Баба Марта бързала, мартенички вързала - Нова седмична 17.2.-25.2.2007

  • 6 713
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 521
Добър ден банда...Лошо време, а? А у наше село слънце грее Sunglasses

Ralfieta, нали? И аz така...да не говорим кога беше модата на плитките на Гулит, после стана треньор, а сега...лелееееее...все едно друг живот е било Embarassed. Благодарско zа кайвето  bouquet

Звеzде, предлагам ти да си смениш титлата на "Майка Юнашка"...Защото вярно май само ти си със син тумбак Sunglasses.

Пепе, ти докато сложиш лентичка zа бебето и ще трябва да я сменяш със снимка, май Laughing.

Ивалекс, супер бремелинка си  bouquet.

ТинаХрис, това е направо брутална работа. Вzемете сложете още една антена, че ще се иzтрепят гадинките Laughing.

Вес, много готина булка си била. Уау Wink Sunglasses.

Хайде лек и успешен ден на всички

# 121
  • Мнения: 7 914
mcdirock

....
 Ама малкия хич не ще да се показва пред таткото, като усети, че таткото иска да си сложи ръката на тумбака ми и става по тих от тревата Mr. Green



Звезди и наШата мома е съЩата.Като сме си само двете е един непрекъснат спаринг  а баЩа и като си тури ръ4ицата на тумбака и онова ми ти дете като се покрие...Иди доказвай после,4е е Шило и не се спира да мърда  ooooh!
Mr. Green  явно, че форумската връзка си оказва влияние Mr. Green

pepelyashka
ми нашия нали първо не искаше да си показва атрибутите, като си ги показа не щеше да си покаже личицето.. с коляно с ръчичка с какво можа с това се кри Mr. Green

Ще искате ли да знаете пола? newsm78
аз те виждам с момченце  Mr. Green

pepelyashka, mcdirock
обаче въобразявам ли си незнам, ама като говоря за бебчо и усеща и почва да ме гъделичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


surfline ,
 майка юнашка на футболист Mr. Green Mr. Green

# 122
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 bye Добър ден  и при мен мрачно и сънливо, а и аз съм нещо спяща..ставам сутрин в 4 newsm46 а после на до 12 ч. задължително предобедна дрямка  smile3524 и поне две закуски. eat...
Днес реших да пробвам да пийна кафенце , ама ефект никакъв ..morning

Само ми чудно как бебчовците разпознават татковците  та да се потулят навреме. Rolling Eyes

surfline-че привет, привет.. Hug

Ralfieta  smile3531много пролетни тези снимчици вече така ми се иска да е кално и пълно с кокичета..
Тук при нас има едно място в гората , ама огромна площ и там всяка година земята са покрива с кокичета ама стотици...не мога да ви опиша каква красота..Докъдето ти стигне погледа само бяло и зелено.От както го отрихме не минава година без да идем да им се порадваме , толкова много има че да вървиш между тях дори не може, без да нараниш някое.
Разцъфтят ли тази пролет ще ви пусна снимки да ги видите.

# 123
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Божееее, ставам завистлива, че някои успяват да поспят. При нас пак в 7ч. се започна с бормашината. Най-изродското е, че те работят точно пред нашата врата и точно под нас в мазето. Сменят цялата ел-инсталация, слагат нови канали, табла и т.н. Моля се да свършат преди да родя, че иначе не виждам как ще се спи после.  Tired

# 124
  • Мнения: 2 195
Пепе , кога очакваш бебчето?

Вес , на нас не ни стигнаха 7 дена Прга да обиколим  Rolling Eyes Да не говоря , че имаше още неща , които исках да видя  Close Ми то с две бебета ...На голямото му се спеше сутрин , малкото пък беше леко болно  ooooh! От хотела по-рано от 12 - 13 часа не излизахме  Crazy Докато се замъкнем в центъра станало 3 , а в 5-6 затваряха музеи и тем подобни  Rolling Eyes
За Холандия - най - добре лятото , мисля  Thinking Въпреки че имахме едно лят о- супер дъждовно  Rolling Eyes  Ако решите да идвате , непремено пусни на лични , да ти оставя телефон  Hug
И ние почнахме тази инициатива - уикенд някъде ...Следващия сме в Люксембург  , както писах по-горе.И се надявам да се видя с една мама от тук , дето много искам да запозная на живо  Wink
Но за Париж се съмнявам да ни стигне уикенд  Thinking

Тук днес пече  #Crazy  чак да се ненадяваш...Ще използвам да отида до центъра , че имам да си вземам един часовник , който върнах на магазина , щото почерня  Rolling Eyes  . Та след близо 2 месеца ме викат да си го взема - уж от "Гес" оправили верижката...да видим  Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 7 914
ivalex
 и аз това се чудя, ама си е факт  Rolling Eyes


