Клуб на изтерзаните спортистки

  • 10 379
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 186
Ето още една тренировка, а другата седмица минавам на програма Simple Smile

кростренажор, 2- ра степен- 15 мин.
клекове- 3х20
напади- 3х15
крака- задна част- уред, 10 кг- 3х25
крака и дупе- уред, 25 кг- 3х25
прасец- повдигания 3х15
гръб- скрипец, 15 кг- 3х15
гърди- уред, 5 кг- 3х12
рамене- гирички, 2кг- 3х15
трицепс- гиричка 4 кг- 3х15
бицепс- гирички 2 кг- 1х15 и гирички 3 кг- 2х12
корем- успоредка- 3х20
корем- лежанка, с вдигане на крака- 3х15
корем- лежанка- горна част- 3х20
степер, 2- ра степен- 40 мин.

# 181
  • Мнения: 511
има формула, за всеки е индивидуално:
(МСР – СРП) x 80% + СРП = ЦЗСР,

МСР - максимален сърдечен ритъм, равен е на 220 минус годините;
Сърдече ритъм в покой;
ЦЗСР - целева зона на сърдечния рътъм или пулсът, при който гориш мазнинки.



Много благодаря!Златна си!  bouquet

# 182
  • Мнения: 2 759
...Пие ли някой глюкозамин...

              Какво е това? Аз пиех "Флексобион" за ставния хрущял (май  newsm78)...

# 183
# 184
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Тъкмо се връщам от тренировка !Тренирах за бицепс, трицепс, рамо и коремна преса. Отидох и се върнах с колелото. Чувствам се чудесно, приятно изморена.

# 185
  • Мнения: 5 008
здравейте спортиски  Wink
аз не се включвам много редовно, но сега имам някои въпроси към вас.
Става въпрос за храненето преди и след тренировка, какво да се яде и какво не и колко време преди и след тренировка?
Много ще съм благодарна за отговорите  Hug

# 186
  • Мнения: 2 759
                  Мерси   bouquet! Вчера не ми излизаше на кирилица, но вече го виждам.

# 187
  • Мнения: 750
Днес съм нещо надъхана. Правих коремни- 180бр, серии, крака, дупе- клекове, серии, бицепс, трицепс, талия- развъртания, разтягах, напади, припомних си тульове от таекуондото... И така.

# 188
  • Мнения: 410
 Аз не ям поне два часа преди и два часа след тренировка. Наблягам основно на протеините.

# 189
  • Мнения: 5 008
Аз не ям поне два часа преди и два часа след тренировка. Наблягам основно на протеините.
Благодаря   bouquet

# 190
  • Мнения: 7 186
Още от мен:

кростренажор, 2 степен- 20 мин.
клекове- 3х20
крака- качване и слизане на лежанка- 3х25 на крак
римски тяга с лост- 3х15
гръб- скрипец, 15 кг- 3х15
гърди- уред, 10 кг- 3х15
рамене- уред, 10 кг- 3х12
трицепс- уред, 20 кг- 3х15
бицепс- гирички 2 кг- 1х15 и гирички 3 кг- 2х12
корем- успоредка- 3х15
корем- лежанка, с вдигане на крака- 3х15
корем- лежанка- 5х15
степер, 2 степен- 40 мин.

# 191
  • Мнения: 750
Здрасти на всички!
Сега ще ви напиша една програма за корем, която ми допада, но сега немога да я правя, подходяща е за зала. Утре сигурно ще напиша и стречинг програма.

Така...Препоръчително е да се изпълнява през ден. Като се правят по 15-20 повторения на упражненията от по 2 серии.
1. Повдигане на крака от вис- Лейдито го прави това на шведската стена. Увисвате тялото вертикално надолу, трупа е неподвижен, повдигате коленете към гръдния кош и се опитавтв да ги задържите малко в най- горното за вас положение, после бавно спускате.
2. Повдигане таза от лег. От хоризонтално положение краката и таза се повдигат вертикално. За да не се хлъзгате, може да се захванете за лежанката или нещо друго. Аз позвах римско столче по- рано.
3. Повдигане крака от седеж. Изпълнява се от седеж на лежанката. Сядате напречно на лежанката и се хващате за опора отстрани.
4. Коремни преси под напрежение. Правят се на оня уред за пресите.
5. Наклони встрани на скрипец.

Надявам се да съм полезна. Лек ден!

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 14:45 от konche

# 192
  • Мнения: 235
Е, баш пък изтерзаните!
Ходя си два пъти седмично на каланетика, защото там няма мърдане- един час си е тренировката . Иначе на фитнеса се изморявам и след двайстата минута сядам на барчето да пия нещо. Но съм забелязла че след тренировката винаги съм много гладна...

# 193
  • Мнения: 817
Оф и аз сега се прибирам от залата.Миналата седмица бях болна и пропуснах две ходения ,тази се надявам да няма спънки.Дори съм решила да увелича от три пъти седмично на четири ,чудя се дали ще е добре.мисля да ходя понеделник и вторник ,сряда да почивам и после четвъртък и петък............... .Нещо имам потребност от движение ,защото в ежедневито си все си мисля,че не се движа особенно много.
Иска ми се да мога повече да се разхождам с децата ,но от нас да градинката е бая път/което е хубаво за разхадка Wink/ ,но ката тръгнем ,големия иска да е с колело ,за да кара там с другите ,малката иска да си носи куклата с количката ,както ходи на средата на пътя вдига ръце да я нося............. и май повече се возя на колата в крайна сметка от колокто да се разхождам............... Sad
Днес да ви се оплача от фитнеса нещо ме боли едната плешка ,не е мусколна треска ами нещо друго ,от какво ли може да е newsm78

# 194
  • Мнения: 7 186
Дори съм решила да увелича от три пъти седмично на четири ,чудя се дали ще е добре.мисля да ходя понеделник и вторник ,сряда да почивам и после четвъртък и петък...............

Според мен е по- добре да ходиш през ден, два дни последователно се натоварваш много. И 3 пъти седмично е достатъчно, но зависи какви цели гониш и е индивидуално. На мен инструктора ми каза, че няма нужда да ходя по- често от 3 пъти седмично.


Общи условия

Активация на акаунт