Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 108 169
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152



10Г
11В
12Б
13 е спокоен
14 тетрадка или учебник
15 откъсвайки се от реалността
18Б
19В
20А
21Б
22Г
23Б
24 - таблица
А/ ,,Хубава си, моя горо”
Б/ ,,Художник”
В/ ,,По жътва”
Г/ ,,Опълченците на Шипка”
Дали това са сигурните отговори?

# 661
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 566
За Косачи, моето е отговорило вярно. Да видим.
Ще видим дали ще проверява довечера или ще си остави изненади Simple Smile))

# 662
  • Мнения: 19
Моят е разменил моменти в преразказа.Знаете ли колко точки се отнемат при оценяването ?Знам ,че е субективно ,но все пак.

# 663
  • София
  • Мнения: 3 806
От 1 до 6 някой има ли отговорите?

# 664
  • софия
  • Мнения: 1 332
Дъщеря ми е писала преразказа в две различни времена, ще получи ли точки

# 665
  • Мнения: 76 150
Ще получи точки. Оценяват се не само времената..

# 666
  • София
  • Мнения: 3 806
На първия пробен изпит есента синът ми беше сбъркал глаголното време в целия преразказ, бяха му взели за това 4 точки.

# 667
  • Мнения: 58
Това са отг. предоставени от др. група. Дали са верните ще видим, като излезнат официално

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 8 436
И моята е по сбития преразказ, "добре мина, лесно беше, доволна съм, много ми е горещо, преобличам се и излизам". Историята помни не едно разочарование след "ми добре беше, лесно", та не знам да се радвам ли.

# 669
  • Мнения: 145
Дъщеря ми е доволна, излезе да се разходи, като се прибере ще проверяваме.
Текстът за преразказ ѝ е харесал и каза, че е писала много, но е изписала грешно името на учителя. Сега за мен остава да се притеснявам колко точки ще ѝ вземат за това 😀

# 670
  • Мнения: 2
Моят стоя с изключен телефон до 12:40ч. Вече бях пред припадане и най-после се сети да ми звънне, за да ми каже за 3 секунди, че е доволен, писал по тезата, не знае дали има грешки, но сега ще се разхожда със съученици, после ще говорим. Така че не е ясно ясно ли е. Sunglasses
Сякаш чух моето дете SatisfiedSatisfiedRolling Eyes

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 680
Другата сестра също не е доволна от тезата, а и е притеснена от преразказа! Каквото- такова - мина вече! На 01,07, ще разберем резултата Simple Smile
Опитвам се, да ги убедя да си проверяват теста в петък, след математиката... да не се разочароват, ако не са доволни.

# 672
  • Мнения: 1 108
По родителските групи е страшно! Толкова глупави въпроси задават тези родители, все едно сега за първи път разбират, че детето им има НВО. Къде спаха цяла година тези хора?
Едната попита дали не са отменили преразказа, защото децата трябвало да пишат създаване на текст по непознат художествен откъс. Втора пита това произведение изучавано ли е и ТОЧНО тази теза писана ли е. Един бесен татко нарече МОН "нещастници", защото си позволили да дадат произведение от 6 клас..

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 4 585
Нахлувам в темата ви, с племенник-седмокласник, който изкъсо следя Simple Smile

16ти въпрос не ви ли се струва, че има грешка в условието - в текста никъде не става въпрос за ДОКУМЕНТИ, би трябвало да търсят АРГУМЕНТИ

# 674
  • Мнения: 125



10Г
11В
12Б
13 е спокоен
14 тетрадка или учебник
15 откъсвайки се от реалността
18Б
19В
20А
21Б
22Г
23Б
24 - таблица
А/ ,,Хубава си, моя горо”
Б/ ,,Художник”
В/ ,,По жътва”
Г/ ,,Опълченците на Шипка”
Дали това са сигурните отговори?

Общи условия

Активация на акаунт