С какво се храня, когато не съм човек, а прасУе ???

  • 17 639
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 958
Мирандичке и аз съм ти голям фен.Много хубави съвети даваш! Kissing Heart

 Blush Blush Blush lovekiss Blush Blush Blush

Недейте така, не съм за пример с килата...  smile3511 Просто желанието ми и мотивацията ми са огромни, надявам се да успея този път, да успеем - всички заедно!!! Това е!!!  newsm51

# 61
  • Мнения: 4 195
Мирандичке и аз съм ти голям фен.Много хубави съвети даваш! Kissing Heart

 Blush Blush Blush lovekiss Blush Blush Blush

Недейте така, не съм за пример с килата...  smile3511 Просто желанието ми и мотивацията ми са огромни, надявам се да успея този път, да успеем - всички заедно!!! Това е!!!  newsm51
Да, ЗАЕДНО. lovekiss lovekiss lovekiss

# 62
  • Мнения: 6 958
ТОВА Е ИСТИНАТА

За феновете на салати като мен: http://rozali.com/recepti/salati/2/abv/0/   bouquet

















# 63
  • Мнения: 53
Другият път темата,ако може да е без снимки,защото ми потекоха лигите от тия торти,шоколади и др. 

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Aууу, каква е тази тема от вас? Не мога да заспя по нощите, тука с тези картинки, които сте постнали. Crazy

Аз ще ги запиша по ред, но не на удоволствие, защото всичко е на първо място. Blush

1. Спагети по Сицилиански.
2. Пица - Прошуто Крудо
3. Сладоледите на Феникс  Crazy
4. Рафаело, Киндер буено и Негърчета / асорти /
5. Китайски ориз със свинско
6. Торти Неделя - Сахер и Бяла Неделя
....
....
....

Засега се сещам само за тези, но със сиугурност има и още. Утре ще допълня вероятно. Tired

# 65
  • Мнения: 2 039
Мисооооо  smile3508 Animal Pig !!!

# 66
  • Мнения: 4 195
Миранда,страхотни салатки си показала!  bouquet

# 67
  • Мнения: 3 611
Всичко ям, хич не съм манаджийка  Confused

Обичам свинско със zелско, пълнени чушки, гергьовско агне в пещ печено, пържоли, кюфтета, всек`ви манджи, чорби (особено шкембе  Mr. Green), торта, сладкиши...мога да иzброявам поне до утре  eat

# 68
  • Мнения: 6 958
Миранда,страхотни салатки си показала!  bouquet

Много обичам салатки  Peace особено от домати, краставички, няколко листа маруля и кашкавалец...  Peace
Но понякога и салатите могат да се окажат калорични, ако им се сложи майонеза, колбас и т.н, но каквито и да са аз тях си ги обичам най-много + шоколад  Peace

Някой фен на салати има ли?  newsm78 (сигурно висчки, но все пак  Thinking)

# 69
  • Мнения: 6 461
 smile3508И аз да се нагледам едно хубаво

А пък мога и да ви предложа да посетите съседния подфорум -там ще си оближите пръстите newsm53

И все пак да предложа нещо и аз Mr. Green smile3525


Да ви е сладко newsm51 newsm48

# 70
  • Мнения: 402
АЗ, АЗ обожавам салати във всичките им превъплащения.
Сигурно мога да ям само салата, но още не съм пробвала. На мен лично домати и краставици ми вървят най-много с кашкавал.
Сега като си представих една хубава салата и ми мина глада за торта, придобих го докато гледах кулинарните шедьоври в темата.

# 71
  • Мнения: 3 647
Неща които обичам:
1.шоколадови бонбони Lindt
2.шоколад Milka Smile
3.шоколад Milka с йогурт и ягоди
4.шоколад Nestle Club без ядки
5.шоколад Kinder
6.желирани бонбони Haribo
7.Чипс със сол
8.Дюнер
9.Биг Мак
10.Пица
11.Спагети със сос Болонезе
.........
първите ти 7 точки  всички ги обичаме  Embarassed
 Twisted Evil  bouquet

# 72
  • Мнения: 6 958
АЗ, АЗ обожавам салати във всичките им превъплащения.
Сигурно мога да ям само салата, но още не съм пробвала. На мен лично домати и краставици ми вървят най-много с кашкавал.
Сега като си представих една хубава салата и ми мина глада за торта, придобих го докато гледах кулинарните шедьоври в темата.

Аз съм същото Simple Smile Когато ми се прияде сладко, не спра ли да мисля няма оправия налитам си и това си е  ooooh! Но ако имам възможност за салатка, няма да откажа в никакъв случай и 1000 пъти я предпочитам пред шоколада, но не всеки път става така......   bouquet

# 73
# 74

Общи условия

Активация на акаунт