ЕВРИКАаааа!

  • 5 949
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Ауу, Калино, някой ще ти свие идеята за шаха, много е готина.

Представяш ли си да осъдя милка или линдт, задето са ми свили идеята Crazy То ясно че няма да ги осъдя, но поне ще разберем кой шоколадов гигант има акаунт в бг-мамма. Grinning

# 16
  • Мнения: 4 371
Ако някой открадне идеята на Калин@, нека поне я кръсти с нейния ник!
Имаше преди време едни бонбони Камасутра. Не съм ги срещала от 100 години. Явно идеята не е била добра.

Това с детското радио също много ми харесва.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаше един ник Шоколадкина. Да не е тя подводницата? Joy

# 18
  • Мнения: 2 386
Денонощен магазин за дамска мода.
Вграден в стената на банята сгъваем стол за бебета и малки деца.
Чорапогащници от нескъсваща се материя.
Обмислям го.. bowuu

# 19
  • Мнения: 5 577
Баща ми преди години какво измисли да ви кажа, подсетих се от тукашни идеи.

Значи: пътува той извън града и вижда костенурка, голяма, пресича. Спрял и я натоварил. Донесе я в нас, обаче ние няма как да я гледаме и той решил да я прати на една софиянка, която се занимава с такива неща. Обаче как да я траспортира?

Бутилка от кока-кола, 2 литра. Срязахме я, пъхнахме животинката там, и пак я залепихме, като е без капачка, за да диша. И я натоварихме на автобуса и я получиха Simple Smile)

Така хем не може да избяга, хем диша. Може да не е нещо ново, но ми се стори страшно умно.

# 20
  • Мнения: 3 423
Прекрасна тема!!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 4 371
А като пишка и ака какво става Crazy

Имаше един ник Шоколадкина. Да не е тя подводницата? Joy
Ами Чоколина...

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това с детското радио съм го реализирала с два уокмена. Има странични ефекти, обаче - слушат различни касети и съответно припяват различни песни. Не е много страшно, свиква се. Особено, ако и аз съм със слушалки  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 533
Дуцка, може да ги кръщават Ш@х, Дам@, Табл@  hahaha

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, ти пък не ги остави и имената да измислят - нека и те направят нещо, не стига, че им подхвърли идеята...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Калин@ идеята ти е страхотна !
Поздравления   bouquet

# 26
  • Мнения: 920
Мюриел, не искам да те разочаровам, но такъв пепелник отдавна е изобретен. Доста години го ползвахме на плажа. Приятел имаше и стационарен такъв. Изглежда като кофите за изстудяване на вино. При нормална употреба издържа от 6м- до 1 год.

Калина, тъй като не обичам шоколад, предлагам различни разработки - на първа линия - доматчета и краставички, на втора - малки чашки с ракийка.
Или - коктейлни кюфтенца + червено вино. За гурмети - може вариант с парченца френско сирене.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 10:25 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 27
  • Мнения: 1 533
Колко му трябва на човек, малко да го похвалят и въображението му се развинтва - луксозни бонбониери за вечерен шах с алкохолен пълнеж. Шоколадов Монополи, Скрабъл. Сладоледени варианти за по-суров климат.

Госпожа, става бе! Идеално! То и мобилните телефони преди години са били тухли, пък виж сега за какви красоти говорим. Да вземем да патентоваме, а?

# 28
  • Мнения: 4 371
Калиноооо, съжЕлявам, че трябва да ти го кажа, но откровеННо да призная смятам, че е доста немЪрливо( Mr. Green Mr. Green Mr. Green) да не направиш нищо да реализираш идеята си.
Или признанието тук е с цел Laughing

# 29
  • Мнения: 1 937
Действайте! Grinning
Има хляб в интелектуалната собственост.
Ако не е патентоспособно изобретението, съществуват варианти за полезен модел, индустриален дизайн и т.н.

Според Закона за патентите, не се считат за изобретения:

- открития, научни теории и математически методи;
- резултати от художествено творчество;
- планове, правила и методи за интелектуална дейност, за игри или за делова дейност и компютърни програми;
- представяне на информация.

Общи условия

Активация на акаунт