Случи ми се нещо странно..

  • 244 840
  • 1 065
  •   2
Отговори
# 855
  • Мнения: 142
Бях 5 или 6 клас, с моята приятелка се прибирахме от училище. Когато се разделяхме на ъгъла /тя живееше близо до нас/ видях няколко човека да излизат от тях. И веднага се сетих, че предната нощ сънувах, че нейния дядо е починал. Казах и го и познайте...оказа се че наистина докато сме били на училище е починал. ooooh! Понякога сънищата показват много неща. Rolling Eyes

# 856
  • София
  • Мнения: 5 289
Прочетох,че споделяте и сънищата си,та реших и аз да ви споделя своя.

Преди седмица сънувах Св.Богородица.Сънувам,че я виждам направена от камък,като паметник,но си е Богородица с Младенеца,с тъжно изражение някак.Мъжът ми ме подканя да я прегърна,след като най-вероятно и той го беше направил,не го видях,но така го усещах в съня си.Та подканяше ме да я прегърна и аз я прегърнах,но в този момент аз прегърнах жива плът,толкова топла,толкова хубава прегръдка,немога да опиша усещането което имах,майка ми е починала и можете да си представите как бих се почувствала ако мога да я прегърна,дори и на сън,но тази прегръдка сякаш беше още по силна,чувствах се сякаш си отдъхнах,сякаш огромен товар се смъкна от плещите ми.Странното беше,че страшно много ме изби на рев,в момента на прегръдката,някак от олекването ме удряше на рев.Плаках,плаках много,много....и това беше...За пръв път ми се случва да сънувам такъв сън свързан с Бог,Богородица и изобщо някой Светец.Четох из съновниците,само хубави неща пише.Ако и вие сте чували нещо,моля да споделите.  Simple Smile

# 857
  • Мнения: 6 417
Айде, Карчева, уреди се с голям късмет  Peace

# 858
  • Мнения: 4 380
Да...страхотен сън! Само хубави неща можеш да очакваш след него. Flutter

# 859
  • Мнения: 4 586
Ще спечелиш и следващия конкурс за грим - това означава.

# 860
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Да ви кажа за богородица. Аз преди да разбера че съм бременна с първата си дъщеря сънувах една жена че ми казва че ще имам момичинце . Не повярвах а и докторите ми казваха че ще имам момче. И при втората си дъщеря пак сънувах същата жена и пак ми каза чче ще имам дъщеря. Този път повярвах. А мъжът ми много искаше момче. иИ на видеозона пак ми казаха че ще е момче. После споделих с нашия поп и той ми каза че тази жена е била богородица.

# 861
  • София
  • Мнения: 5 289
Ще спечелиш и следващия конкурс за грим - това означава.
Тц не познаваш Mr. Green.

# 862
  • Мнения: 540
И аз се успокойх че не съм единствена защото и на мен ми се случват такива нещаможе би два три пъти

# 863
  • DE
  • Мнения: 967
Спомням си, че когато преди години дядо ми беше на легло разказваше следния сън:
Сънувал една огромна поляна и по средата ограда. От едната страна седял той, а от другата майка му.(жената беше починала)
Питал я, какво прави, а тя му казала, че е дошла да го вземе с нея. Протягала ръка, а той се дърпал и не искал да тръгва.
След 1-2 месеца почина. Лека му пръст!

# 864
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няколко месеца преди да почине баба ми сънувах, дядо ми (който беше починал вече)- стоеше до баба ми и ми каза, че е дошъл да я вземе. Започнах да плача и да го моля да я остави още, а тя не реагираше по никакъв начин.
Много интересни сънища съм имала с тях двамата (писала съм за някои от тях), но спрях да ги сънувам Sad Чувствах се добре след такъв сън, все едно наистина съм имала контакт с тях Confused
Само един сън беше кофти- баба ми сякаш беше полудяла, сграбчи ме за ръката и ме дърпаше. Аз бях много уплашена и се борех с нея, накрая се събудих от кошмара Sick

# 865
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Мъжът ми е бил почти дете, когато е починал баща му. Можете да си представите какъв шок е било за него. Майка му по цели нощи плаче и се крие, а той трябва да се дъжи мъжки и да я успокоява... Една нощ си позволил и той да се наплаче - сам, под завивките. Плакал, плакал ...и заспал. Сънувал невероятно красива градина, тропическа - с прекрасни цветя, дървета. Небето било толкова синьо, каквото никога не бил виждал. Тръгнал да се разхожда из градината и стигнал до място на което имало люлка, а на люлката се люлеело момченце. Детето се усмихнало като го видяло и го повикало при себе си. Мъжът ми се приближил, седнал в краката му и го попитал как се казва, а момченцето отвърнало , че името му е БОГ  Shocked !  Но кака така, попитал мъжът ми, та ти си дете, като мен? Как може едно дете да е бог? Момчето се усмихнало и рекло: Аз не съм нито дете, нито мъж или жена... Аз съм всичко. Истинският ми образ можеше да те изплаши, затова ти се явих като дете. Никой не се плаши от децата , нали? 
 След това, детето казало на мъжа ми да не плаче и да знае , че сега баща му е щастлив. Намирал се в същата тази градина, но не можели да се видят сега. "Това ли е раят?", попитал мъжа ми? " И да и не! - Отвътнало момчето - освен, ако раят е мястото , където човек е бил най щастлив! Огледай се, не ти ли е познато?" Тогава, чак мъжът ми се огледал и видял, че това е място, където е бил заедно с баща си и майка си като съвсем малко момче и където действително  са били щастливи - една красива тропическа държава.... Събудил се успокоен и примирен.
  Когато ми разказа този сън, той проявяви скептицизъм... Каза ми, че сигурно е породено от някой филм или книга, но.... на мен ми звучи  много истинско и искам да е вярно.
 А какви работи са се случвали на свекърва ми...

# 866
  • Linz
  • Мнения: 11 619
сълзичка, много красив сън!

# 867
  • Мнения: 1 418
Всеки път с голям интерес чета сънищата и случките ви. Hug

# 868
  • Мнения: 1 280
       Сънищата наистина могат да бъдат много показателни. Аз нямам много впечатляващи случки, но започнах да вярвам преди близо 2 години, когато започнах редовно да сънувам, че ми пада косата /във всички съновници пишеше, че означава сериозна болест, че ми се отнема силата, започнах да сънувам и други ужасии всяка вечер и на всички тълкуванието беше едно и също. Месец след като спрях да сънувам такива неща разбрах, че имам гинекологичен проблем. Диагнозата ми беше карцином ин ситу и лекарите казаха било е въпрос на месеци да стане рак  Confused Все си мисля че не е било съвпадение.  Rolling Eyes

# 869
  • Мнения: 1 224
Ще спечелиш и следващия конкурс за грим - това означава.
Това ли да е щастието?

Общи условия

Активация на акаунт