Баба Марта бързала, мартенички вързала - Нова седмична 17.2.-25.2.2007

  • 6 716
  • 164
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 914
Bec
страшна мацка си да знаеш  Hug
 За мача колкото и който повече толкова по-добре  Mr. Green

Аз по едно време имах приказка за холандското време: "или вали или...вали"... всичко е на късмет ако искаш да улучиш сухо време  Mr. Green

ИИиИииИ момичета, на мен сега ми дойде на акЪла... е се  лизаформиха многорозови бременни коремчета от тази тема... само моето ли е синьо ( не говоря за от кушета и ритници) ? Mr. Green

# 106
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Bec, ти само сложи снимки и гледай чудо...веднага те разкоспирирахме...ама същата си като аватара с такава коса хубава. Hug Hug Hug
Звезди, то голяма конкуренция за твоя момък се очертава а?

Искате ли да ми видите талията Mr. Green  ... http://s85.photobucket.com/albums/k49/ivalex/?action=view&current=az.jpg , ха ето тука съм.

# 107
  • Мнения: 2 255
Ивалекс,успях да те видя как изглеждаш  Grinning
Звезди ,невероятно е усещането като започне да те ритка ,нали?
Калида,всичко е наред при нас.Малкия навърши годинка Grinning днес беше ден за ваксини...много са ми непроятни тези моменти...вие така ли сте,или аз съм се разлигавила нещо?
  вижте вчера какво се разигра на антената ни...някой с повече въображение да разчете поличбата Laughing в американската тема си чакам още отговора hahaha викам си,тук може да се подвизава някой гадател....
     Лек ден на всички.Лиске,къде натири френското гадже Mr. Green

# 108
  • Мнения: 1 049

Зайченце, честит ти нов аватар, много е сладък малкият спайдърмен. И каранавалните снимки са разкошни. Много хубави очи имаш, 1/2 трябва много да внимава с тез 6-мес командировки надалеч.

ми аз от 8 години съм тук и карнавала ни е супер цялото село участва   bouquet  bouquet Мерси на всички за комплиментите за моето зайче   bouquet  bouquet А мъжо горкия хич не му се пътува ама няма как работа  Peace  bouquet  bouquet а Дана как е бърбори ли  Hug  bouquet

# 109
  • Мнения: 952
Сърдечни поздрави на всички момичета!

Dunda много поетично си настроена днес, какво заглавие на темичка, но то не пречи да се ползва и другата седмица. Нали все пак някъде карнавалите са двуседмични.
Kalida почти всичко за бебчо сме накупили и красивите му дрешки са у нас. Чакат момента за да бъдат изпрани, изгладени и пренесени у сестра ми (заради суеверията де). По едрите неща като кошарка и други атрибути са капарирани и прибрани в склада на магазина и те чакат. Изобщо чакане му е майката. Сега всеки ден отварям шкафа на бебо да се порадвам на сладките нещица. Дано само всичко мине нормално и да си имаме едно здраво бебче и да мине леко раждането на сестричката ми.  Praynig Praynig Praynig
Giorgia твоята щерка май сериозно си е харесала страната на лалетата и все натам я тегли. Нека почива, че после ще и е натоварено с тези матури.
surfline като прочетох за Аякс се сетих навремето как гледах футбол с баща ми и това ми бе един от любимите отбори. А сега пак има мач и един от футболистите, които гледах навремето е треньор на Барса сега. Боже как лети времето.
Звезди малкият футболист май раздава яки ритничета. Да не би да иска таткото да види или усети какъв силен мъж е. Отстрани наистина е забавно, понеже и ние виждаме мъника, ама само мама знае как и е на нея.
А отбора на таткото да не е ПСВ Айндховен.
Относно професията какво да кажа - случайно започнах, а вече 7-ма година карам. Харесва ми, обаче наистина е натоварено понякога. Проблема е, че ме тормозят с много допълнителна работа - писарски истории. А не ми плащат за да пращам мейли или да правя рекламни табла и брошури. Нищо аз съм свикнала.
поздрави мама Б, защо така този форум и прави бойкот.
Bec племенниците ти са големи сладури, а каката е невероятна принцеса. Много хубави снимки и вие сте много чаровни.
Продължавайте все така да пътувате и да се наслаждавате на красотите заедно.
ivalex страхотно изглеждаш.

Много ми се иска да ви покажа едни красоти, създадени от мами от форума. В темичката за Фотошоп има обявен пролетен конкурс и ето тук ви показвам някои неща, които много харесах. По-късно ще има и гласуване разбира се.
Подарявам ви тези красиви цветя, нищо че не са мои.

 
 

Целувам ви горещо и ви прегръщам!

# 110
  • Мнения: 11 329

  вижте вчера какво се разигра на антената ни...някой с повече въображение да разчете поличбата Laughing в американската тема си чакам още отговора hahaha викам си,тук може да се подвизава някой гадател....
     
