Много важно, някакви си стрии!Нека в коремчето ни Юнче да расте и трупа сили!

  • 12 225
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15
Честито и от мен на мама Зоя-Алекс!    newsm51
Да е много силна малката Биляна и да расте здрава и щастлива, обичана от мама и татко!



За лекциите аз съм "за", къде се провеждат?

# 46
  • Мнения: 545
Честито,мила Зоя!!!!!!!!!!Да ти е жива и здрава дъщеричката!От все сърце желая скоро да сте си заедно вкъщи! Hug

# 47
  • Варна
  • Мнения: 912
Включвам се и аз да поздравя мама Зоя   bouquet и да и кажа, че и аз съм с всички останали с молитвите си всичко да е наред  smile3525

# 48
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Момичета, честит празник на всички!   bouquet
Да сте живи и здрави красиви като цветята!

# 49
  • Мнения: 352
Мила Зоя, да ти е жива и здрава дъщеричката и много радости да ти носи!     newsm51 
Стискам палци всичко да е наред и скоро да си  гушкате Билянка вкъщи!    ylinfant
Честита Цветница на всички момичета! Нека животът ви бъде пълен с много цветя и красота!   smile3525 
Как мина срещата ви? Има ли снимки?  Simple Smile

Гледам, че сте подхванали темата за матраците - и аз съм чувала много добри неща за матрака Магнифлекс. Има ли някоя от вас представа къде може да се купи? Ще искам от нашите да ми го изпратят и не съм много сигурна, че ще се справят с онлайн заявката  Thinking
А, да ви се похваля - ние вече купихме всички по-големи неща за нашето мишле Simple Smile Много съм доволна и се чувствам доста по-спокойна.  Grinning  Сега ни остават само по-дребните неща, ама за тях не съм много сигурна... Не знам например какво трябва да сложа вътре в количката...  newsm78  Одеалце или пелена или знам ли...  ooooh! Може ли мамите с опит да помогнат малко?  Blush  Четох, че въглавничка не се слага на новородените. Нали така? А какво си мислите за спалните чувалчета? Дали не са излишни през лятото.... Ето това са неща, които абсолютно не мога да преценя  Crazy

Иначе, нещо започна да ме домързява...  Embarassed нищо не ми се прави, само ми се лежи, чете ми се книжка и ми се разхожда... Има ли друга мама в това състояние?  Laughing  Аз по принцип съм много активен човек и за първи път ми се случва толкова силно да не ми се прави нищо...  ooooh! 
Е, пожелавам ви приятна неделя и целувки по   preggo

# 50
  • Мнения: 762
Всички сме с теб, Zoia_Alex !!!
Като се пооправиш и имаш малко сили ще разказваш.
Честит празник на всички ви и много пролетно настроение!   bouquet

# 51
  • Мнения: 486
Благодаря на всички за милите думи и пожелания, разплакахте ме.
Обещавам да пиша от време на време.Макар вече да си имам дъщеричка още се страхувам да мисля на тема пазаруване.

# 52
  • Мнения: 2 529
Благодаря на всички за милите думи и пожелания, разплакахте ме.
Обещавам да пиша от време на време.Макар вече да си имам дъщеричка още се страхувам да мисля на тема пазаруване.

Напълно те разбирам, миличка  Hug Бъди спокойна, мисли за детенцето сега, а време за пазаруване винаги има. Писала съм и аз, че абсолютно нищо не бях купила за моя син и не само това, а и в детски магазин не бях влизала  Blush Свекърва ми каквото беше приготвила, това беше. Количката я купихме около седмица след изписването, а на самото изписване си носех детето на ръце и не исках да го оставя и за минутка, за кошница за кола не ми мина през ума (това всичко не е повод за гордост де, не взимай пример от мен  Wink , само давам пример, че и така може  Simple Smile). Още веднъж ти изпращам цялата си положителна енергия, на теб и Билянка и очакваме всички добрите новини  bouquet

# 53
  • Мнения: 131
Честит празник на всички именници днес / аз също съм една от тях , тъй като се казвам Цветелина/ , пожелам ви много радост,щастие и любов.Честита дъщеричка на Зоя-Алекс , да ти е жива и здрава и да ти носи само радост. Аз също съм родена седмаче и съм жив пример,за това че съм здрава и силна личност.Понякога дори седмачетата се оказват по здрави от нормално родените деца.Това от мен , чао на всики.

# 54
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТО НА МАМА ЗОЯ-АЛЕКС!
ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА, ДА ПОРАСНЕ ЗДРАВО И СИЛНО ДЕТЕ!

 Момичета, не ми се сърдете много, че съм толкова несериозна Praynig Редовно Ви чета, но баткото не ме оставя особено дълго на компа и трябва да се изпарявам по-най бързия начин иначи имаме леки драми. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 479
Зойче, ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО!!!   newsm51 newsm51 newsm51

Да ти кажа хем ти се зарадвах, че си родила и това вече ти е минало от главата, но като знам сега какво преживяваш....И все пак едно голяяяяямо ЧЕСТИТО - ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И В НАЙ - СКОРО ВРЕМЕ ДА СИ ВЗЕМЕШ ДЪЩЕРИЧКАТА ВКЪЩИ!!!

Много целувки от мен и на двете ви!!!  smile3525  love001

# 56
  • Варна
  • Мнения: 167
Искам и аз да поздравя мама Зоя - нека много да те радва милата ти дъщеричка.  bouquet

Скъпи мами от Варна ще ходите ли на срещата на 9 месеца в четвъртък?
Ако имате желание да се уговорим нещо по точно за разпознаване и да се видим.
Ако има желаещи пишете.

# 57
  • Мнения: 1 488
Малко обяснете каде са тези срещи и за какво става вапрос и колко пари са! Аз съм много боса и хич не ги знам работите иначе съм свободна и искам да дойда и да ви се оплача сабирам пари за една количка която сънувам вече две вечери подред http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3526 и другото което щях да ви се хваля е, че една позната ми продаде за 80 кинти помпа за кърма електрическа някаква Китайска за американците Evenflo ако на някой му говори нещо! newsm78

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Уси, и ти ли! И аз се влюбих точно в същата количка, в момента, в който я видях, ама засега ще се въздържа вероятно. Simple Smile

Една приятелка от Холандия вероятно ще ми даде нейната, защото била много добра холандска марка, та засега си трая на тема колички.

Честит имен ден на trapezica/ Цветелина! Да си жива и здрава, свежа и красива като цвете!   bouquet

# 59
  • Варна
  • Мнения: 912
Искам и аз да поздравя мама Зоя - нека много да те радва милата ти дъщеричка.  bouquet

Скъпи мами от Варна ще ходите ли на срещата на 9 месеца в четвъртък?
Ако имате желание да се уговорим нещо по точно за разпознаване и да се видим.
Ако има желаещи пишете.
На мен много ми се ходи и ще направя всичко възможно да съм там, но тъй като все още съм на работа и не е много сигурно дали ще успея, надявам се да ме освободят за няколко часа, всъщност някой знае ли долу-горе колко продължава мероприятието, за да знам колко време да си изпрося  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт