Някой знае ли повече за азооспермията???

  • 17 697
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 793
Мила, направи си тест. От все сърце се надявам чудото при вас да е станало, стискам ти палци. Аз ако бях нямаше да издържа толкова време без да си направя тест. Ще чакаме добра новина  Hug

# 31
Толкова е ужасна тази азооспермия като перспектива, че не се надявам особено, но може би довечера ще направя тест пък каквото стане....Най-много и аз да се окажа с някакъв проблем Laughing....Абе каквото е писано, вече по-философски ще гледам на нещата... Rolling Eyes

# 32
  • BG
  • Мнения: 793
Да разбирам ли, че не сте ходили по лекари? Кой изписа витамините и антиоксидантите, защото моят мъж се притеснява, когато аз му предписвам лекарствата  Cry

# 33
Не сме ходили на лекар, а за витамини и антиоксиданти изчетох много в zachatie.org и не зная колко са помогнали, но първо той се чувстваше много добре като общо състояние, също и аз, защото и аз пих известно време и второ, ги прие с готовност пред перспективата да иде на лекар.... Confused Смешничко, ама това е положението...
Щом твоят човек е скептично настроен може да е по-добрият вариант, защото пък може с готовност да иде на лекар тогава...Grinning

# 34
  • Мнения: 4 306
Не сме ходили на лекар,
Момичета, за да се стигне до азооспермия положението е сериозно. Не си правете експерименти. Губите ценно време така! Витамините и антиоксидантите биха подпомогнали сперматогенезата,  ако има такава. Не изземвайте функцията на лекаря.

# 35
  • BG
  • Мнения: 793
DUMMI, направи ли тестче?

# 36
  • BG
  • Мнения: 793
Момичета, помогнете ми Praynig
Ходихме при д- р Кацаров. Каза да направим хормонално изследване- на ФСХ и ако е над нормата, че не може да ни помогне. Помощ, направихме изследването- то е 21 при норма да 12  #Crazy   
И ега какво да правим???

# 37
  • Мнения: 939
идете при проф. Цветков. Все си мисля, че може да измисли нещо. Лекарите, които познавам, го представят като "светило" в областта на андрологията

# 38
  • BG
  • Мнения: 793
А координати на професора?

# 39
  • Мнения: 939
София Проф. д-р Димитър Цветков, д.м.н. Уролог-андролог. Прием: ул. "Христо Ковачев" 13 - от понеделник до четвъртък 15-17 ч. Тел. 843-90-00, GSM: 0888-419032
Човекът има клиника и в Ружинци (Видинско). Пробвай на мобилния - скоро говорих с него по този номер - значи още е актуален и успех!

# 40
  • BG
  • Мнения: 793
Благодаря Мишинка, ще си запишем час.

# 41
  • Мнения: 2 422
При д-р.Владимиров за кога сте си записали час нека и той да си каже мнението. Ние лекувахме същия проблем като вашия 1 година но без успех. Не се отчайвайте има изход. УСПЕХ   bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • BG
  • Мнения: 793
Днес бяхме на преглед, направихме спермограма- втора- със същия резултат. След центрафугиране няма открити сперматозоиди  Sad   И високо FSH- 26 при норма до 12. Хормона е изследван в лаборатория Кандиларов. Мая, кажи през какви перипетии сте минали?

# 43
  • Мнения: 1 950
rozaly, съжалявам за резултата Sad
На прегледа какво казаха? Не предложиха ли биопсия на тестис? Да се види дали поне там има нещо?
Консултация с ендокринолог направили ли сте?

# 44
  • BG
  • Мнения: 793
Още не сме ходили на ендокринолог. Според д- р Кацаров  няма нужда да правим биопсия, но аз се чудя дали да не настоявам за такава  newsm78   Просто защото не мога да измисля друго  Confused  А за мен- другата седмица тест за проходимост на тръбите, от страх сигурно няма да мога да спя дотогава.

Общи условия

Активация на акаунт