по-приемливи от тези на селективната козметика, защото добре ги маркетират.

# 1 765
  • Мнения: 2 192
Змия, честита да си! Здрава и много щастлива! Flowers Tulip

Даскал, отива ти, как да не ти отива червеното сако!
И въобще има ли човек на когото да не му отива червеният цвят? Друг е въпросът колко хора се обличат в аления цвят.

Ани, памучните ризи са за предпочитане пред сатенени и други подобни материи. Прекрасно се съчетава с лилавия панталон.
Пристигнаха ли на К.Ф. дрехите?

Kbeauty ползвам вече почти 5 години. Особено тоници, серуми, кремове, слънцезащита, хахах май всичко. И западна козметика ползвам, но по малко.

# 1 766
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Пинк, не са пристигнали . Вчера ми пратиха товарителница и мислех , че днес ще са при мен, но няма никакво движение . И аз нямам търпение , най вече за да видя дали ще ми станат

# 1 767
  • София
  • Мнения: 11 805
Уау,160 и повече нови отговора и това при положение,че само един ден не съм ви чела.Може би си ставаме/те по-близки и споделянето се задълбочава.
Много неща исках да напиша,но при 10+ страници позабравих това онова.
Добре дошла на dia4ti!
За мен всякаква информация,споделена тук е полезна.Дали ще и се доверя вече е мой избор.Така че продължавайте в същия дух!
Ал влюбих се в зелената риза, по-скоро в модела и .Намерих същата в бяло,нали е от Зара?Та май ще ходя да пробвам при първа възможност.
И на Ани ризата ми харесва, обичам нещо/лъскавко/ да има за акцент, камъчета или нещо друго.
Като пишете за слънцезащита и Шисейдо,получих мейл от Дъглас за намален /нов/ слънцезащитен продукт в градски условия на марката.Ако някой го интересува може да надникне.
Змия честита и здрава бъди!
И аз се надявам,ако има друга среща в скоро време да успея да се присъединя.

# 1 768
  • София
  • Мнения: 6 810
Змия, прегръдки! Здрава да си и щастлива!

# 1 769
  • Мнения: 2 692
Да покажа маникюра, който току що си направих. Цял живот поддържам сама ноктите си. Опитах да ходя на маникюр, но толкова небрежно не ми харесва да ми правят ноктите. Не мога да ги нося дълги, пречат ми, защото много си ползвам телефона. За мен е важно ръцете на една жена да са поддържани и това винаги ми прави впечатление. 😊
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт