АЛФА - тема 2

  • 28 845
  • 692
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Жестоко епизод! Колко трябва да са тъпи тия от Бтв да го преместят! Дано се гледа!

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Да, ма как?
Ако той е убиецът, защо иска да възобновяват делото, да натопява Девата? Много е демонстративен.

Според мен е заложил капан на истинския Алфа, иначе на кого и за какво има да отмъщава?
А Мина нарочно я шашка.

Девата се е измъкнал безнаказано на Крис. Като психопат сигурно му е важно нещата да са както той иска.

# 77
  • Мнения: 21 648
Ако Крис е убил родтелите си, Девата не в виновен и той го знае

Аз взех да се усъммявам в това, че Крис е убиецът.

Много яко Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 апр 2024, 09:42 от Iris04

# 78
  • Мнения: 1 048
Мотивът на Крис ще се изясни,по-важното е как ще го разкрият и дали?Разбра се също,че Мина играе основна роля ,а Рая и Филип са заблудени.Сега Крис ще си разиграва коня само докато Мина не намери начин да го изобличи. И ако той не я отстрани и нея.

# 79
  • Мнения: 1 667
Хареса ми епизода и самия филм ми харесва, макар че оттук насетне ще стане доста предвидим. До последната серия  Крис ще ги манипулира всичките, за да си насочват подозренията към някой друг. Сега едното ще е да натопят Мина, че действа за малката Дева, който е убил Ковачев. Ще завъртят нещата и около Филип. Очаквам някой да намери проклетия телефон в кофата за боклук. Също се чудя кога Мина ще каже за графита, но ще я е страх за живота на баща и. Никой няма да и повярва. Крис дали няма да се види същата вечер с Рая да я омайва за алиби и на своя страна? Много се дразня на Ръсин, би трябвало да е експерт по психопати, а никакъв го няма. За Жана пък не знам какво да кажа. Крис е много умен, създаде им проблеми, като уби Габи и аферата на Лео излезе наяве. Жана е неадекватна в този случай. Ама Ръсин още повече. Какво стана със всичко, на което ги учеше в началото? Той дори за миг не заподозря някой друг, освен Девата, а сега - Малката Дева.

# 80
  • Мнения: 4 609
И Ръсин, и Жана да си късат дипломите!

# 81
  • София
  • Мнения: 17 368
Още не мога да измисля как убийството на Ковачев се връзва, но все повече мисля, че ще има обрат и Крис няма да е Алфа. Колко са сериите общо? Нямам търпение! Бтв наистина са малоумни! Явно много се гордеят със Съни бийч, дето и за плюнка не става. Този сериал е жесток, направо ми се беше свил корема в сцената с бащата на Мина!

# 82
  • Мнения: 1 667
Защото е психопат. И най-вероятно иска да бъде разкрит. Обаче, пак ми е нереално как Ръсин и Жана са толкова наивни.

Аз пък рязбрах друго, Крис каза, че има други планове за новия отдел. Няма как да иска нещо такова и същевременно да го разкрият.

# 83
  • Мнения: 3 049
Значи предвидимо познахме кой е следващия. Нямаше никаква изненада кой е, а защо. Според Крис, не е проблема толкова в чадъра за Девата, а за да не може да назначи Филип на мястото в отдела което му принадлежало. Наистина класен психопат.

# 84
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
В цялата работа не ми се връзва как такъв експерт като Ръсин и такъв експерт като Жана, двамата заедно не могат да открият, да разберат, дори да повярват на Мина, че Крис е психопат.
Мина им го казва в прав текст, те смятат, че е защото е виновна.....ами нелепо ми е.
А още по-нелепа е Рая, сякаш е от друга галактика, вторачила се е в Призрака, Призрака, и пак Призрака....
Иначе бях сигурна, че бащата на Мина няма да даде фира, Мина му трябва на Крис, имам чувството, че нея си е оставил за десерт.
Още доглеждам всъщност....

# 85
  • Мнения: 89
Мина нищо не смее да каже, намекна на Жана, но това беше.
В цялата работа не ми се връзва как такъв експерт като Ръсин и такъв експерт като Жана, двамата заедно не могат да открият, да разберат, дори да повярват на Мина, че Крис е психопат.
Мина им го казва в прав текст, те смятат, че е защото е виновна.....ами нелепо ми е.
А още по-нелепа е Рая, сякаш е от друга галактика, вторачила се е в Призрака, Призрака, и пак Призрака....
Иначе бях сигурна, че бащата на Мина няма да даде фира, Мина му трябва на Крис, имам чувството, че нея си е оставил за десерт.
Още доглеждам всъщност....

# 86
  • Мнения: 21 648
Много ми хареса на мен. Генералът  отиде, за което съжалявам, защото Иван Бърнев ми е много  любим актьор, Гледала съм го доста в театъра, много е добър,  и филми хубави има, още като се снима в Козелът на Дюлгеров видях, че е отличен актьор.

Но и малките не се дават, това момченце Крис направо ме смрази в сцените с дядото, браво Simple Smile Мина също добре играе,  толкова е наплашена, че не се сеща да покаже графита и при положение че генералът умря по тоя зрелищен начин няма как да не и повярват .

# 87
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Мина нищо не смее да каже, намекна на Жана, но това беше.
В цялата работа не ми се връзва как такъв експерт като Ръсин и такъв експерт като Жана, двамата заедно не могат да открият, да разберат, дори да повярват на Мина, че Крис е психопат.
Мина им го казва в прав текст, те смятат, че е защото е виновна.....ами нелепо ми е.
А още по-нелепа е Рая, сякаш е от друга галактика, вторачила се е в Призрака, Призрака, и пак Призрака....
Иначе бях сигурна, че бащата на Мина няма да даде фира, Мина му трябва на Крис, имам чувството, че нея си е оставил за десерт.
Още доглеждам всъщност....
Намекна, но каза и име - Крис.
Но и Жана, и Ръсин не вярват, смятат, че Мина се опитва да натопи Крис именно защото се чувства виновна заради Девата.
Догледах.
Ако седна да се хващам за детайлите, някак така точно във феморалната артерия щракна капана за Ковачев, сякаш той сам се навря в него точно по този начин.....но пък иначе добър замисъл. Сега да видим около обаждането на Мина към Филип дали ще има интрига, дали то най-сетне ще е ярка червена ламБа за Крис, относно Крис, или ще е поредната димка за Ръсин и Жана.

И мен ме е яд за Бърнев, от самото начало ми беше положителен герой.

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 23:20 от Merri_An

# 88
  • Мнения: 4 670
Плот туист - накрая се оказва, че Крис е убил родителите си, но се е (п)объркал, решил е, че е Девата, и е тръгнал да си отмъщава на когото му падне.
... да се самоцитирам Stuck Out Tongue

# 89
  • Мнения: 6 276
Страхотен епизод,Спартак играе невероятно,напълно го докарва на психар.Мина ще го победи накрая,но подозирам че ще бъде убит Крис,няма да стигне до затвора.Явно не тяхното убийство е отключило психопатията му,дано покажат каква е причината.
Жалко за генерала,от началото си го подозирах,пък падна жертва 🤣.

Общи условия

Активация на акаунт