pepelyashka

 аз споменах ли за тапите за уши....добра работа вършат Peace

mimkata

о, толкова ти завиждам за Париж... Hug

# 126
  • Мнения: 2 195
Ама ние още не сме се запътили натам , ще видим кога ще стане  newsm78

# 127
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, много сте мили newsm51, благодаря за хубавите думи Embarassed
Ивалекс, защо ставаш толкова рано Shocked??? Бебка ли те буди?  newsm78
Пепеляшка, няма ли някакво законово ограничение за времето, в което могат да вдигат шум? Това да те вдигнат в 7 с бормашина е меко казано .. изтезание  Crazy. Кога чакате бебо?
ТинаХрис, голям екшън сте гледали вчера!!!!!  #Crazy
Ралфиета, много ти е хубав аватара! Това венецианска маска ли е?  newsm78
МегиХ, с влака го дават 2 часа и 50 мин, а с кораб 5 часа и половина.  Thinking На мен също ми се ще да е с кораб, въпреки малко солената като че ли цена (150 франка/човек в едната посока), но не знам какъв ще е кораба. Водят го кораб, но да не се окаже някое пробито корито и 5 часа да ни люшка, и да нахраним рибите накрая  hahaha Joy.
Звездичка, Макдирок, много хитри бебешоци имате  Mr. Green, още отсега се подмазват на татковците  Laughing и се правят на света вода ненапита  Whistling.
Ние май ще трябва да се ориентираме към правене на момченце, че като гледам доста девойки ще се появят. Но ще трябва да побързаме, че да не е много голяма разликата, нищо че е модерно мъжа да е по-малък.  hahaha
Мимка, ние обикновено към 9 излизаме на "лов" за туристически атракции. За Амстердам се колебаем евентуално за Великден. Първоначално трябваше да имаме гости тогава - на мъж ми брат му с гаджето, но мацката вече втори път я късат на кормуване, и казаха, че може и да не дойдат точно тогава по финансови причини (дотук е дала 2000 евро #Crazy), та май тези 4 дни ни остават свободни. И се колебаем между Амстердам, Прага и Рим-Неапол.  Thinking или пък никъде  Laughing, зависи от офертите, че по празници така надуват цените...  ooooh!
Ако решим да идваме към Холандия, ще ти пиша, виждам, че имаш icq.   bouquet

Момичета, време е за един следобеден гореш шоколад!

# 128
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Закони.. Thinking май не ни ловят, защото от 7ч се води нормален работен ден, а тук са студентски общежития, считай на кого му пука за студентите (да не говорим, че сега са и изпитите, та направо ми е жал за тези, дето се опитват да учат)
Тапи за уши, и мъжът ми предложи, но то всичко вибрира тук. А бебето се чака на теория след 8 седмици, на практика ще е съвсем друго. Лудница абсолютна отвсякъде  Crazy

# 129
  • Мнения: 907
МегиХ, с влака го дават 2 часа и 50 мин, а с кораб 5 часа и половина.  Thinking На мен също ми се ще да е с кораб, въпреки малко солената като че ли цена (150 франка/човек в едната посока), но не знам какъв ще е кораба. Водят го кораб, но да не се окаже някое пробито корито и 5 часа да ни люшка, и да нахраним рибите накрая  hahaha Joy.

Е, не ми се вярва да е корито за 150Фр., дори да е унгарско Mr. Green.

Аз пък ще ходя до Mulhouse, френско утре. Някой бил ли е? Препоръки за забележителности (с деца - до автомоб. музей ще трябва да отидем Grinning), ресторанти, пазаруване?

# 130
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
Минавам да ви кажа едно Бай Хуй  Mr. Green
И тук днес бе чудесен слънчев ден  Sunglasses от 11ч сме излезли... та до сега  Grinning
Живот здравей  Party
Утре изчезваме при баба, и чак в понеделник ще сме онлайн  Wink
Май решихме че с Емката ще си ходиме до бг последната седмица на март - и след Великден да се приберем. Няма ли да има други по Великденските празници в София  Party

# 131
  • Мнения: 378
Привет, момичета!

Да избутам малко темичката напред, че я намерих чак на втора страница.

Петък Е, Петък Е!!! Днес настроението в офиса е страхотно. Вече два часа не съм свършила нищо. Само приказваме глупости с колежките и се чудим за какво да се хилим.

Как са красивите ни бременелки!!!  Целувки за томбачетата!

Днес тук е страхотен ден. Слънчево и засега е приятно топло. Само за разходка по плажа.

Моята буболечка беше два дена с висока Т, но вече й минава и пак си е старото щураче на мама.

Рождения ни ден мина чудесно, беше много весело и Габи игра до насита с другите дечица. И учудващо добре се държа до края на деня, имайки предвид, че следобеда не спа. Ето малко снимки:

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=83510
парола: r1r2

Майка, ще ходите ли на Интернационалния Културен Фестивал в неделя? Ние сигурно ще бъдем там към 10.00, защото българската трупа ще играят в 10.30.

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 23:31 от Rumyana

# 132
  • Мнения: 378
Пепеляшка, не съм разбрала, че и ти си се присъединила към отбора на бременелките! Поздравления!  bouquet То почти не останало!!! А знаете ли пола?

Ивалекс, изгреждаш прекрасно и томбачето ти е толкова сладичко! Hug Разгледах и снимките с дрешките, навяха ми толкова мили спомени!!!

# 133
  • Мнения: 7 914
Bec
хаха може и да си права Hug

pepelyashka
 уф че съм настоятелна...бебето след 8 седмици ли? newsm78 ами то почти не останало.. акак успя да опазиш тайна досега? Thinking

Eli_cz
 приятно гостуване у бабата Hug

Rumyana
 каква прекрасна принцеса си имаш...ама май на майчето си се е метнала Hug Hug Hug

# 134
  • Мнения: 378
Ей ме пак... Laughing

Деси Hug, ами аз не мога да оприлича на кого се е метнала, ама май в очите на мен прилича...., а пък брадичката й е татината. Grinning

Не зная дали Майка е споменала, но нали лайнерът Queen Mary 2 беше тук миналата събота, а че ето една снимка.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2246571

А ако искате да го разгледате от вътре – ето малко Virtual Experience:

http://www.cunard.com/tourQM2/Ourships.asp?ship=QM2&main=int&sub=vex

Общи условия

Активация на акаунт