ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 34 770
  • 733
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 6 156
Честити да са всички именици днес!

Това дали на запад или на изток правят бал, изобщо не ме интересува. У нас има такава традиция, на мен ми харесва и аз ще си празнувам.
Аман от циЛИвилизация.

Светкавичке, хубаво е посланието, но съм уверена, че ти можеш по-добре да го кажеш.
Много ми се ще да те споходи музата и да ни напишеш ново стихотворение. 😘

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 10:47 от Спунк

# 196
  • Мнения: 4 205
Честит празник на всички празнуващи!

Аз не знам някой някого да е подкарал със сопата как да празнува. У нас е тази традицията, в Щатите примерно на нероден Петко правят парти, нито едното, нито другото ми пречи, важното е да се радват хората на хубавите поводи, както го усещат.

# 197
  • София
  • Мнения: 11 790
Честит Гергьовден!
Честити да са имениците!Свети Георги да ги закриля!
В България от край време се празнува завършването на гимназия и суета вероятно винаги е имало,повече или по-малко.
Излишно ми се струва това противопоставяне, който,както иска така да отбелязва краят на училището.

# 198
  • Мнения: 1 851
Честит празник! Здраве, обич и светлина за всяко сърце!
Елит, да ти е здраво момчето!
Светкавичке, много красиви думи! Имаш дарбата и да ги отсееш, и да ги създадеш!
Дали ще се празнува с приятели и семейство дипломирането на децата или ще изпратиш детето си с поглед , пълен с обич е въпрос наистина на личен избор, затова уважавам правото на всеки да го направи, както го чувства.

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 12:06 от Госпожа Рада

# 199
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Момичета, нали няма последствия, ако дете не се яви на трета матура?

# 200
  • Мнения: 6 111
Честит празник!
Честит имен ден на всички празнуващи!
Да почерпя за малкото ми момче!
Бори се с НВО 7 клас. Единственото което искам е да е здрав.

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
J_M_M, жив, здрав и много успешен да е наборът! Броим дните със седмокласничката до НВО-то - животът е преди и след него Laughing
Честити да са всички именици днес! Revolving Hearts

# 202
  • Мнения: 969
Така е! Вече сме го минали. Не си заслужава треперенето … 😁
Аз такива прочувствени писма като на Светкавица съм му писала и в 7 клас, и сега,  окрилена от “12 писма до дванайсетокласниците”.  Преди 5 години онова писмо го успокои: явно бях успяла дори и него непоклатимия да го насмета добре покрай изпитите …; сега обаче исках да го накарам да разсъждава върху истински стойностните неща в живота, а го просълзих, което не ми беше целта …
Иначе относно празнуването: който както го разбира: всъщност навсякъде се празнува този ден. У нас има в добавка и семеен привкус - по-грандиозен или по- скромен според разбиранията, кръга от приятели и роднини и възможностите.

# 203
  • София
  • Мнения: 5 176
Момичета, нали няма последствия, ако дете не се яви на трета матура?
Няма.

# 204
  • Мнения: 1 510
А кога е крайният срок за раздаване на дипломите?

# 205
  • София
  • Мнения: 3 916
J_M_M, да е жив и здрав, да сбъдва мечтите си, да се представи блестящо на НВО и да бъде приет, там където най - много иска. Весел празник!
kassii, на нашата гимназията, раздаването ще е на 20.06. Предполагам, обаче че на децата, които ще учат в чужбина, ще ги дадат по - рано. Най - добре е да се попита в училището.

# 206
  • Мнения: 39 679
ЕлиТ, Джейми, честити да са децата ви! Много късмет да имат!

# 207
  • София
  • Мнения: 1 955
ЕлиТ, J_M_M, честити да са децата ви! Да са много щастливи и успешни!
Честит празник и на всички други именици.
AniK, и аз така го броя. И някъде помежду другото ДЗИ и бал...

# 208
  • Мнения: 1 510
Марти, благодаря за отговора.
МС ще се явява на 3-та матура на 22.05. Има още матури след това, до 30.05, ако не се лъжа. Сиреч, дипломите ще трябва след това да се раздават, а от уни ни искат документите до 31.05. Затова реших да попитам какъв е крайният срок по принцип, би трябвало макс до 15.06 да ги дават, ама знам ли? Не помня как беше с дъщеря ми.

# 209
  • София
  • Мнения: 11 790
J_M_M честит да е синът ти,здрав и успешен!
ЕлиТ честит именик!Свети Георги да го закриля!
Няма последствия от неявяване на трета матура.
За изготвянето на дипломите се изисква време,доколкото ми е известно.Раздаването им обикновено е след 15.06.При сина ми беше на 21.06,дъщеря ми беше споменала за 24.06.

Общи условия

Активация на акаунт