Раzпределение на територии?
Единия врабец ще е нахлул неканен на окупирания вече чвор (пардон антена) и сега се води пуническа война, тоz клон чия собственост е.

# 111
  • Мнения: 2 255
Наш е клона,Вечернице  Laughing

# 112
  • Мнения: 952
Добро утро!

Тук е малко мрачно, а прогнозите са през уикенда да вали сняяяяяяяяяг.
Хайде днес аз да ви почерпя с кафенцето, а за красавиците очакващи бебчета - горещ шоколад и сладки изкушения.
          

Лек и весел ден на всички.

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 10:05 от Ralfieta

# 113
  • Мнения: 1 049
мерси за кафето   bouquet  bouquet тук вали дъжд ooooh! Tired

# 114
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добро утро народе  Hug

Ралфи,с удоволствие Ще пийна един гореЩ Шоколад,макар,4е и от кафе май се нуждая,4е неЩо не мога да се събудя  Tired

Зайко,и при нас е едно такова мра4но,влажно и сиво....време само за спане  Blush

# 115
  • Мнения: 7 914
Добро утроооооооооооо Hug Hug Hug

Ralfieta
 иии забравих да го питам снощи таткото от кой отбор е ooooh!
 Ама малкия хич не ще да се показва пред таткото, като усети, че таткото иска да си сложи ръката на тумбака ми и става по тих от тревата Mr. Green

ммм а за горещия шоколад улучи в десетката -  сега си пийвам Heart Eyes


Zai4enze
 уф и тук май ще почва  Rolling Eyes

Само ние ли сме толкова ранобудни? newsm78

# 116
  • Мнения: 907
МегиХ, Ти си по- доволна от секциото ли? А при Вас как приемат VBAC, препоръчват ли го или го отричат?

За доволство - ще съм доволна да ми се размине и тоя път, т.е. всичко да ми е наред след това както и на бебето.  
Имаш предвид спонтанно раждане след секцио ли? Тук по принцип не те навиват за секцио и предпочитат естествeния начин. Дори ако имаш някои противопоказания (освен ако не са много сериозни) и непремено искаш нормално няма да те спрат. Но ако ги имаш противопоказанията и искаш секцио, също не могат нищо да ти кажат.
Мен най ме е страх от упойката, а тя и при 2та случая не ми мърда. Като имам в предвид и разни усложнения, които могат да се случат с бебето при нормално раждане в моя случай си предпочитам секциото. Отделно че 40мин срещу 24h (при това пак може да завърши със секцио) е също аргумент.
Мисля че зависи от лекаря. Не зная защо вече от няколко приятелки чувам, че щяло да има разкъсвания на шева ако не родят и 2я път секцио. Може би така им разправят. Но това, което аз съм чувала от моите 2 лекарки е, че няма проблем да се роди след секцио нормално.

Вес ми то Виена Будапеща е 2h с влака, значи с кораба да ви е най-много половин ден. Супер ще е, какво се чудиш. По-добре от влака според мен.

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 11:11 от MegiX

# 117
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....
 Ама малкия хич не ще да се показва пред таткото, като усети, че таткото иска да си сложи ръката на тумбака ми и става по тих от тревата Mr. Green



Звезди и наШата мома е съЩата.Като сме си само двете е един непрекъснат спаринг  а баЩа и като си тури ръ4ицата на тумбака и онова ми ти дете като се покрие...Иди доказвай после,4е е Шило и не се спира да мърда  ooooh!

# 118
  • Германия
  • Мнения: 8 106
....
 Ама малкия хич не ще да се показва пред таткото, като усети, че таткото иска да си сложи ръката на тумбака ми и става по тих от тревата Mr. Green



Звезди и наШата мома е съЩата.Като сме си само двете е един непрекъснат спаринг  а баЩа и като си тури ръ4ицата на тумбака и онова ми ти дете като се покрие...Иди доказвай после,4е е Шило и не се спира да мърда  ooooh!
Хохохох, моят нероден вчера на прегледа сестрата го преследва, за да хване сърдечните тонове. Като се намериха пък, машинката не транспортираше хартията, та кибичих още толкова време за да направят запис. През това време беше ритане, беше чудо Crazy

# 119
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....
 Ама малкия хич не ще да се показва пред таткото, като усети, че таткото иска да си сложи ръката на тумбака ми и става по тих от тревата Mr. Green



Звезди и наШата мома е съЩата.Като сме си само двете е един непрекъснат спаринг  а баЩа и като си тури ръ4ицата на тумбака и онова ми ти дете като се покрие...Иди доказвай после,4е е Шило и не се спира да мърда  ooooh!
Хохохох, моят нероден вчера на прегледа сестрата го преследва, за да хване сърдечните тонове. Като се намериха пък, машинката не транспортираше хартията, та кибичих още толкова време за да направят запис. През това време беше ритане, беше чудо Crazy

Ми свенлив е 4овека,бе. Wink

Пепе,Що не турнеШ една ленти4ка и за бебо  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт