Много важно, някакви си стрии!Нека в коремчето ни Юнче да расте и трупа сили!

  • 12 226
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 529
Миличка Zoia-Alex, чудех се аз защо не пишеш, нали беше казала, че до края на февруари си заета, то и март мина, а то какво било   Hug! Не ти е било лесно, но всичко ще бъде наред вече!  Heart Eyes

ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА БИЛЯНА!   Hug   Praynig Знам, че нищо друго не е по-важно за теб в момента!
Ако мога да те успокоя - имаме и ние тук едно съседче, родено 1200гр в началото на 7-ми месец, пак момиченце, малко по-голямо от моя син. Въпреки че е минало през големи изпитания, сега никога няма да кажеш, че това прекрасно във всяко едно отношение момиченце е било една шепа бебе  Simple Smile. Всичко ще бъде наред и при вас  Grinning, от сърце ти го желая!  Praynig 

# 31
  • Мнения: 229
Честито на 3оя  bouquet
Много късмет ти желая и дано всичко да се оправи по бърzо Praynig...Сигурна съм,че 6те е така... Peace
Една моя приятелка я бяха упла6или и роди спонтанно в седмия месец,момиченце 1100гр. бе6е...сега да я видите на 4 години колко е нахакана и оправна,ни6то й няма Peace Абе ние жените сме си жилаво племе Mr. Green

# 32
  • Мнения: 46
Мила ZOIA-ALEX ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА
Много многооооо здраве и търпение ви желая и ще се моля за вас всичко да е наред и скоро да си се гушкате с мъничката Биляна  Praynig
Аз се чудех къде изчезна толкова време(с теб сме при д-р Паликов,ако си спомняш)едва ли ти е било лесно,но дано от сега само хубави моменти да има.Бъди много силана.Целъвки и  Hug

# 33
  • Мнения: 2
Честита дъщеричка на Зойа  и много стискам палци вече всичко да е наред!Наистина ние жените сме яко племе!!!   bouquet

Кетка,пиши ми налични подробности за шишетата от лекцията,моля.  Heart Eyes И с какво да мажа зърната последно? newsm78

# 34
  • Мнения: 245
Здравейте, не съм писала много, много отдавна и може да сте ме забравили.Включвам се само да се отчета.
Имах проблеми диагноза -прееклампсия , прекарах доста време в Шейново в опити да отложим секциото.И все пак на 23.03 се роди дъщеря ми Биляна 1200 кг.Сега е в педиатрията и  се подобрява, има проблеми и диша на апарат, но се молим  да се оправи.Вчера я видях за 1ви път, толкова е мъничка и безпомощна.Нямаше да мина мина през всичко това без подкрепата на мъж ми.
Жеая на всички лек последен триместър , още по-леко раждане и живи и здрави бебоци
Мила Зоя-Алекс, чудех се къде си ти и Happy woman Sad
Най-напред искам да ти честитя малката дъщеричка Биляна, съжалявам много, че така се е получило, но детенцето има силички и ще издържи.
Чела съм теми във форумите, имаше една мама, бебенцето й се роди в 6-я месец и сега е здраво и силно момиченце, а какво врабченце беше.
Всички стискахме здраво палци при нея, ще стискаме и на теб  bouquet
Вярвам силно, че нещата ще се наредят и малкото фъстъче скоро ще бъде при вас и ще може да си го гушнеш и да забравиш патилата.
Прегръщам те силно и ти пращам цялата ми положителна енергия, на теб и бебче Биляна  bouquet

# 35
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ЗОЯ, честита ти първородна дъщеричка   bouquet ДА ти е жива, здрава, борбена и с много хъс да преодолява всички проблеми в живота малката Биляна.

Ще повторя думите и на другите мами - сигурна съм, че проблеми с Билянка няма да имате! Медицината е много напреднала, бебетата-седмачета поне от 70тина години се раждат и растат съвсем наравно с останалите дечица.
Напълно те разбирам обаче сега какво ти е   Hug. Мисли позитивно, така ще помагаш и на твоята прекрасна бебка, ходи честичко при нея (до колкото ти разрешават), мъничките бебета чудесно си разпознават майката, ще й вдъхваш много сили и кураж.

