Поставянето на граници

  • 4 508
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 26 105
Няма нито един човек,който да не мрази поне мъничко родителите си.
??? wtf

# 46
  • Мнения: 6 440
Глупости.

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 621
И защо да ги мрази?

# 48
  • Мнения: 64 926
Чак пък да ги мрази?! То всеки в даден момент се счепква за нещо, има противоречия и конфликти, но да мразиш?

# 49
  • София
  • Мнения: 37 515
Хванахте се на въдицата.

Общи условия

Активация на акаунт