Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 91

  • 23 106
  • 312
  •   4
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 352
Здравейте купих си три оцветяващи шампоана от дм дано ми стигнат 😃въпроса е докато седя намазана как с шапка за баня ли ...с шнола...чудя се и после измивам ли с мой си шампоан

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 724
Plex олиото едно мъничко ли е? Видях такова в магазина в Плевен.

# 122
  • Мнения: 1 182
Нали за тези шампоани еднократна доза става въпрос?
Аз го слагам след измиване на косата, стоя колкото трябва, после само го изплаквам. Ползвам шнола, но става и шапка за баня или и двете, защото ми се стича по гърба, докато чакам Grinning

# 123
  • Мнения: 7 352
Да точно те,в едно малко пакетче,мерси и аз си мислех така да направя

# 124
  • Deutschland
  • Мнения: 5 567
Plex олиото едно мъничко ли е? Видях такова в магазина в Плевен.

Да.

# 125
  • Мнения: 1 940
Здравейте,спрей за тяло ,който мирише хубаво и трайно да ми препоръчате?🙂🥰

# 126
  • Мнения: 2 692
Днес измих косата с кератиновия шампоан на Balea и сложих същата маска. Ами, супер са! Много ми хареса ефекта върху моята ултра суха, много третирана коса, която застана добре като изсъхна, дори без стилизиращи продукти.
Също искам да похваля онзи прословут серум на Nivea, заради който стана разправията при поръчката. Трети ден го слагам, хора, разкошно се чувства кожата ми с него. Много ми харесва. Аз по принцип харесвам продуктите на Nivea и този серум не ме разочарова. Понеже друг любим серум (на Medi Peel), който има също бакучиол, има същото добро действие върху моята кожа, има същия аромат и перлички със същата консистенция, цвят и действие, но е три път и по-скъп, не се учудвам, че и този на Nivea ми харесва. Вярно, че е 100 мл корейския серум, но розовите перлички, които са нещото с бакучиол, са по-малката част и плуват в друга някаква, прозрачна течност.

# 127
  • Мнения: 47
Внимавайте със серията Juicy Lips на Essence!
Първият път след използване на гланца устните ми станаха на рани... Мислех,че си внушавам,но след като се повтори и потрети с различни цветове на същата серия,тотално се отказвам от марката.

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Здравейте,спрей за тяло ,който мирише хубаво и трайно да ми препоръчате?🙂🥰

Вчера пробвах Cherry blossom на Рефан и много ми хареса - цветен, сочен и приятно сладък. Очудващо достатъчно наситен аромат за такъв тип. Като се има предвид температурите вече, не очаквай да се усеща цял ден…. Но аз конкретно и от спрей нямам големи изисквания. До 2 часа е ок.

# 129
  • Мнения: 1 940
Ами да едно време имаше едни аромати на Victoria Secret има ли ги още!!!

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 367
Ами да едно време имаше едни аромати на Victoria Secret има ли ги още!!!
Google знае

# 131
  • Мнения: 1 645
Идвам с едно питане. Страшно много харесвам лосионите за тяло на Cottage, но супер трудно ги откривам вече. Срещали ли сте ги някъде и най-вече много харесвам този с бадем, но никъде не го откривам 😕

# 132
# 133
  • Мнения: 2 692
Здравейте,спрей за тяло ,който мирише хубаво и трайно да ми препоръчате?🙂🥰
Тези на Sol de Janeiro.
Утре ще получа този, че много исках нещо с аромат на ананас и ще кажа дали е хубав, и траен
https://www.dodis.bg/aqc-parfiumen-sprei-za-tialo-pineapple-200ml.html

# 134
  • Мнения: 1 087
Днес видях това в ИГ и после в магазина. Къде точно си го слагаш? Беше при нещата за бръснене за жени.

Скрит текст:
Имаше много заредени кристали при нас .
А тези клечки за зъби много ги харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт