Ето го СЕПТЕМВРИ вече наближава - бебо нетърпеливо почна май да шава

  • 11 176
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 434
Привет от мен,

Днес ми е едно мързеливо в тия жеги и вече почвам да си мисля за море...
Споделете мами смятате ли да ходите на море и ако да.. кога?
Относно докторката днес се отвисях пред тоя кабинет.. и после се оказа, че загубените сестри не ми записали час..
Както и да е видяха ме.. бебка е добре и вече е на 90% сигурно че е женска.. ама не иска да се наема да казва със сигурност, тъй като ми била дебела коремната стена и не се виждало добре Simple Smile
Иначе съм добре и ми даде зелена светлина да ходя на море, но по-рано каквото и да значи това...
Та затова ви питам.. newsm78

# 241
  • Мнения: 393
Аз вече се примирих с мисълта, че няма да ходя на море. Е, като стане топличко незнам как ще съм примирена нооооо не ми се рискува. Аз няма да ходя, защото ще съм в напреднал месец, трябва да не стоиш на слънце, да не топиш корема в студена вода, предразположена си към инфекции, а по морето - мръстоияки си има. Освен това, за да съм съвсем категоричнозакована в града, имам слънчева и контакна алергия и почти на всяко море имам по един - два вида обривчета  Sad Пък и знам ли дали има болници, страх ме е да не стане нещо! Но аз съм си параноя и гледам всичко да ми е обмислено и да имам минимум риск, та се престаравам понякогаV  Embarassed

# 242
  • Мнения: 104
Хальоо, мамита  Hug
Първо да честитя празника на Ваня и да и пожелая идните дни до септември, че и след това да са също толкова топли и слънчеви, пълни с усмивки, супер настроение и едно пухкаво, здравичко септемврийче  Hug
Та.... ко тана с мен в този злополучен ден  ....  #Puppy dog
Събуждам се тази сутрин и ухилена до уши  smile3558 хади да ходим на докииииииииииииииииииии.... дигнах кръвното на мъжо, щото исках да ходим по-скоро и му викам: Ади сега .... една закуска ше си купиш ... няма сега да правя закуска.... нямам време  Rolling Eyes При което той ...  ban newsm50
Промърмори света той и отивам и го хвърлям на работа и гепам колата  Mr. Green че нямаше как иначе после да се занеса в офисът  Blush
И отивам си аз на ЖК .... минавам .... кг. не съм мръднала  Praynig слава богу, че ... предния път за 3 седмици бях + 3 кг.....   ooooh!
Тумбата пораснала .... чухме тоновете на бебо и  Mr. Green аз на седмото небе  smile3535
Та ... земам си картона аз и отивам да чакам пред кабинета на доки.... кибичих там час и половина и по едно време идва там едно момиче от рецепцията и .... Д-р Халачева я извикаха по спешност.... спешна операция  Rolling Eyes
И си викам: Баф маа му  smile3516 тоз петък 13ти ....  smile3515
И така .... не успяхме да видим бебо .... ама иначе си шава тука из тумбата ми. Вчера дори се бях загледала в корема и се появи една бабунка, която се скри после  Mr. Green Еййййййййййййййййй.... толкова готино ми стана. Позвъних на татито и той се ухили  Mr. Green и въобще ..... абе емоция си е  Heart Eyes
Обаче аз съм .... кораво копеуе и си записах час за доки ей де сега вторника  Twisted Evil
Така, че за бебо .... вторника ше пишем  Whistling
Упс.... шефчето идва засилена към мен  Shocked
Бегаааааааааааааааааам, че сбара ли ме тука  ooooh!

Кисес на всички и малко по-късно може пак да пиша, че имах още неща да казвам   bouquet

# 243
На мен направо ми се плаче, че и ТАЗИ година ще пропусна морето  newsm45 но просто не се виждам с голям корем и щураво дете да се мотам по пясъка. Всъщност по-важното е че татюто ще е в дъъълга командировка още от юни чак до ..... и той още не знае докога, та тук ще си летувам в града и ще се опитвам да не завиждам на морските майчици и на тези, които ще успеят да се цопнат в моренцето. Ще си се цамбуркаме тука на балкончето в басейнчето с детенцето, няма как.

