Тествайте колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser

  • 6 839
  • 389
  •   1
Отговори
# 240
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Косата ми е много суха и скалпа и той. Опитвам се да ползвам качествена козметика за коса.

# 241
  • Мнения: 35
Да имам сух скалп. Използвам  подходящ шампоан и маска за  коса.

# 242
  • Мнения: 81
Да,страдам.Използвам подходящ шампоан и балсам.

# 243
  • Мнения: 423
Някои шампоани ми причиняват пърхот. Иначе бързо ми се омазнява косата, но последните месеци забелязвам оредяване или тотална липса на плътност, което ме притеснява. С радост бих опитала новата ви серия. Ще е интересно дали ще има ефект при мен.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 361
Скалпът ми е сух и чувствителен, със засилен косопад съм. Мия с подходящ шампоан, използвам маски за подхранване и хидратация. С удоволствие ще пробвам Вашите нови продукти - харесвам  марката Ви и съм я употребявала през годините.

# 245
  • Мнения: 4
Правя си маски,използван шапка за предпазване от слънцето,балсам и серум за коса.

# 246
  • Мнения: 118
Косата ми е суха и чувствителна Ползвам маски, олио, балсам.

# 247
  • Мнения: 151
При мен се появява сухота на скалпа пролетно време. Ползвам маски и балсами, но не винаги има ефект. Интересно но когато я боядисам, сякаш я подхранвам и тогава се оправя за малко сухотата ...

# 248
  • Мнения: 395
Да, затова използвам маска, серум и олио за коса, подходящи за хидратацията и.

# 249
  • Мнения: 1 125
Напоследък страдам много. Сух и сърбящ ми е скалпа, лющи се, най-вероятно е от употребата, макар че никога не е била редовна, на сухи шампоани. Редувам специален медицински шампоан, с обикновен, който редовно си ползвам, на всяко измиване, но бих заменила редовния с DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser. Ще се радвам да пробвам продуктите от серията!

# 250
  • Мнения: 2 130
Да, имам сух и чувствителен скалп. Използвам медицинска
 козметика.

# 251
  • Мнения: 230
Моята коса  е суха, защото всеки месец се изрусявам, скалпът също ми е сух. Правя си домашни маски също си купувам и от магазина!  Нанасям още олио, балсами и ампули. Понеже имах силен косопад започнах да пия и Колаген!

# 252
  • Мнения: 19
Да, имам такъв скалп, пробвала съм различни продукти, но най -ефикасен за мен си остава домашният сапун, притотвен от баба + балсам за коса.

# 253
  • Мнения: 3 199
Страдате ли от сух и чувствителен скалп? Какви специални грижи полагате за него?
Понякога изитвам чуствителен скалп и сърбеж, сухота. Справям се някак си с домашни маски с различни масла. Но от тях по-бързо пада боята.

# 254
  • Мнения: 619
Скалпът ми е много сух и лесно раздразнителен.Използвам подходяща козметика и се старая да мия косата си сацо по веднъж седмично,за да избегна проблемите.

Общи условия

Активация на акаунт