Некоректен работодател. Как да се измъкна?

  • 5 765
  • 249
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15 226
...и после светва дисциплинарно уволнение в електронната трудова книжка.

# 196
  • Мнения: 5 147
Глупости, по взаимно съгласие.Работодателя няма да си създава главоболия.

# 197
  • Мнения: 30 022
Ами, тогава проблемът ѝ е решен. Край на темата.

# 198
  • Мнения: 5 147
То проблема е, че не и харесва, но и не иска да напусне.

# 199
  • Мнения: 19 305
Ако всичките теми са на един и същ потребител, жената не е в първа младост, с малко дете е, завършила е нещо безперспективно за малкия град, няма кой знае какъв трудов опит и в чужбина е работила главно по бригади, когато е работила. Естествено, че трудно ще си намери хубава работа.

# 200
  • Мнения: 32 429
Ами, тогава проблемът ѝ е решен. Край на темата.
Съмнявам се. Ще има и следваща тема Confused

# 201
  • Мнения: 12 578
По спомени някой писа, че е в 60-70 000 град. Такива са Благоевград, Търново, Габрово, Враца, Пазарджик... Не е в градче под 10 000 жители. И да, вярно, че заплатите са повече в диапазона 1000-1500 лева, но в зависимост от образованието и квалификациите защо да не може да си намери нещо добро? Опитът си е опит, независимо в България или в чужбина.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 36 829
Щом е живяла и бачкала в чужбина значи поне един език говори сносно. Това си е плюс. Само идея давам.

# 203
  • Мнения: 5 147
1000-1500 са заплатите на държавните, частниците дават повече, но осигуряват на прага за длъжността.

# 204
  • Мнения: 1 885
Щом е живяла и бачкала в чужбина значи поне един език говори сносно. Това си е плюс. Само идея давам.
Зависи къде и как е бачкала. Много хора си движат в комунката и търсят само сънародници. Но пък са били в чужбина

# 205
  • Мнения: 15 226
Мисля, че изпускате голямата картина, докато дълбаете в дреболии. Жената е първо мързелива, второ със силна склонност към манипулации, интриги и лъжи. Има очевидни несъответствия в темите и очевидно прескачане на неудобни въпроси. Каквото и образование да има, където и да иде, с каквото и да се захване - с такива характеристики няма да прокопса.

# 206
  • Мнения: 103
Мисля, че изпускате голямата картина, докато дълбаете в дреболии. Жената е първо мързелива, второ със силна склонност към манипулации, интриги и лъжи. Има очевидни несъответствия в темите и очевидно прескачане на неудобни въпроси. Каквото и образование да има, където и да иде, с каквото и да се захване - с такива характеристики няма да прокопса.
Къде са ми манипулациите, интригите и лъжите? И мързелива не съм. Не съм отишла да покрива уикендите, докато някои си работят от Понеделник до Петък, което за мене е супер нечестно.Плюс това да ме карат да се счупвам от работа тези уикенд, защото не е работа за сам човек. Като сте се намърдали някъде на хубаво много знаете.

# 207
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 184
Абе напускай бе, ядосваш ме вече!

# 208
  • Мнения: 1 062
Абе напускай бе, ядосваш ме вече!
😂😂😂😂😂Крайно време беше😂😂😂

# 209
  • Мнения: 15 226
Ей, какво нещо е е манталитетът - прибереш се в България, речеш на втория месец да си вземеш неплатена отпусчица, защото много си се преуморила, а оня идиот, работодателят, не проявява благодарност как му пестиш средства за ПГО. И заради такава дреболия после още два месеца ревеш колко е нечестно. Ми като е нечестно, бягай обратно в чужбина. Защо ли ми се струва обаче, че мързеляшките ти мурафети вече не са минали там, та затова сте се прибрали. Пък и да не е чужбина, може някой по-голям град - София, Пловдив. Ама за там квалификация и хъс трябва, мурафетите пак няма да минат.

Общи условия

Активация на акаунт