✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 5

  • 31 450
  • 844
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19 227
Колко са различни възприятията на хората. Мен пък тази вечер всички танци много ми въздействат. Дори на Неделя и Атанас ми хареса. Но те най-малко емоция успяха да изразят в танца си Simple Smile
Докторката прилича в лице на майка си обаче Simple Smile

На мен пък ми направи впечатление, че не си приличат с майката. Все ми прилича на Ивет Лалова, особено с прибрана коса

# 196
  • София
  • Мнения: 6 001
Ама много "чувствителен" народ се е навъдил. Нищо чак толкова обидно не е казал Виктор. Просто се пошегува. Трябва да има и такива моменти.

# 197
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Всеки различни неща го тригърват и ги възприема за обидни. Аз лично бих се засегнала малко от изказването, което коментирах и обясних защо. Не коментирам самия човек, само репликата.

# 198
  • Мнения: 2 162
Много нелепи водещи с безумни коментари.
Направо ми е неудобно да ги слушам.
++++ И аз така! Confused

# 199
  • София
  • Мнения: 3 100
Снощи двойките бяха с много силни каузи, но нещо нито един танц не мога да отлича пред останалите.
Водещите - нито един не става.

# 200
  • Мнения: 2 162
Не съм стигнала до коментарите на Виктор, но преди основния танц каза, че най-трудното до тук му било да търпи партньорката си.
Точно този му коментар не ми беше обиден, както последвалите го, беше шега, пак леко дървена.
Да, чисто и просто ирония. Аз имам доста подобно чувство за хумор и не мисля, че изобщо е имало и капка сериозност. Даже като каза "другия отбор не ги харесвам" се изсмях с глас, човекът просто се шегува Grinning
ММ има точно същото чувство за хумор и сме попадали в ситуации, когато не го разберат и му вържат, много го забавлява този момент.

# 201
  • Мнения: 1 170
Снощи ги гледах до нощите. Интересно и вълнуващо беше. Не разбрах защо само Виктор не посвети танца си на никого...

# 202
  • Враца
  • Мнения: 2 335
Снощи ги гледах до нощите. Интересно и вълнуващо беше. Не разбрах защо само Виктор не посвети танца си на никого...

Май на Виктор "байгън" му е станало от показност на личния му живот. Сега явно му се иска да има тайни.

# 203
  • Мнения: 3 179
Интересно ми стана, ок, Щонова посвещава танца си на майка си, браво, но мъжа й на докторката как пък веднъж не го видяхме в публиката.
Иначе аз не понасям Атанас( лични впечатления) и ги превъртам.
Мъжът й мисля беше този до майка й.

# 204
  • Мнения: 1 170
А да, забравих да напиша, че Алекс беше невероятна, а танцът ( дано не са го изкопирали отнякъде) много оригинален.
Годеникът на Дара и мен ме разочарова като визия с това накъдрено бретонче. Много ми напомня на един американски артист, леко разноглед, който все играе разни гадняри в исторически филми. Повече ме смути обаче колко хладно се държа Дара с него на сцената. Дори не го хвана за ръка, а целувката ѝ беше неловка. Та тя повече се прегръща с партньора си в танците на сцената по време на коментарите на журито. Нещо някак си нямам много добро предучвствие за брака ѝ с този Ервин. Уж много огнени били и двамата, ама не си пролича да са такива един към друг.
Смути ме и начинът, по който говореше Емрах за приятеля си, все едно е заминал в чужбина.

# 205
  • Мнения: 2 162
Мен ме учуди отсъствието на съпруга на Щонова в тази вечер посветена на любимите им хора. Няма лошо, че почете майка си, но някак по приляга на необвързан в момента човек, както Натали, Ивет да почетат родител или баба и дядо. При едни над 30 години щастлив брак, както тя редовно прокламира, някак отсъствието му беше осезателно. Веднъж покани дъщеря си, снощи майка си, брат си и племенника,  само съпруга отсъства в картинката на семейната идилия. Дали тя не иска да го показва или той страни от публични изяви не знам, но ми се струва неуместно отсъствието му. Редно беше да е там,  да я подкрепи. Единствен той от половинките на звездите не е удостоил с присъствието си формата. Дори един Богомил Бонев се прежали и подкрепи жена си.

# 206
  • Мнения: 1 170
Той май е доста по-възрастен от нея съпругът ѝ. Вероятно е доста далеч от тези неща и не му се занимава. Но тя не знам сред тези млади мъже там и с тази перфектна физическа форма, буди доста размисли...

# 207
  • Мнения: 857
По-възрастен е, бивш архитект на Пловдив, сигурно има снимки в нета. Респект за дългата й борба за дете.

# 208
  • Мнения: 65
А да, забравих да напиша, че Алекс беше невероятна, а танцът ( дано не са го изкопирали отнякъде) много оригинален.
Годеникът на Дара и мен ме разочарова като визия с това накъдрено бретонче. Много ми напомня на един американски артист, леко разноглед, който все играе разни гадняри в исторически филми. Повече ме смути обаче колко хладно се държа Дара с него на сцената. Дори не го хвана за ръка, а целувката ѝ беше неловка. Та тя повече се прегръща с партньора си в танците на сцената по време на коментарите на журито. Нещо някак си нямам много добро предучвствие за брака ѝ с този Ервин. Уж много огнени били и двамата, ама не си пролича да са такива един към друг.
Смути ме и начинът, по който говореше Емрах за приятеля си, все едно е заминал в чужбина.

Танцът на Алекс и груповите танци "Минало" и "Бъдеще" са ги взели от американския формат този път.

Все пак да ги похваля, че последните две седмици не разпознавам нито един танц от Strictly при двойките (само Емрах и Веси миналата седмица бяха копирали костюмите и сцената от такъв, но хореографията беше напълно различна). Може би сега като поостанаха по-малко двойки, екипът може да се справя и да правят оригинални хореографии и всичко необходимо за тях да се подготви за една седмица.

# 209
  • Мнения: 1 051
Съпругът на Щонова трябва да е над 70 годишен вече, тази снимка е стара. Момиченцето вече е голямо, стоеше до майка ѝ и трите страшно си приличат. Не е задължително съпругът да е там, може да не обича шумотевиците.

Скрит текст:


И на мен ми стана малко странно, че Виктор не посвети танца си на конкретен човек, сякаш нямаше на кого. Това "на всички" е изтъркана фраза.

Общи условия

Активация на акаунт