🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #7: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 121 983
  • 2 663
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 153
Мога да видя, защо Даниела не е най-обичаната, но този брутален хейт към нея не ми изглежда заслужен.

Аз съм на години и съм се нагледала на жени, които никога нищо не искат, само дават. Дават на мъже, които мрънкат, че трябва да им вземат подарък за рождения ден.

Очевидно е защо виждайки жена да си иска ги дразни. Още повече, веждайки,че има мъже готови да дадат, когато си знаеш цената.

Аз мисля, че има какво да се научи от жени като нея.

Разбира се, не е нужно да ставаме някакви държанки, но и другата крайност не е за хвалене.

# 1 441
  • Мнения: 1 254
изгледах това видео по време на рекламите и се отказвам да притежавам детски книжки от раздел фантастика
Скрит текст:

# 1 442
  • Мнения: 6 573
Росице и с Васил няма да я бъде.

# 1 443
  • Мнения: 1 866
След това одеве с Даниела, смятам, че са им тръснали един сценарий на тия двамата и айде наизустявайте и влизайте,  пък другите ще са си естествено прости, поне с вас да сме сигурни. Така си ми изглежда на мен, пълна пародия и тежък сценарий..

# 1 444
  • Мнения: 180
Айде след Елвира тези двете сготвиха и Росица. Сега Вики-тъпото като гледа дали не си блъска празната тиква?
(Гледам назад)

# 1 445
  • Мнения: 490
Айде след Елвира тези двете сготвиха и Росица. Сега Вики-тъпото като гледа дали не си блъска празната тиква?

Съмнявам се, тиквата си е празна по начало

# 1 446
  • Мнения: 567
От Васко Общия, ще стане Васко Сходството. Grinning Grinning

Виктор пак супер пиян на синхроните...

# 1 447
  • Мнения: 1 364
Този ако още един път каже, че Росица е Юда… 🤨

# 1 448
  • Мнения: 7 408
Този малоумник не знам как се гледа в момента...

# 1 449
  • Мнения: 1 966
Двете хубави жени ги вземАха. Спешно се нуждаят от още един ергенин за Мартина и тва е, шоуто може да свършва. Единствената интрига, която остана е Бранимира или Любомира.

# 1 450
  • Мнения: 656
ОФФ тия три скумрии на дивана. Коя прилича, коя говори, коя се държи като такава.

Айде пак тъпото Вики със сходства до формиране на мисъл…

# 1 451
  • Мнения: 4 119
Жената явно знае чалъми.
Из тайните женски чалъми: настъпете ги тия налъми

Жената излезе от налъма, но налъмът не излезе от жената.

# 1 452
  • Мнения: 6 573
Janelle
сериозно ли мислите, че това, което ни предлагат да гледаме е истинско? за мен всичко е театър и слаба режисура на моменти.

# 1 453
  • България
  • Мнения: 3 188
Този ако още един път каже, че Росица е Юда… 🤨
С какво и кого е предала?

# 1 454
  • Мнения: 597
Ох, този мухльо не се трае вече

Общи условия

Активация на акаунт