СЕПТЕМВРИ още е далече, а бебо смело рита вече!

  • 11 694
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
..ама не ми се ще да те врызвам ...
ОК , Т оценявам!  Grinning 
Иначе лекциите са всеки вторник и четвъртък от 9.30ч.

mutra  относно 4Дто виж тук вече коментирахме.

# 211
  • Мнения: 497
Добро утро майчета  Hug
Аз сега пристигам на работа. Ходих на доки да си видим бебока. Днес беше мързелив, явно спеше, но пак си се показа от всички страни. Доки му огледа гръбнака и каза, че си е целичък и че няма спина бифида. После ми източха 3  епруветки кръв за една камара изследвания  ooooh!
Но по-важното е че за сега сме супер  Party Party Party
Края на месеца ще ходим в Русе на 3Д, а после и на 4Д ехограф, но в Тутракан.

Ох с нетърпение чакам да свърша работа и да се прибера да си боядисваме яйцата   chef
Мнооооооооооого целуффффффффффки от нас ! Hug Hug Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 6 281
Добро утро и от мен! Hug То вече добър ден станало... Simple Smile

Снощи и аз бях на преглед, видяхме бебо, тежи 120 гр. според ехографа. Party И моето бебешоче май спинкаше, шаваше, но не толкова като миналия път. Според размерите на главичката избързва в развититието с близо 2 седмици! Според доки пак ще си имаме едро бебо, мъжо е леко казано шокиран (помни още колко се измъчих при раждането на Емко). Но да е живо и здраво бебчето, ще изтърпя, по-добре по-едричко, отколкото да изостава. Отказах БХС, с доки решихме, че щом няма да махнем бебето, ако покаже нещо изследването, няма смисъл да го правим. А и вярвам, че всичко е наред с бебешочето. Този път си беше баш консултация - освен ехограф и кг, кръвно, мерене на таза с онова чудо като пергел. Сестрата каза, че ханшът ми е много добър  Mr. Green (т.е. широк  Crazy, дано бебо този път мине по-леко, че и предният път ме водиха широк ханш, ама накрая се оказа тясно и стегната мускулатура).

Мами, мен вече много ме гризе любопитството за пола на бебо, а ехографа при доки не е толкова ясен и скоро няма да може на него да се види, та се замислям дали да не отида на 4Д. Thinking

# 213
  • Мнения: 76
Добро утро , майчета,
относно килограмите не се притеснявайте, важно е да се чувстате добре и да сте здрави.
Аз лично съм качила 2-3, но през последните две години правих гладни диети и свалих 25 кг Намирам покачването на килограмите за нормално след сериозно гладуване. От началото на бременността нямам апетит и нищо не ми се дояда newsm68

# 214
  • Мнения: 141
Здравейте , мамчета много ви Благодаря за поздравите и хубавите пожелания. Аз днес съм на ехограф да видя как е бебчо , а вчера бях на изследвания и напрова ми източиха кръвта и си направих цитонамаската, вечерта имах гости до 2.30 и днеска гледам страно на рабата. За кг. аз също бях малко притеснена ама сега вече не.

# 215
  • Мнения: 368
Здравейте, майчета  Hug Hug Hug
Много козунаци, много чудо!
Включвам се само да кажа на Tiarra - мила, само бъди спокойна. Ще видиш, че всичко ще бъде наред.  Hug Hug Hug
Мирта, честито ти на патеричка - мнооого здраве и щастливи мисли ти желая!!!
Много вкусни козинаци месите, майчета, чак през компютъра ги подушвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз ще меся живот и здраве догодина.

Днеска, да ви се похваля, празнуваме с мойто мило 5 години откакто сме заедно. Само си пожелавам ей така - с всяка изминала година да се обичаме все повече и повече.

Хайде, целувам ви силно.
П.С. Нещо непрекъснато ми гъделичка корема отвътре, много се надявам това да е моя малък сладък мъж  Grinning

Ако не успея да се включа пак, ви пожелавам един прекрасен Велик ден. И да не забравяме, че тази година Великите дни за нас ще са два - вторият през септември!!!  Hug Hug Hug

# 216
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Честит празник Мишок!  bouquet  bouquet  bouquet
Да сте много щастливи и влюбени със съпруга ти и на есен едно малко сладко човече да ви направи още по-добри и влюбени!

Весели празници!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 217
Здравейте септемврийски майчета!
Много хубава темичка. Незнам дали ще мога да се включвам, но със сигурност ще я чета редовно.
Моя термин е на 29.09.07г. и ще ми е второ детенце.
Успех и лека бременност на всички.

# 218
  • Мнения: 141
Честит празник МИШОЧЕ , много щастие и на есен едно хубаво и здраво бебенце!

# 219
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 865
Честито на Мишока!
Добре дошла при нас V_78!
Аз съм на преглед в събота,че татито много иска да види бебо.Така че тогава ще пиша по-подробно.
Днес ми беше малко лошо,ама вече се пооправих.Не зная какво ядете,но на мен ми се гади от всичко и вместо да качвам смъквам килограми.Иначе коремчето вече ми личи-е,не много!
Марина_79,при кого ходиш в Русе?Питам щото аз съм родом от там.
Чао засега от мен!

# 220
  • София
  • Мнения: 245
Честит Празник, Мишок    bouquet   bouquet   bouquet
Желая ви всяка следваща година да откривате нови измерения на любовта и да се радвате много на най-прекрасното и творение   family
V 78, добре дошла, щастлива и безпроблемна бременност  wavey

# 221
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добре дошла V 78!  bouquet  bouquet  bouquet
Безпроблемна бременност и много щастие и усмивки! Grinning Grinning Grinning

# 222
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Ехо, саморасличе, ходи ли на "училище" миличка?

Приятен ден на всички!  bouquet
Аз изчезвам, отивам за резултатите от скрийнинга! Thinking Thinking Thinking

# 223
  • Мнения: 518
Добър ден на всички HugДано ви е оп-усмихнато настроението, отколкото времето навън Wink
Мишок, честита годишнина Simple Smile - бъдете все така щастливи заедно!
V 78, добре дошла и лека бременност!
Людмила, ходихме да - бяхме с Ани Simple Smileмного ми хареса лекцията и лично за мен беше полезна - научих нови неща...Следващата ще е още по-интересна и мисля да не я пропускам Peace ...Само дано не се обърка нещо дотогава Hug ooooh!

# 224
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добър ден на всички HugДано ви е оп-усмихнато настроението, отколкото времето навън Wink
Мишок, честита годишнина Simple Smile - бъдете все така щастливи заедно!
V 78, добре дошла и лека бременност!
Людмила, ходихме да - бяхме с Ани Simple Smileмного ми хареса лекцията и лично за мен беше полезна - научих нови неща...Следващата ще е още по-интересна и мисля да не я пропускам Peace ...Само дано не се обърка нещо дотогава Hug ooooh!

Благодаря ти!  bouquet
Дано следващият път и аз да мога да дойда!

Общи условия

Активация на акаунт