ЕВРИКАаааа!

  • 5 963
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хахаха, Вердад, направо утрепа на Тони темата за нет-кражбите

# 31
  • Мнения: 3 447
Калина, тъй като не обичам шоколад, предлагам различни разработки - на първа линия - доматчета и краставички, на втора - малки чашки с ракийка.
Или - коктейлни кюфтенца + червено вино. За гурмети - може вариант с парченца френско сирене.
Този вариант ми допада и на мен. Могат да се направят най-различни комплекти - бяло вино със скаридки, уиски с бадемки, водка със сельодка...

# 32
  • Мнения: 3 740
Кутия шоколадови бонбони - шах. Фигурите - много ясно от бял и кафяв шоколад, пешки, царици, топове...Кутията се отваря и върху нея се нареждат фигурите, има си квадратчета и всичко. До края на играта всичко се омита.

Трябва да уточниш правилата на играта - кой изяжда взетата фигура. Ако е собственикът й - целта е да загубиш повече фигури. Ако е врагът - играе се по старите правила.

# 33
  • Мнения: 2 891
Идеята за шаха е страхотна  Mr. Green Миля, че може търпи наистина много вариации.

По темата - когато бях малка(4-5г.) обожавах да обикалям магазините с майка ми. На вториия час крачетата ми се огъваха от умора, но пусти зор....  Crazy Тогава си мечтаех за летящ фотьойл, с метална облицовка отвън и меко кадифе отвътре. Идва само при натискане на бутонче на часовника. Натискаш копче - сандвич, натиоскаш друго - сок, при дъжд се спуска специален прозрачен покрив, който не нарушава пазарния ден. Заминава си само, когато не ти трябва. Лети си самичко без бензин.

# 34
  • Мнения: 5 539
Ммм... чудна темичка! А това със шаха е направо връхТа Laughing
Преди доста години измислих двуместен автомобил за градски условия, при който двете места са разположени едно зад друго и затова автомобилът е два пъти по-тесен и по-маневрен в задръствания.
Е, преди няколко дни го видях създаден на снимки от някакво автоизложение на прототипи Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 937
Хахаха, Вердад, направо утрепа на Тони темата за нет-кражбите
Що, Ване!
И едното, и другото - все интелектуална собственост, само че под закрилата на различни закони.
Мазол голям ми е тази тематика.

И за да не съм съвсем сухар, щото изобретател не съм, към Мю и останалите интелектуалци:

Включете се в ежегодния конкурс за наградата "Еврика" за млад изобретател!
Наградата носи: обществен престиж, почетен диплом, паметна статуетка...1000 лв. и разни други благинки  Wink

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 11:53 от Verdad

# 36
  • Мнения: 7 122
Ако някой ме светне как да стане това, когато и където се появя температурата наоколо да достига сгряващите ме 28 - 30 градуса ще му бъда благодарна.  bowuu

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
БТВ, има шах с чашки за алкохол. Wink Виждала съм във Варна на пазара. Но това с бонбоните е прекрасна идея. Току виж съм решила да се науча и аз да играя шах... Или не? Laughing

# 38
  • Мнения: 5 577
водка със сельодка...

какво е това, простете невежеството ми?  Blush

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кое, Вергилия?
1. водка - концетрирано питие, че даже и алкохолно  Sick
2. сельодка - вид рибка Wink

И аз патент с/у кражбата на мобилето:
1. Откачащ се педал на газта;
2. Откачащ се волан;

# 40
  • Мнения: 2 891
водка със сельодка...

какво е това, простете невежеството ми?  Blush
Мариновано филе от херинга с лук, бяло пиперче и др. подправки. Чудесно мезе за водката и не само.

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не мога да се конкурирам с дребния, той е "изроботателя" в семейството.
Най-много се смяхме на "Оправяча на хамстери".
Една дълга тръба, с какви ли не джунджурии по нея. Пускаш хамстера от едната страна и излиза като нов от другата. Не разбрахме какво трябва да му се случи на един хамстер, за да му е нужен оправяч, но детето каза, че ставало и за други неща.  Joy Joy Joy
П.П. Слава богу, че нямаме хамстер.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 447
Една дълга тръба, с какви ли не джунджурии по нея. Пускаш хамстера от едната страна и излиза като нов от другата. :
Ето, това се връзва с идеята ми за тръбопроводния транспорт. Мисля, че трябва да обменим мисли със Самуил, виждам, че сме на една вълна  bowuu

# 43
  • Мнения: 2 784


И аз патент с/у кражбата на мобилето:
1. Откачащ се педал на газта;
2. Откачащ се волан;
3.Свалящ се двигател с приспособени дръжки за носене на гръб, в различни разцветки, които да отговарят на цвета на обувките Ви... Mr. Green
Моите предложения- самопростираща пералня, самопочистваща прахосмукачка, самовадеща чиниите миялна и т.н. Боже, как ме мързи днес... Embarassed Confused

# 44
  • Мнения: 2 759
             На някой да му трябват едни 25 милиона  Whistling? Поне да изкарате някой лев, викам  Hug...

Общи условия

Активация на акаунт