Много важно, някакви си стрии!Нека в коремчето ни Юнче да расте и трупа сили!

  • 12 227
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Мамита, разбрах преди малко следната промоция и бързам да я лансирам :

Цитат
Училище за бъдещи майки “МА-МА”
Първи интензивен курс
Сряда – 04.04.2007 , от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Раждане – контракции, особености, предвестници
Петък – 06.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Техники на дишане, обезболяване -основни понятия
Понеделник- 09.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Особености на новороденото дете, основни температурни режими, обличане
Сряда – 11.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Всичко, което трябва да знаем за кърменето
Петък – 13.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Основни грижи за бебето, къпане, масаж.

Втори интензивен курс
Понеделник16.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Раждане – контракции, особености, предвестници
Сряда18.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Техники на дишане, обезболяване -основни понятия
Петък20.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Особености на новороденото дете, основни температурни режими, обличане
Понеделник- 23.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Всичко, което трябва да знаем за кърменето
Сряда25.04.2007, от 10.00 до 11.30 часа. Тема: Основни грижи за бебето, къпане, масаж
 
Максимален брой посетители на един курс  е 7 души. Цената на интензивния курс е 40 лева за посетител. Предварителното записване е задължително – тел. 8291888 , 0889489768 – Надя Желева

Какво ще кажете да се организираме и да ходим заедно? Аз съм била вече, но с удоволствие бих отишла пак. Доколкото разбрах, поради засиления интерес към лекциите на училище "МА-МА",собствениците правят групови занимания, за да поемат всички желаещи   bouquet. ЗА тези лекции имаме шанс да се запишем групово и да идем заедно. Трябва да се предплатят лекциите, като всяка лекция излиза по 4 лв.
Имам обещанието от страна на лекторките Надя Желева и Елена Василева да ни обясняват по-пространно (от безплатните лекции към сп. 9 месеца) и да отговарят на всичките ни въпроси.
Какво ще кажете за идеята?  newsm78   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 212
Аз съм за.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте, дами! Ето ме отново на Варненска територия, с компютъра в леглото, та имам възможност и аз да ви се отчета.

Първо - Лъвичке, благодарности за новата тема, оф, която ми е като напомняне да не си забравям мазането! Ама как ти спори писането на заглавия!   bouquet
Еличко, много се радвам, че тази голяма тревога поотмина вече при вас, ама гледам - вече се отдаваш на следващата.  Wink Я по-спокойно! Каквото има да става - ще става! Най-хубавото е, че сте живи и здрави, имате си бебче с доказан музикален слух, въобще - ехеее, чудесни новини!

Кетка, много се радвам, че се запознахме на живо! Момичета, не можете да си представите какъв весел шопинг тур си спретнахме с нея! При количките Кети демонстрира познания по моделите и характеристиките на всяка, по-големи от тези на продавачката! И за разлика от мен, се оказа с по-здрава психика. Аз бях малко като изтървана и понакупих това-онова. Водеща при мен явно ще е патешката тема и оранжевият цвят. Купих одеялце с патенца и хавлийка с пате и накрая избягахме от единия магазин, за да не се изкуша да го изкупя. Макар че Кети ми буташе фитилите  Laughing

За мамите, които се интересуват - има едни приятни ванички на САМ, които не са твърде анатомични, а пък си имат тапичка на дънцето, мисля, че са добър избор. Дрешките за изписване на АЗИЗ са много сладки, ама пълният комплект е 61 лв. Трябва да се поогледа човек какво друго има. Така са ги направили, че директно ти бъркат в най-нежното и сантиментално местенце на душичката и веднага ти се иска да се сдобиеш с цялата купчина терличета, лигавчета, мини-блузчици, гащеризонченца и шапчици. А като си помисля, че след третото пране няма да са сладки дрешки, които умиляват, а ще са просто още нещо, което трябва да се изпере и изсуши бързо...

Момичета, мислех да ви звънна вечерта в пицарията, поне да се чуем по телефона, ама... отидохме с мъжа ми на вечеря с неговите бизнес-партньори и си оставих чантата в стаята, та нямаше как. Радвам се, че сте си изкарали добре, явно ще се запознаваме на живо, като дойдете на море. Кети - да се похваля - оная предупредителна лампа в колата сама си изгасна на другата сутрин и всичко беше идеално по пътя на обратно. Само дето се бяхме притеснили.

В къщи баткото организирал един купон, докато ни нямало, но беше измил и изчистил всичко. Каката се възползвала, че ме няма, ходила два дни с тънкото си прилепнало яке, за което имахме разправия, че е за пролетта и ме посрещна настинала. Дано кашлицата и запушеният й нос да я убедят, че не й говоря напразно и че не е най-важното да изглеждаш най-ефектна при студено време!

