Февруарски бебчета

  • 15 852
  • 446
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 499
Аз дадох витамин К на 30-тия ден 20 капки еднократно.

# 76
  • София
  • Мнения: 324
На нас вчера ни беше първия преглед, но не и дадоха вит. К, щях да питам, ама покрай всичко забравих .. сега не знам какво да правя честно казано, сякаш не бих го самоназначила.Иначе е качила 1100 гр. и баща ми ме жегна, че било много .. на мен ми се струва съвсем в рамките на нормалното сякаш.

# 77
  • Мнения: 1 016
С уважение към теб и баща ти ама като чуя мъж да дава акъл за бременност/раждане/бебета и се изприщвам.
Един съсед така ни срещна с мъжа ми и почна да ме разпитва как съм родила. В крайна сметка след 5 минути човъркане от негова страна му казах, че се е наложило секцио и последва репликата "аз секциото не го уважавам" 🤣🤣
Едвам се сдържах да го питам той колко деца е родил.. и съм убедена, че дори 1 контракция да получи, ше се моли за живота си 🤣🤣🤣

П.с. 1100 е супер, и моята дама толкова е качила

# 78
  • Мнения: 1 966
След раждането ходихте ли на преглед при АГ? Кога трябва да го посетим?

# 79
  • Мнения: 331
НямаСмисъл, напълно съм съгласна с казаното от теб...много обичам баба си, тя много се радва за мен, но като беше разбрала, че се е наложило секцио и се изказа, че то си е знаело кога да се роди детето, ама ние сме решили едва ли не да се намесим.....излишно е да се обясняваме, но и не сме дебили да не забелязваме на гупостите на хората, близки, познати и случайни...

Ирене, моята АГ, която ме следи и при която раждах, каза след два месеца да отида на профилактичен

# 80
  • Мнения: 49
Момичета, кой издаваше болничния до 135 ден, педиатъра на бебето или моя личен лекар?

# 81
  • Мнения: 499
Момичета, кой издаваше болничния до 135 ден, педиатъра на бебето или моя личен лекар?
Педиатъра на бебето.

# 82
  • Мнения: 251
Какво използвате за колики че са страшни при нас? Също така какво ви е мнението за даване на адаптирано мляко ХА (хипоалергенно) без бебчо да има установена алергия, нито ние имаме?

# 83
  • Мнения: 1 016
Използвам хибридна раница и количката по цял ден 😁
Капките нямат никакъв ефект.

# 84
  • Мнения: 70
Някоя от вас имала ли е вагинални болки и дискомфорт 40 дни след раждането ? От известно време имам болка лека, но постоянна всякаш мускулна треска или все едно нещо ще изпадне от там не знам нормално ли е? Тези дни правихме големи разходки възможно ли да е от тях?

# 85
  • Мнения: 367
На мен педиатърката ми каза че личната го издава този болничен и така и стана.

# 86
  • Мнения: 1
Здравейте, вчера купих без да искам грешното АМ и в аптеката не искат да ми го заменят. Реших да пиша тук да питам дали някоя от вас би го закупила. Купила съм “Лактана био 1 козе”. Sad

# 87
  • Мнения: 174
Мами, раждалите нормално, след като ми свършиха лохиите, остана някакво като течение... дали при някоя от вас има нещо подобно?

# 88
  • Мнения: 70
Аз имам някакво жълтеникаво течение..

# 89
  • Мнения: 251
Точно същото течение получих и аз че даже се чудех дали да не се свържа с лекаря

Общи условия

Активация на акаунт