Искам да кажа...(217) през АПРИЛ 2024

  • 39 651
  • 871
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 357
Али, приятна почивка и кажи какво стана с колегата Grinning

Утре ще имаме отговор... Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 2 109
Добро утро!
Много благодаря за всички пожелания! Да ви се връщат! Heart Eyes
В колко според вас е нормално да започнат да пеят сутринта?! В 5 часа разбира се.
ММ каза, че часовника му тогава показва най-висок стрес. Joy
Аз тук мога да ям само кашкавал, маслини, банички и халва. Страхотни са ми. Grinning

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 6 585
Значи неслучайно са казали хората, че който е слаб в главата, е силен в краката. Та и аз така, два пъти се разхождах до мола за билети за "Извори", щото първия път се усетих преди касата, че парите ми са в другата чанта.
Сега поемам с Вики за зъболекар, после трябва да боядисам яйце с естествени багрила!!! за градината и довечера съм на театър ("Отчаяни съпрузи"). Много прехвалена постановка, ще видим.

# 663
  • Мнения: 5 421
И аз утре вечер съм на театър, дано се похваля с хубава постановка.

Слънчо изгря, има надежда и за моето настроение;)

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 6 585
И тук стана много задушно, явно пак ще вали.

Изхабих една връзка магданоз, зелен цвят йок. Що така мамят в интернета! Joy Надеждата ми сега е в куркумата, дано поне някое бледожълтичко яйчице докарам. Не че баба ми едно време баш с куркума е боядисвала Simple Smile Викам всички ще шарят с люспи от лук, аз друг цвят да направя, но ядец.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 16:29 от selleste

# 665
  • Мнения: 39 572
Селесте, ползваш брош, коприва, липа, куркума, стипца, шлюпки от кромид лук, кафе.... Яйцата ги вариш заедно с багрилото.

# 666
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 238
Проби ли са само? Що боядисваш яйца от сега?
Аз съм си взела една червена боя, яйца на място ще купя, някъде по път. Оставих и една червена боя на дреб, ако реши да боядисва, че ще е сам по Великден.

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 6 585
Марѝ, късно е вече, каквито, такива. Всъщност доста хубав цвят се получи с куркумата, аз и с боя понякога не го докарвам такъв.
Скрит текст:

Ели, за градината ни искат утре боядисани яйца с естествени багрила.

Много готин беше театърът, скоро така наистина не съм се смяла.

# 668
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 071
Селесте, завид за театъра.
Ние пихме по бира с приятели, защото днес свършихме всичко по институциите Simple Smile

# 669
  • Мнения: 5 375
Селесте, католици ли сте, или правиш проба?
Днес беше много динамичен ден, емоционален, ще споделя.

# 670
  • София
  • Мнения: 2 109
Аз също съм доволна от деня. 13 км пеш. И азиатската част пообиколихме. До Таксим и Долмабахче също стигнахме. Метрото им през Босфора е уникално. Ама много народ навсякъде. Дори и през седмицата. За уикенда не смея да мисля.



# 671
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 238
Селесте, не се сетих за градинските проекти Simple Smile
Роди, все заобикаляме Стамбул, ама ще идем някой ден и ще гледам да е през седмицата.

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
Селесте, католици ли сте, или правиш проба?
Днес беше много динамичен ден, емоционален, ще споделя.
Не разбрах връзката със католиците, но не не са. Просто имат дете в градината, а пък другия четвъртък е почевен ден и няма да боядисват г градината

# 673
  • Мнения: 222
Лято, католическият Великден беше в края на март. Grinning Вече забравихме даже, че сме празнували Великден.
Селест, не разбирам замисъла на учителките, щях да разбера да поискат сварено яйце и заедно с децата да боядисват с естествени материали, ама така, освен да занимават родителите с глупости, друг смисъл не намирам.
Ети, браво на вас, заслужили сте си бирата.

Вечеряхме домашни бургери с пилешко, страшно вкусни ни се получиха.

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 6 585
Лято, не сме, но тази седмица в бургаските градини минава под наслов "здравословно хранене и приготовления за Великден". Вчера хрупаха сезонна салата, днес козунаци и курабии, утре е ред на яйцата. Заради празниците другата седмица е изместена по-рано предполагам.

Еми, питала съм, обяснението е, че децата се сърдят, ако им се счупи яйце при боядисване или не им се получи добре, отделно си е голямо плескане и хамалогия с 25 и повече дребосъка.

Утре са снимките за албум на градинския абитуриент Joy, изгладихме ризата, лъснахме обувките и сега сядам да дегустирам едно староселско розе.

Ети, наздраве за добре свършената работа!

Общи условия

Активация на акаунт