От сърце ти пожелавам още утре да се похвалиш с колко е наддала първата ни юнска бебка   bouquet Сигурна съм, че не само аз, а всички мамита чакат с нетърпение хуууубави новини от теб и Билянка   bouquet Hug Heart Eyes

И не на последно място - поеми дълбоко въздух и си кажи, че с тая пуста прееклампсия всичко е приключило успешно и за двете ви! Mr. Green Heart Eyes
ПРЕГРЪЩАМ ВИ !!

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 21:18 от Lioness

# 36
  • Мнения: 46
Lalence  тук съм и аз и бебчето ми сме добре,всичко върви нормално.Хемоглобина ми е малко нисък и пия желязо и магнезии за контракциите а и за схващането на пръсците.Обикаляме с татито по магазините да си набелязваме нужните неща за бебо, но изчезнах напоследък защото съм студентка и сега завършвам и направо ми се взима тока почти по цял ден съм в университета и много се изморявам и вечер като се прибера нямам сили за нищо.по предната темичка докато успея да я прочета и тя свърши а предната изобщо неуспях и 2 реда да прочета но сега ще се постара да влизам по честичко.
Приятна вечер на всички мами и бебоци  Hug

# 37
  • Мнения: 162
Много сили на малката Билянка пожелавам и аз  Hug

# 38
  • Мнения: 229
Е,как сте днес?
Аz съм на работа,ама колко ми се спи не е истина smile3507 И такава пикла съм станала..преz 15минути тичам до клекбара Mr. Green
Много се радвам zа Еличко,оттървали сте се лесно...аz zа ремонта на моята кола платих 500евро #Cussing out Ма какво да правя...
Стрии тоzи път нямам,но се виждат теzи от предния път,с килограмите съм 10 отгоре...Някой бе6е писал(иzвинявам се,че не си спомням кой бе6е) Embarassed ,че е напълняла доста при 175см височина и добре,че не е на моите 155см Joy ...3а информация,ни6то че съм толкова малка със синът ми по това време съм била с25кг отгоре Shocked специално сравнявам данните от двете бременности.Тук има един паспорт"Мама-бебе",който ти иzдават като си бременна и всичко се вписва там докато детето  стане на 5годинки....
Момичета,да ви питам нормално ли е о6те да ни гледат на вагинален ехограф newsm78 Мисля,че първия път не ме гледаха докрая.,но не си спомням(ех,тая моя памет ooooh! )Питам,zа6тото бях на док във вторник и той така ме гледа,после цял ден не можах да стана от леглото от ужасни болки Sad....А моята беба е вече 1,500кг,но док каzа,че с моите раzмери е невъzможно да раждам великани Mr. Green Peace

# 39
  • Мнения: 22
Честито Zoia Alex!!!  bouquet bdbaloni
Да ви е жива и здрава  Биляна!
Всичко ще е наред! Дано да стане умно, красиво и добро дете, което мноооого да ви радва! newsm10

# 40
  • Мнения: 118
ох не мога..  Joy не съм се смяла така и аз незнам откога  Joy

вижте защо..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=168100.0;all

  bouquet Зойче, пу-пу за малката принцеса с прекрасното име!    bouquet

# 41
  • Мнения: 536
Отдавна не съм писала тук ,но и аз да се разпиша в новата темичка и да споделя ,че вчера на консултацията  д-ра ми каза ,че беба е седалищно разположена. Има време да се обърне детенце нали? А сега да поздравя и мама Зоя ,да е здравичка малката Биляна и много,много радост за семейството!

# 42
  • Мнения: 245
Lalence  тук съм и аз и бебчето ми сме добре,всичко върви нормално.Хемоглобина ми е малко нисък и пия желязо и магнезии за контракциите а и за схващането на пръсците.Обикаляме с татито по магазините да си набелязваме нужните неща за бебо, но изчезнах напоследък защото съм студентка и сега завършвам и направо ми се взима тока почти по цял ден съм в университета и много се изморявам и вечер като се прибера нямам сили за нищо.по предната темичка докато успея да я прочета и тя свърши а предната изобщо неуспях и 2 реда да прочета но сега ще се постара да влизам по честичко.
Приятна вечер на всички мами и бебоци  Hug

Радвам се, че всичко при тебе наред  bouquet
Приятен уикенд на всички мами  bouquet

# 43
  • Мнения: 7


   Честито,мила Зой!Да ти е здрава и много силна малката принцеса!Много късмет и усмивки Ви желая на цялото семейство.  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 212
Много здраве и сили за мама ZOIA-ALEX  и малката Билянка !!!

Общи условия

Активация на акаунт