Отговори
# 480
  • Мнения: 19 539
Аз съм от хората, които не обичат спойлери. Искам да си изживея съспенса и да не знам до последно кой отпада, кой влиза и т.н. Не чета спойлерната тема. И преди година като даваха едновременно О100Г и ИВ, а аз следя и двете... и ако нещо си скролвам по ФБ,  на базата алгоритмите, разбира се.. веднага ми изкача кой е отпаднал например, а в същото време съм на конкурентната телевизия. Или в ютюб нещо си гледам, отстрани ми се появява видео "След игрите" с този, който е отпаднал току що от ИВ, а пък аз в момента гледам О100Г в реално време Grinning Все нещо ще издъни нещата, хахахаха.  А камо ли, ако сте във ФБ групи (не страници) на тези предавания, все някоя добра душа ще публикува линк от жълт сайт, който да издаде кой е финалист, кой отпадал, кой спечелил сезона и т.н. Grinning

# 481
  • Мнения: 6 705
Така ми е логично, да.
Все сме гледали оспойлени финали - например този на С3 на Ергенът, в който бяха изтекли интервютата на финалистките, говорещи за това как Алек не се е явил. Но не са били със слаб рейтинг.
За мен ДиК сезон 2 си беше пародийно, наградата е абсурдна - екскурзия до Бали, това струва около 10-12 000 лева, не чух от кого е спонсорирана, но ако е от травъл агенция, то просто си режат печалбата, а не се набутват.

# 482
  • Мнения: 19 539
Мда, даже мисля, че и за под 10k е самата награда. В един форум "Магеланци" пускат винаги изгодни цени, до Бали и за 600 евро двупосочни билети. Хотелите там не са скъпи, заради изключително ниския стандарт в Индонезия, та на човек и под 2000 евро може да излезе цялата почивка.  Наградата си е наистина доста малка. Миналата година беше 10 000 лв или околосветско пътешествие.

# 483
  • Мнения: 6 705
И Симона твърдеше, че за 10к можели да си направят околосветско пътешествие Grinning

# 484
  • Мнения: 576
Не знам какво му е пародийното, вътре нямаше само батки и силиконки като в Ергенът. Направиха по-истинско любовно риалити от фрийк шоуто Ергенът.

# 485
  • Мнения: 6 705
Това, че в Ергенът има и фрийкове, не значи, че няма и нормални. Все пак участниците са двойно повече.

# 486
  • София
  • Мнения: 1 575
Видяхте ли каква хубава графика са пуснали от Нова? Joy


Коментарите оставям на вас, защото аз ако пропусна нецензурните фрази, просто нямам какво да кажа Joy

# 487
  • Мнения: 604
Видяхте ли каква хубава графика са пуснали от Нова? Joy


Коментарите оставям на вас, защото аз ако пропусна нецензурните фрази, просто нямам какво да кажа Joy

Няма какво да се коментира, всеки който следи темата и тенденциите му е ясно, че топ 3 за есента ще са 1. Игри на Волята, 2. Пееш или Лъжеш и Биг Брадър ще е 3-ти или 4-ти. Миналата есен ББ беше 4-ти, сега може и да се вдигне.  Но българинът си обича конспирациите в която и да е тема.

# 488
  • София
  • Мнения: 1 575
Забравяш България Търси Талант, който на 14.09 тръгна с 40% дял. Как неделния епизод на Игрите "успя" да бие, си остава загадка. Искам да знам кой е гениалния статистик който успя да ги докара до 28 на 26 в него ден, че ми трябва за няколко лични мисии JoyJoyJoy

# 489
  • Мнения: 604
Забравяш България Търси Талант, който на 14.09 тръгна с 40% дял. Как неделния епизод на Игрите "успя" да бие, си остава загадка. Искам да знам кой е гениалния статистик който успя да ги докара до 28 на 26 в него ден, че ми трябва за няколко лични мисии JoyJoyJoy

Ами то си го пише горе, че таблицата е за демото 18-59 години. В световен мащаб, точно 18-49* е най-важния рейтинг барометър на телевизиите (нашите са вдигнали с 10 години мащаба по някакви причини).

 бтв не знам какви данни са си оповестявали, но те от години си излизат с аудитория 4+ на графиките, защото са доста популярни при електората на БСП, така да го кажем. Но и така да е, тези 40% са си къде къде по-съмнителни.

# 490
  • Мнения: 19 539
Щом тръгва нов кулинарен формат по БТВ, значи шансът да има нов сезон на MasterChef клони към 0. Жалко, харесваше ми.



@Miriel е направила тема в раздел "Телевизия".

# 491
  • Мнения: 2 799
"Моята кухня е номер 1" съм гледала американската версия по един кулинарен канал. Не е кой знае какво, но за убиване на време става.

# 492
  • Мнения: 6 705
Видяхте ли каква хубава графика са пуснали от Нова? Joy


Коментарите оставям на вас, защото аз ако пропусна нецензурните фрази, просто нямам какво да кажа Joy
Личи си, че публиката все пак дава шанс на новите предавания, защото и двете премиери са на косъм да "обърнат" ИВ. Притеснява ме, че втори епизод на Трейтърс изостава с много.

# 493
  • Мнения: 19 539
Дори в централната информационна емисия се похвалиха:

# 494
  • София
  • Мнения: 32 502
Отличен старт за Игри на волята, сезон 7!
На фона на съвременните реалности. Самото шоу е стартирало и много по-силно, но явно към 2025 г. всичко над 10 е много добре, а над 11 отлично. Докато преди години границите бяха други.
Всичко това идва от фактора пренасищане на телезрителя.

Поздравления за старта на България търси талант по бТВ.

Най-големия провал е за Ергенът: Любов в рая, който имаше приличен старт, но след това, както се вижда, рейтингът му пада с 2.2 пункта, което е огромен спад (на киноезик - все едно един кинохит да падне в процентите гледания за втория си уикенд с около/над 70%).

Много голям спад и за Стани богат, но там не съм учуден, защото този сезон е много слаб. Аз даже мислех, че няма да има нов такъв.

Прави впечатление ръстът на процентите при Диви и красиви. Това се пада тяхната предпоследна седмица.
Следващата седмица ще видим и рейтингите на ДиК за финалната им седмица + старта на Предателите + старта на Биг брадър (премиерата беше в неделя, 21.09).


Последна редакция: чт, 25 сеп 2025, 13:05 от Diavolo

Общи условия

Активация на акаунт