Име за момиченце

  • 5 183
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 530
Не ми харесва нито едно от трите. И толкова не ми харесват, че не мога да гласувам за никое.

# 61
  • Мнения: 544
Една моя приятелка кръсти дъщеря си Юла, на мен ми е малко екстремно, ама тя си го харесва много. Все пак не може да се отрече, че е уникално. Или рядко, не съм съвсем сигурна.

# 62
  • Мнения: 5 065
Е, като за измислено име, Юла не е лошо

# 63
  • Мнения: 2 804
Не ми харесва нито едно от трите. И толкова не ми харесват, че не мога да гласувам за никое.

И на мен.  Дея, Деа, Теа, Ая, Яя.... не. А Джулия пък от къде дойде? Ако трябва да се избира то поне да е Джулия.

# 64
  • Мнения: 2 179
Една моя приятелка кръсти дъщеря си Юла, на мен ми е малко екстремно, ама тя си го харесва много. Все пак не може да се отрече, че е уникално. Или рядко, не съм съвсем сигурна.

Измишльотина за мен, предпоставка за подигравки и вечни уточнения. Значение подозирам никакво. Не бих го причинила на детето си.

# 65
  • Мнения: 881
Тъкмо вчера гледах, че италианското Джулия (Giulia или както правилно се изписва) означавало младост.

# 66
  • София
  • Мнения: 20 444
Младост е Джована.

# 67
  • Мнения: 9 757
Благодаря ви, момичета, за участието в темата! Щастливата баба на Деа!

# 68
  • Мнения: 43 194
Честито бабо.
Да расте Деа здрава и щастлива.

# 69
  • Мнения: 2 637
Честито и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт