Помагайте при избор на спирала

  • 3 613
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 006
Loreal-Double Extension Grinning Много съм доволна.

# 31
  • sofia
  • Мнения: 1 606
L'oreal Lash architect. Много съм доволна, ама вече свършва и този път май ще вложа повече парички и ще се насоча към Estee Lauder.

# 32
  • Мнения: 500
Цитат на: bomboto
L'oreal Lash architect. Много съм доволна, ама вече свършва и този път май ще вложа повече парички и ще се насоча към Estee Lauder.[/quote
 Заслужава си, но не е никак евтина-оффффффффф. Все пак моята я ползувам почти година вече.

# 33
  • Мнения: 2 723
Аз съм с L'OREAL LASH ARCHITECT. Много съм доволна, за първи път я ползвам, но и следващата, която ще си купя пак ще е такава...

# 34
  • Мнения: 1 269
Извинявай  Nixi,твоята спирала горе-долу какви пари е ?над 10 лв?Питам,защото досега ползвах на Орифлейм-Вижън,ама искам нещо по-добро! Wink

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: Medea
Цитат на: bomboto
L'oreal Lash architect. Много съм доволна, ама вече свършва и този път май ще вложа повече парички и ще се насоча към Estee Lauder.[/quote
 Заслужава си, но не е никак евтина-оффффффффф. Все пак моята я ползувам почти година вече.


Излиза около 30-3 и няколко лева. - скъпо, ама като най-използван всекидневен продукт може и да се прежаля Simple Smile

# 36
  • Мнения: 500
Цитат на: bomboto
Цитат на: Medea
Цитат на: bomboto
L'oreal Lash architect. Много съм доволна, ама вече свършва и този път май ще вложа повече парички и ще се насоча към Estee Lauder.[/quote
 Заслужава си, но не е никак евтина-оффффффффф. Все пак моята я ползувам почти година вече.


Излиза около 30-3 и няколко лева. - скъпо, ама като най-използван всекидневен продукт може и да се прежаля Simple Smile

 леле, тук е около 35 euro Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 493

от доста години ползвам само Loreal
бях си взимала на Орифламе и някаква българска но не си струват Loreal  си заслужава от гледна точка : качество&цена

# 38
  • Мнения: 5 606
Благодаря на всички за отзивчивостта!
Взех си Интензифик (извинявам се за кирилицата), понеже в момента очите ми са малко раздразнени. Малко повече се напластява (моите мигли са гъсти), но ми харесва как стои и не ми дразни очите - за пръв път се прибирам без очите ми да са кръвясали.  Grinning По-нататък ще пробвам и Макс Фактор.

# 39
  • Мнения: 5 140
Цитат на: BuNNy

от доста години ползвам само Loreal
бях си взимала на Орифламе и някаква българска но не си струват Loreal  си заслужава от гледна точка : качество&цена
                                                                                И аз съм на същото мнение 4470

# 40
  • Мнения: 968
На L'Oreal Intensifique е страхотна!! #Milti

# 41
  • Мнения: 416
Според мен на L'oreal всичките спирали са хубави.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 045
С две ръце съм за Лореал intenzifique !!!! Ползвам вече десета такава и не смятам да я сменя с друга.
Сестра ми също ползваше една невероятно добра спирала на Ланком но и цената и беше добра - 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт