АПРИЛ идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече!

  • 17 650
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
минавам набързо да се запиша:)

# 16
  • Попово
  • Мнения: 687
Да се запиша и аз и честита радост на мама Queenmab   bouquet

# 17
  • Мнения: 135
Честито на мама Фло и мама qeenmab!Да са им честити бебчетата и много да слушкат,да растат  здрави  и послушни !!!

Днес има от училището много готини снимки, чакаме ги   bouquet

За количката и аз мисля да я изпера, Веси е права и без това после ще си ги перем често.

Лека вечер

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Прибирам се от разходка и какво да видя, нова мамаааааа Hug. .
А аз какво да видя - две нови мами!
Честито!   bouquet   bouquet   bouquet
Да са им живи и здрави бебоците, а те бързо да се възстановяват!
Бенита, поздравления за гадателските способности! Grinning Казвай коя ще е следващата! Grinning То ние толкова малко останахме (от Пловдив), че шансът да познаеш е огромен. Joy  Joy  Joy
Утре съм на преглед и изобщо няма да се учудя, ако и аз пак нямам признаци за скорошно раждане. Sad Ама този път съм решила да се разправям с доктора  Naughty - да взима там някакви мерки и да ме изражда, ако прескоча термина!!!
И ... отново поздравления на Мелодия за темата!  Hug   bouquet

# 19
  • Мнения: 221
Момичета,попаднах на имунизационен календар,който ще ни е полезен за бебчетата.Започва се с имунизациите в първите 24 от раждането та чак до 17-годишна възраст.Кажете ако искате да го копирам в темата.

# 20
  • Мнения: 2
                      ЧЕСТИТО НА МАМА ФЛО И МАМА QUEENMABB !!!!!!!

     

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Филка, каквото и да пророкувам.... най много и Веси да ни изпревари Simple Smile
Ама уж с теб сме следващите... Предполагам ти ще си първа, освен ако и на теб не ти кажат същото, че ще си почакаш:)

# 22
  • Мнения: 6
Честито на новите мами! Много да ги радват малките бебчета и големи да порастнат!  smile3525 smile3525 smile3525

# 23
  • Мнения: 354
Много съм разсеяна-бях писала в старата тема и сега ще го сложа тук като цитат, ама като гледам само текста май излиза, е имаше и цветя за мамите!
Цитат
Здравейте мили мами! Първо да чиститя на новите мами Фло и Мая да са ви живи и здрави бебчатата толкова се радвам и вълнувам за всяка от нас!

На мамите с назначено секцио ще стискаме палци!
Аз съм много , много щастлива, защото ме пуснаха от болницата . В крайна сметка заключиха, че ще си раждам нормално, поне това е измислено за сега. След 10 дни ме викат пак(на термина ми), за да видят дали се е фиксирала главичката и дали юнака не епрекалил с кг. като майка си.  
Кошмара в болницата е пълен  За 2 дни ме бъркаха 3 пъти  и то сериозно , днес даже прокървих от прегледа . А за постъпване-там където се постъпва и за раждане, чаках 3 часа имаше чакащи жени с контракции на 10 мин. и такива с изтекли води и няма дори къде да седнеш .
Нагледах се и се наслушах на ужасии и днес слава богу ме пуснаха. Искам да ви призова ГЛЕДАЙТЕ ДА СИ СПЕСТИТЕ ПРЕСТОЯ В БОЛНИЦАТА, ОСОБЕНО ПРЕДИ РАЖДАНЕ!
Дано всички родим безпроблемно, бързо и най-вече здрави бебоци и бебки!
 О! и честито на мама КУИНМАБ

Браво мами и сладки бебчета, продължаваме да се роим!
И аз се надявах на разкритие т т.н., но днес на прегледа имам 0 и главичката не е адаптирана добре към входа на таза.
А някой знае ли какво е шийка-сакрализирана запазена  и плацента маргинална,гр.ІІІ

larsen Пускай го този имунизационен календар, със сигурност ще си ни много полезна -благодаря! Hug

# 24
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ahoj от мен...
Мамче ФЛО   и Мамче QUEENMABB честити прекрасни рожби. 

От седмица усилено се пренасяме и вече малко остана да сме в нов дом.
Как съм уморена вече..две къщи ми идват малко много.
Лъскане тука, редене на кашони ..лъскане на ново там и отново пререждане на кашоните. Rolling Eyes
От четвъртък ще останем и за седмица може би без нет...докато ни пуснат пак , ща сме зависими на бързината на чешките техници.
Ох...няма да се оплаквам вече ...
Мелодия за темата е прекрасна  bouquet  bouquet  bouquet
Будете здрави и нагушете коремчетата от мен.
  bouquet

 

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Току що се чух със Саня. Тя изпраща поздрави на всички! Двете с бебка от вчера са заедно и се чувстват много добре. Утре ще ги изписват и ще имаме отчет за раждането и снимков материал. Grinning
Аз току що качих актуални (от преди 15 мин) снимки на корема ми.  Crazy

# 26
  • Мнения: 491
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Слънчеви бъдещи и настоящи мамита,

Аз още съм в офиса, но вече съм си на мойто компютърче и мога да си действам по-спокойно Sunglasses Обнових информацията в началната страничка, но ще ви помоля да си погледнете данните да не съм объркала нещо, че имаше доста за промяна. Вкарах и всичкото инфо дето съм го получила на лични. deizytoo ти нали днес каза, че чакате момченце (да не съм се объркала нещо)?

За мама Flo - не бях видяла, че милата ни щъркелка maraya75 вече е известила, ма нали все бързам Blush, но да ви предам дословно и SMSа, който е написала:

"Лельо щъркел,
Аз съм принцеса Али, днес мама Flo ме роди - 08:30ч., 2'900гр., 49см., Весела-Пловдив.
Много съм красива и послушна, не тормозих мама, а тя бе смела.
Има ли ЕРГЕНИ?"
Много ми хареса Joy

След малко си тръгвам към къщи и очаквам скоро снимки от днешното "непослушно" училище Wink
 Hug

# 27
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Честито и от мен на новите мами!  bouquet
Да са много щастливи,а, бебчетата им-здрави и послушни!  bouquet
Melodya,темата е страхотно оформена-поздравления! Peace

# 28
  • Мнения: 367
бенита нямам нищо против да съм следващата тъкмо аничка и фло са в същата болница  Joy голям купон ще падне. аз сега звънях на анито да я питам за фло, но те не се познават. все пак болницата не е голяма и може да се намерят след като едната ще разбере за другата.

аз наистина искам да  раждам вече защото от нерви такъв апетит ме е хванал и както бях с най-малкото килограми ще ви миня всичките. и не мога да се спра. страх ме е да се кача на кантара. преди 2 дни бях +14 и все се надявах че няма да мина +15 но ако продължавам така с яденето до термин ще съм станала поне с още 5 отгоре.

явно липсата на филип вече ми се отразява и колкото и да се разхождам, пера, чистя и какво ли още не компенсирам самотата като изпразвам хладилника  Cry

затова искам да си гушна бебето вече за да не съм сама

току що се чух с анито тя и малката са стабилни, но не са много добре. бяха и я дали, но посля са я взели за да я сложат в кувиоз. сега е пак при нея, но е с абокат малката и даже имала пукната вена. дано да се оправи  Praynig

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ и бързо възстановяване


Растете здрави и щастливи, заобиколени от много любов и усмивки!

Общи условия

Активация на акаунт