Какво стана с форума?

  • 13 303
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 329
Нещо става с форума Sad Няма първоаприлска тема от Как Сийка.

Има, как, за 20 годишните, които вече не могат да живеят с родителите си Simple Smile Не мога да дам линк, че съм от телефона.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 36 738
Има! Посмях се от сърце.

# 62
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 326
Е то първи април вече е 365 дни в годината.

# 63
  • Мнения: 1 450
В момента цензурата и масовото триене допринасят за лошата атмосфера.
Това ме отврати и не бях стъпвала тук от години.
Бях пристрастен потребител от 2002 г., но сега влизам с нов профил само при спешна "голяма нужда" и конкретен въпрос.
Поне ми останаха някои интересни хора, като приятели в годините.
Отдавна непосещаващи това място също.

# 64
  • Мнения: 3 399
В момента цензурата и масовото триене допринасят за лошата атмосфера.
Това ме отврати и не бях стъпвала тук от години.
Бях пристрастен потребител от 2002 г., но сега влизам с нов профил само при спешна "голяма нужда" и конкретен въпрос.
Поне ми останаха някои интересни хора, като приятели в годините.
Отдавна непосещаващи това място също.
Какво означава мнения leet?

# 65
  • Мнения: 3 231
Какво означава мнения leet?

Стара компютърна шега, мненията на автора са точно 1337. 1337=leet. Който е писал кода на форума го е оставил.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leet

# 66
  • Мнения: 3 399
Какво означава мнения leet?

Стара компютърна шега, мненията на автора са точно 1337. 1337=leet. Който е писал кода на форума го е оставил.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leet
Мерси. Знаех едно време, но бях забравила….

# 67
  • Мнения: 25 724
В момента цензурата и масовото триене допринасят за лошата атмосфера.
Това ме отврати и не бях стъпвала тук от години.
Бях пристрастен потребител от 2002 г., но сега влизам с нов профил само при спешна "голяма нужда" и конкретен въпрос.


Е, когато масово хората влизат „по голяма нужда“, нормално е след себе си да оставят пейзажа оакан. Че и роптаят срещу тези, които им чистят оаканото.
Иначе да – идват, питат и изчезват. До следващия път. Все едно някой е длъжен да стои тук да дежури и да им помага. Като под помощ често се разбира някой да им чете глупостите, измислените животи, да им отговаря на идиотските въпроси или да им търси в Гугъл информацията, които сами могат да си намерят, но ги мързи.
Но пък имат и претенции, че това било форум за взаимопомощ. Само че помощта я разбират много едностранно. Всички са им длъжни – да им помагат, да ги забавляват... От тяхна страна – нищо. Освен да се държат като зрели хора и да се съобразяват, че все пак се намират на публично място, ама и това им се вижда много, та редовно реват от „госпожата“, която ги е наказала в ъгъла или им е почистила оаканото.
Без извинения.

# 68
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 326
Какво означава мнения leet?

Стара компютърна шега, мненията на автора са точно 1337. 1337=leet. Който е писал кода на форума го е оставил.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leet
На някои потребители постоянно им е leet, това как става?

# 69
  • Мнения: 13 165
Ако пишат само в теми където не се броят мненията, ще си стои същата бройката, не се сещам за друг начин. Ако правилно си спомням, в някои раздели мненията не ги брояха, макар че отначало в тая бройка влизаха и мненията от клюкарника, но това съвсем в първите години.

# 70
  • София
  • Мнения: 35 224
Всички мнения се броят.

# 71
  • Мнения: 13 165
Възможно е аз да съм се заблудила тогава или пък да се е променило това по някое време. Бях останала с впечатлението че имаше теми или раздели, в които мненията не влизат в броя от който зависи ранга. Може пък откакто го направиха в различните раздели ранговете да са поотделно, да е променено и това.

# 72
  • Мнения: 11 154
Имаше,
както имаше и подфоруми, в които не можеше да се пише (например Туризъм), ако нямаш определено число "броими" мнения. Това отпадна преди много години.

# 73
  • Мнения: 1 747
Няма му нищо на форума. Хора, които нито съм чела, нито съм следила някога, са ми изпращали съобщения по практически въпроси, на които съм търсила отговор тук, за което съм благодарна.

Иначе си пиша, за да си упражнявам писмения български. Няколко пъти ме хванаха в грешки, и оттогава опитвам да пиша по-внимателно, та пак ми е полезно.

Нямам никакви очаквания иначе, който иска да споделя нещо, може да го прави и е добре да го прави без да очаква каквото и да е в замяна. “Полезно” може да е всичко - от практически съвет за пътуване, до опит да разбереш диаметрално противоположно мнение.

Имам разни дребни неща, които леко си ме дразнят тук разбира се, но от известно време рядко се учудвам вече.

Но ми липсват мненията на няколко потребителки, които не са вече тук, а харесвах през изминалите две години. Няколко други също са ми интересни, особено тези, които понякога ме изненадват с неочаквани мнения и така и не разбирам дали аз съм “сгафила” в преценката си или просто те са си позволили лека фриволност да изразят нещо неочаквано извън установения си форумен имидж. Но като цяло, всичко е точно така, както и трябва да бъде Blush.

# 74
  • Мнения: 1 450
Има хора, които с годините стават толкова кисели, че чак ти се насълзяват очите.

Общи условия

Активация на акаунт