И за финал, че прекалих - никога повече няма да се гледам в големи хотелски огледала!!! Не и докато не затрия тоя целулит дето ми е тапицирал краката!!! Naughty

# 18
  • Мнения: 4 516
Аз пак се включвам за малко, тъй като времето при нас е ужасно и не става за излизане, та поне сме си у дома днес.
Лилибонче, много се радвам, че хубаво сте си изкарали в София, на мен така ми е домъчняло за тази София, че не знам... Иде ми да си грабна едно чанте и да тръгна, ама няма как, ще потърпя още малко... Sad
За стриите - аз нови нямам, продължавам да си третирам старите и когато се занимавам редовно, успехът е видим. Целулит нямам.  smile3534 Излъгах. Имам, но и той си е отпреди. Сега просто се вижда с просто око. smile3514
За комплектите за изписване -  мисля да оставя тази работа на бабите, след като родя. Със сина ми така направих и не съжалявам - донесоха му страхотни неща, плюс една пелена, която баба ми беше оплела специално за него, беше много хубаво. Сега ще е лято и определено няма да е толкова навлечен/а, но ще помоля някоя от вас да ми разясни какво горе-долу трябва да включва комплекта за изписване на лятно бебе, макар че сигурно във всеки магазин ще им кажат на бабите.
Хайде това е засега, приятен ден ви желая и слънчево настроение! Hug

# 19
  • Мнения: 486
Здравейте, не съм писала много, много отдавна и може да сте ме забравили.Включвам се само да се отчета.
Имах проблеми диагноза -прееклампсия , прекарах доста време в Шейново в опити да отложим секциото.И все пак на 23.03 се роди дъщеря ми Биляна 1200 кг.Сега е в педиатрията и  се подобрява, има проблеми и диша на апарат, но се молим  да се оправи.Вчера я видях за 1ви път, толкова е мъничка и безпомощна.Нямаше да мина мина през всичко това без подкрепата на мъж ми.
Жеая на всички лек последен триместър , още по-леко раждане и живи и здрави бебоци

# 20
  • Мнения: 54
Zoia_Alex честита ти дъщеричка   bouquet   bouquet   bouquet
Да ти е жива и здрава Биляна! Ще се молим и ние всичко с нея да е наред  Praynig и да се развият добре нещата, та да може да си се гледате здрави и много щастливи! И ти бъди много силна и с мъжа ти да сте най-щастливите родители  Hug
Информирай ни как вървят нещата  Praynig

# 21
  • Мнения: 49
 newsm51 newsm51 newsm51 ЗОЙЧЕ ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА БИЛЯНА newsm51 newsm51 newsm51

Няма начин с борбена майка като теб да не порасне жива и здрава и да ви радва занапред. Честито и за щастливия татко на малката принцеска. При теб дойде първото  stork-girl в юнския форум и всички ще се молим  baby_neutral с двете ви всичко да е наред. Целувки и засега чао от мен.

# 22
  • Мнения: 2 567
Зоя, честита дъщеричка!!!! От цялото си сърце ти желая скоро да си я вземете вкъщи и да бъде едно живо, здраво , жизнено и умно детенце!!!!!  Praynig Praynig Praynig Praynig
Аз съм със симптоми на същата болест, имах я и при Диана, но съвсем накрая и съм благодарна на всеки ден, в който беба е в корема. Дано се задържи още малко  Praynig
Пиши ни как се развиват нещата, много ви прегръщам със смелия татко! Мислете позитивно! Наскоро четох, че най-малкото родено и оцеляло бебе е било едва 390г, така че Биляна с тези темпове на развитие на медицината има много добри шансове   bouquet

# 23
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Здравейте, не съм писала много, много отдавна и може да сте ме забравили.Включвам се само да се отчета.
Имах проблеми диагноза -прееклампсия , прекарах доста време в Шейново в опити да отложим секциото.И все пак на 23.03 се роди дъщеря ми Биляна 1200 кг.Сега е в педиатрията и  се подобрява, има проблеми и диша на апарат, но се молим  да се оправи.Вчера я видях за 1ви път, толкова е мъничка и безпомощна.Нямаше да мина мина през всичко това без подкрепата на мъж ми.
Жеая на всички лек последен триместър , още по-леко раждане и живи и здрави бебоци

Много, много неща си преживяла докато ние тук сме си гукали, съжалявам.
Дано злото да е зад гърба ти и от тук нататък всичко да е по вода!
Да се оправя бебка и само да те радва!
Ние всички сме с теб!
 newsm51 newsm17

# 24
  • Мнения: 42
Здравейте момичета!
Честита ви дъщеричка,Zoia Alex newsm51.Да ти е жива и здрава.Пожелавам на вашето семейство отсега нататък само хубави моменти.Дано в скоро време не само да си я гледаш но и гушкаш.Стискаме палци всичко да е ОК Praynig.
Засега ви казвам чао.

# 25
  • Мнения: 1 488
Zoia_Alex   bouquet Честито  newsm10 , пожелавам ти най-скоро време да си гушкаш бебока, и да ти е здравичка девойката  smile3503

# 26
  • Мнения: 7
Здравей те мамчета,много отдавна не съм писала защото все нямам никакво време.
Искам да пожелаля много сила на Биляна в тези дни.
Много щастие и бързо бебето да надава и всичко да мине добре.
В наши дни медицината е на високо развитие.Успех smile3522 smile3522

# 27
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Честито,Zoia Alex!
Дано Господ да пази вашата дъщеричка и да я очаква само светло бъдеще.  Hug

# 28
  • Мнения: 50
Аз също се присъединявам към пожеланията на другите момичета за Zoia Alex и за нейната  дъщеричка  bouquet
 стискам палци и се моля всичко от тук нататък да е само хубаво  Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 305
 newsm59Да е жива и здрава малката БИЛЯНА! Да наддава бързо и да носи много радост на мама и татко! newsm59

Стискам палци, Зоя-Алекс, дано всичко мине нормално в педиатрията и скоро да ти позволят да си я вземеш в къщи! Аз съм родена седмаче и докато майка ми е плачела дали ще оживея, кръстницата й повтаряла, че ние, жените имаме по 9 живота като котките! Малката госпожица трябва да се пребори, а и сегашната медицина наистина има големи възможности.
Надявам се, че се възстановяваш добре от секциото, поздрави и на теб, и на съпруга ти, и много кураж и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт