Искам да кажа...(217) през АПРИЛ 2024

  • 39 900
  • 871
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 16 624
Оххх,Селесте,....това са толкова хубави емоции и преживявания и за деца и за родители!❤️

Поръчала съм домашни яйца за Великден,да видим дали ще ги снесат кокошките.

# 676
  • Мнения: 14 851
Ние снощи бяхме на театър, хубаво беше.
Днес беше много емоционален ден. Синеочка имаше празник на буквите. 🥰 Много сладки бяха. В петък имат концерт от танците, на Великден също ще играят.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 10:10 от Anyyyone

# 677
  • Мнения: 5 509
Чудна е!
Коя буквичка беше?

Ще чакам снимка и на градинския абитуриент.

# 678
  • Germany
  • Мнения: 8 032
Ени, разкошно момиченце си имаш!
Мен все повече ме боли гърлото... Стискайте палци утре да съм по добре.

# 679
  • Мнения: 5 509
Мони, почни лимона със сода тази вечер или гаргара с вода за уста с алкохол. Превържи един шал на шията за през нощта и утре ще си пушка.

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 6 673
Ени, прекрасна е!

Мони, дано си по-добре утре! Гаргара със сода, мед,  някой компрес да се загрееш...
С Тути сме ти предписали еднакво лечение Simple Smile

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 16 624
Ох! Прекрасна Синеочка!😍
Мони,яж лимони! Бързо оздравяване!

Днес на няколко пъти изпадам в истеричен смях - на работа,на няколко пъти с колежките и шефката се заливаме от смях, а преди малко и с момчетата...
Дано е за хубаво,ще кажа!🍀

# 682
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 267
Добро утро!!!!
Мони, надявам се, че си по-добре.
Прекрасна, прекрасна Синеочка!
Установих, че сигурно е съученичка с детенце на една позната.
Днес моето пораснало момче е на екскурзия.
Много се вълнува.
Времето ще е лошо, но каквото, такова.
Вечерта аз съм на концерт.
Чакам ММ да се прибере да го гледа.
Хубав ден!

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 16 624
Добро утро!🍀

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 6 673
Добро утро!

Боби, да си попееш на концерта! Весела екскурзия на Мите!
Нашето училище организира по една еднодневна екскурзия годишно и това е. Тази година почти никой от класа не отиде, защото въртят едни и същи градове, и нямаше желаещи за пореден път за Делфинариума.

Мони, как си днес?

Але, пътувате ли вече? Приятна почивка!

Уговорих си една сутрешна разходка до Морската, за после не знам, засега нямам никакви задачи.

Хубав да е денят ви!

# 685
  • Мнения: 14 408
Добро утро!

Багажа е стегнат, котката е набита 😆, пием кафе и потегляме. Ще минем през ЛЛ да си взема лекарствата за астмата де, няма да бързаме.  Времето го дават лошо, което е идеално, защото ще се киснем в топъл външен басейн 🥰

Спокоен ден, банда!

# 686
  • Мнения: 39 795
Добро утро!
Много красива Синеочка!
Спомням си моята корона с буква Ш. Бяхме едни от последните и тази беше от останалите. Върху униформата и една картонена читанка имах, на главата Ш-то и се чувствах много грозна. Simple Smile
Мони, да се оправяш.
Весело да му е на Митето и да не ги вали.
Хубав ден!
Тути, прочетох те в няколко теми. Надявам се всичко да е под контрол, дори и да получите по няколко бели косъма.

# 687
  • Мнения: 14 851
Хаха Мари, и тя беше Ш- без шал и без качулка ставаш ледена шушулка. 🤣 Много сладки бяха.
Боби, как се казва детенцето? Те са само една паралелка първолаци, та сигурно е с нея.
Благодаря ви за хубавите думи.

# 688
  • Мнения: 5 509
Аз бях буквичката А. Много страдах, че не бях читанка;)
Маре, справяме се засега, то няма друг начин.
Пак заваля, отдавна не беше:)
Але, приятна ви почивка, не бий тоя хубавец повече;)
Хубав ден, момичета!

# 689
  • Germany
  • Мнения: 8 032
Добро утро!
Много ме боли гърлото, едвам преглъщам. През нощта ставах да си пръсна Орофар, че не се търпеше. Болят ме и лимфните възли под ушите и главата ми е като балон. Писах на работодателката ми и чакам да ми пише какво да правя. Сигурно ще трябва да отида днес и примерно да стоя с маска, защото работим с бременни и мога да ги заразя. Много ме е яд, че баш сега се разболях, докато съм в пробен период. Дано не ми прекрати договора... Егати кеклата съм!

Общи условия

Активация на акаунт