С какво се храня, когато не съм човек, а прасУе ???

  • 17 600
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 916
В събота и неделя се държах като прасе. Изядох една тенджера със спагети, три четвърти тава макарони на фурна, много свински кебап, крем карамел и китайска храна, и сандвичи естествено...  Whistling срам ме е от мене си  Rolling Eyes Така преядох, че още не мога да огладнея  Tired

# 46
  • Мнения: 6 958
В събота и неделя се държах като прасе. Изядох една тенджера със спагети, три четвърти тава макарони на фурна, много свински кебап, крем карамел и китайска храна, и сандвичи естествено...  Whistling срам ме е от мене си  Rolling Eyes Така преядох, че още не мога да огладнея  Tired

woww  ooooh! ooooh! ooooh! Надявам се да нямаш отражение на кантара  Praynig Praynig Praynig

Относно пържените картофи (масовата храна на всички) аз не ги ям и не ги обичам - варени да, с малко майонеза да, но не и пържени... Бира също не пия...  Peace но това не помага да не дебеля...  Sick

# 47
  • София
  • Мнения: 36 075
Ям абсолютно всичко... май наистина като прасе ooooh!

# 48
  • Мнения: 4 195
Добър вечер,неустоими сладкишчета.Ето още изкушения:



















Но внимавайте!Границата между:


И



Е много малка!!!! Stop Stop Stop

# 49
  • Мнения: 6 958
 smile3501 smile3501 smile3501

 newsm47 Гледайте народе, гледайте  newsm09

Аз ЗА СЕГА си оставам само с гледането  smile3502  и не пипам и не хапвам smile3505

kiticat, а на теб прияжда ли ти се? Аз така си тествам волята и грам не ми се яде, да видим до кога  newsm12

 newsm17 newsm17 newsm17

 

# 50
  • Мнения: 4 195
Ето още:

















........

# 51
  • Мнения: 6 958
Лелееееее колко много шоколад  ooooh! ooooh! ooooh! Адски голяма КАЛОРИЙНА БОМБА  #2gunfire #Cussing out #2gunfire


# 52
  • Мнения: 4 195
......










  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 7 723
Аз напълнях само ви гледам вкусотиите,
хапнах си от всичко     Wink




 Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 4 195
А, ето и някои шедьоври на сладкарското изкуство:

















# 55
  • София
  • Мнения: 5 606
Леле МИРАНДИИИИИИИИИИИИИИИ, пътводно светлина моя...що за провокация!!! После ще ни се караш нали!  Hug Аз да ви кажа всичко що е СЛАДКО обичам, не, грешка, не обичам, а ОБОЖАВАМ. Не отказвам също така и пица и разни други тестени вкуснотийки.
Абе момичета как не прочетох една от нас да е на написала, че любимите й храни са плодове и зеленчуци или овесени ядки и жито и т.н. /т.е. всичко полезно/ newsm78!!! Това поражда един сериозен въпрос в мен - наистина ли всичко полезно е гадно и всичко вредно е вкусно? newsm78 И каква е тая съдба?

# 56
  • Мнения: 6 958
tzvety26 Именно провокацията ни тества волята и до къде може да стигнем??? Ние сме това, което ядем!!! Едни пълнеят от гореспоменатата храна (АЗ), други не... Всичко си е до човешки метаболизъм и организъм... Картинките и миризмата наоколо тестват воялята ми - Ако ще ги ям да ги ям, за какво да се мъча с диети?!? Ако няма, няма?!?  Peace Да се свършва веднъж за винаги, т.е. всеки индивидуално да направи избора си?!? Какво е готов да даде и какво е готов да жертва в името на здравето и перфектната фигура?!?  Peace Знаеш за какво ти говоря  Wink Незнам какво ще стане и този път с нас (мен и теб), но ще поживеем и ще видим... Пожелавам лично на теб, успех в борбата с кг.  Peace На всички останали също  Peace

  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 5 606
tzvety26 Именно провокацията ни тества волята и до къде може да стигнем??? Ние сме това, което ядем!!! Едни пълнеят от гореспоменатата храна (АЗ), други не... Всичко си е до човешки метаболизъм и организъм... Картинките и миризмата наоколо тестват воялята ми - Ако ще ги ям да ги ям, за какво да се мъча с диети?!? Ако няма, няма?!?  Peace Да се свършва веднъж за винаги, т.е. всеки индивидуално да направи избора си?!? Какво е готов да даде и какво е готов да жертва в името на здравето и перфектната фигура?!?  Peace Знаеш за какво ти говоря  Wink Незнам какво ще стане и този път с нас (мен и теб), но ще поживеем и ще видим... Пожелавам лично на теб, успех в борбата с кг.  Peace На всички останали също  Peace

  bouquet
Абе аз ти казвам, че си ми пътеводната светлина... txtloves

# 58
  • Мнения: 6 958
tzvety26 Именно провокацията ни тества волята и до къде може да стигнем??? Ние сме това, което ядем!!! Едни пълнеят от гореспоменатата храна (АЗ), други не... Всичко си е до човешки метаболизъм и организъм... Картинките и миризмата наоколо тестват воялята ми - Ако ще ги ям да ги ям, за какво да се мъча с диети?!? Ако няма, няма?!?  Peace Да се свършва веднъж за винаги, т.е. всеки индивидуално да направи избора си?!? Какво е готов да даде и какво е готов да жертва в името на здравето и перфектната фигура?!?  Peace Знаеш за какво ти говоря  Wink Незнам какво ще стане и този път с нас (мен и теб), но ще поживеем и ще видим... Пожелавам лично на теб, успех в борбата с кг.  Peace На всички останали също  Peace

  bouquet
Абе аз ти казвам, че си ми пътеводната светлина... txtloves

 txtloves  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves 

# 59
  • Мнения: 4 195
Мирандичке и аз съм ти голям фен.Много хубави съвети даваш! Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт