С какво се храня, когато не съм човек, а прасУе ???

  • 17 599
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 352
Сетих се че обичам и много БАКЛАВА,помбер,царевични пръчици,солети....

# 31
  • Мнения: 9 865
пържени картофи, млечни салати със сметана, всякакви мазни сирена като бри, пица, всичко от тесто, прясно изпечен хлебец, всякакви мазни селски мандижки Simple Smile, сладолед, крем-карамел, тортиии, ососбено шоколадови, а бе кво да се лъжем обичам да ям абсолютно ВСИЧКО Simple Smile! Mr. Green


пп/ няма да си поправям правописните грешки, то от лиги вече дето ми потекоха не виждам какво пиша...

# 32
  • Мнения: 5 011
Боже момичета , пълни мазохистки сте Laughing

не е лъжа!
Повече никога няма да вляза в тази тема, огладнях зверски!

По темата, обичам да ям всичко що е сладко и тестено Crazy а тези пици и спагети по-горе smile3521 , а пък сладоледчето.........
ох махам се

# 33
  • София
  • Мнения: 1 901
Ох, че вкусно... Включвам се:

Ребра, крила, свински и телешки пържоли
Зелена салата
Всякакви супи
KFC, McDonalds, Pizza Hut, Мимаса на Попа
Тортааааа
Шоколад
Принцеси
Триъгълни сандвичи с каквото се сетите вътре
Лазаня с четири сирена
Пица
Хот Дог

Хора, в къщата си имам пицария Виктория и вечер като се прибирам гледам на другата страна:(Sad

# 34
  • Мнения: 936
Всичко, изброено от Деничката и Китикат, плюс дюнери и чеснови филийки в неограничени количества.

# 35
  • Мнения: 374
аз като съм слаба разре6ено ли ми е да съм прасУе  Mr. Green

или да си траикам и да си търся друга тема  newsm78

# 36
# 37
  • Мнения: 2 011
нямате милост   ooooh!  умирам от глад,намокрих си пуловера от лиги  hahaha   Joy

# 38
  • Мнения: 664
забравих да споделя пица

# 39
# 40
  • Мнения: 2 829
малееееее,какви вкусотиики сте качили Cry
обожавам шоколад---бях пристрастена към него(може да се каже,че още съм) Rolling Eyes
още храни----свински пържолки със сметанов сос
бисквитена торта
чеснови хлебчета
егати ,как ми се дояде!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 328
Ужасно мазохистична тема  Twisted Evil, отивам освирепяла от глад на обяд, но се включвам и повече тук няма да стъпя  ignore2.
 cookА иначе обожавам шоколад, особено с ядки, шоколадови бонбони, дюнери, пица,  newsm38, това са нещата, на които не мога да устоявам и хапвам почти всеки ден, поне шоколадче  Embarassed
А как ми се хапва топъл хляб, кейкове, козунаци, обожавам вкусно миришищи теста, но това са неща, който си позволявам по веднъж в годината.

# 42
  • Мнения: 1 424
Страхотна тема  Laughing
Така... обожавам
 1.Сладолед-всякакъв и по много
2.Шоколад-всякакъв и по много ( без бял)
3.Пържени картофки
4.Пица с няколко вида сирене
5.Шоколадови десертчета- най-вече Туикс и  плодовата  торта от Неделя
Спирам,че малко мазохистично е тва изброяване  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 13 226
Уф, май наистина сте мазохистки - жени на диета, пък за какви работи си приказвате...
Аз когато нападна кухнята, най-обичам да налитам на кашкавал, топени сирена, филии хляб, намазани обилно с майонеза И лютеница И с натрошено сиренце... за пържените картофи и бирата изобщо не смятам да ви разказвам какви количества мога да премахна, пък ако ще и да легна да умирам после... хеле пък пилешки хапки пане и кашкавал орли... направо ще покапя клавиатурата със слюнки, докато ги пиша
Добре поне, че на сладко налитам само за по 2-3 по-особени дни от месеца, че иначе вкъщи щяхме да сме с двукрилни врати досега  Rolling Eyes
Има и още доста неща, ама на тези най-трудно устоявам. Засега го правя на инат, де - спазвам режимана д-р Ори Хофмекелер и се опитвам да ми стане начин на хранене по принцип. Ще видим дали ще съм си тренирала волятя (разбирайте ината) до Великден, когато обикновено със свеки се запрятаме да правим домашни козунаци и има достатъчно да се освиним за няколко дни

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мен снимките не притесняват!
Обичам да ям почити всичко, не съм злояда, но не съм фенка на сладкото.
Сладко, ако някой ме почерпи или има на масата ще хапна, ще си купя някой фафла, ако съм преди цикъл, но да изпадам в изтерия - не.

Обичам крем карамел, кремове и сладолед, може и шоколадова торта, само да няма по нея плодове, сметана и желатин!
Хляб почити не ям, но хапвам баница, пици, спагети, сандвици, солети и солени бисквити.

Мразя кексове, сладки бисквити, кураби, понички, козунаци и разни подобни.
Мразя лук и праз, тракийска салата и ..............

Та от всичко до тук написано, поне да ми личи, че не обичам нещо.

Обожавам пържени картофи и всякви свински истории - пържоли, пилешки дреболии, агнешнешко, риби, морски деликатеси, супи, шкембе чорба, печено пиле, водка, вино, обожавам всякакви салати без трушии, сирене, кашкавал, плодове (тях ги любя повече лятото), ох да не забравя за луканки, суджуци и филе.


Общи условия

Активация на акаунт