# 244
  • Мнения: 518
Фемине, ще ме умориш бе душа- седя на стола и се треса от смях Laughing
Ваня, чеситот ти РVД със закъснение, че нали съм отнесени от вихъра...
Аз чакам майка ми да стане и се юрваме да търсим агнешко, че откога въртя буркани за него ooooh! - не съм си представяла никога, че ще ми се дояде нещо, което по принцип не понасям, а сега човек убивам за него newsm78
 #Crazy  hahaha

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 16:00 от samorasliche

# 245
  • София
  • Мнения: 320
И аз си мисля за моренце, може би в началото на юни (първата или втората седмица, май).   sport027  grinning039 sunХоди ми се и заради детето, защото му е голям кеф да си играе на пясъка, иначе се заиграва и не се налага да търча по плажа, пък и да се наложи, таткото за какво е?  Peace

За неделята, пък, мъжо намислил да ме води в Гърция, ей така за един ден  travelи ся се чудя дали  newsm78 За ходене, ходи ми се, малко ме е шубе, ама с миналата бременност направихме една обиколка из България пак за един ден, когато бях в шестия месец, и ми беше супер.  Blush
Та сега още умувам за неделята ...  newsm12

# 246
  • Мнения: 690
Привет момичета - кокичета   bouquet Първо, искам да честитя на Ванчето РД - пожелавам ти много здраве и късмет - на теб и на твоите мъже вкъщи, а на септември  здравичко newsm30newsm51 Мишоче, за главоболието незнам какво да ти кажа  newsm78 , аз докато работих, следобедите и вечерта задължително ми тежеше главата, ама откакто съм вкъщи отмина ми този проблем - някои казват повече течности и шоколад  Mr. Green Ани-бани, предлагам групово да се занесем до НОИ и там  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А за морето, аз мисля да се включа юни месец    sport027 Даже в пазничните дни, които идват сега много ми се ходи нанякъде и ша натискам мъжо да направим едно пътуване   car003 чао засега майчета - зайчета  Mr. Green Уффф, забравих да кажа, че сте качили много красиви сватбени снимки  newsm03 /никак не се учудих, когато видях ани - бърборани да държи по-голямото парче от питата Mr. Green /

# 247
  • Мнения: 393
абе мами, аз искам да питам, стана ли ви суха кожата на лицето? Аз вече в чудо се виждам. По принцип ми беше суха, ама сега вечееее, не се трае през час два се мажа с крем че чак се напуквам!

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 17:02 от mamor

# 248
  • Мнения: 50
Здравейте момичета, не съм писала мнооого отдавна. И понеже Ани ме разкритикува даже – виновата съм, ще си изкупя греховете.  Crazy Даже, ако искате варненките можем да се видим другата седмица в събота например. Мернах още попълнения. И без това през март си обещахме след месец да повторим срещата и да премерим тумбаците. Така че, ако сте навити - аз съм на линия.  Laughing

Иначе аз съм добре, ходя все още на работа. Слава богу минаха периодите на гадене, прокървявания и други щуротии. В момента / да чукна на дърво / се чувствам прекрасно. Мишките растат, но още не знаем със сигурност какви ще да са. Коремът ми е порастнал доста. Вече е трудно да не го забележиш, дори от разстояние. Заради тия агнешки и козуначешки празници съм качила и доста килца – вече съм 5-6 отгоре. А все пак от повечето от вас изоставам почти с месец – терминът ми е чак на 30-ти.

# 249
 Здравейте мамчета   love001, Току що се връщам от 3Д -то. Павлина ти докато ми кажеш и аз хоп там. Много ми хареса.  Joy  Joy  Joy Правихме ФМ и всичко идеално, направо тлкова се развълнувах, че чак забравих името на докторката. А бебчо много активен, направо не се спря и смуче тая ръка та се къса. За сега не се виждат ташаци, ама докито каза, че все още не се ангажира с мнение за пола. smile3543  
 За моренцето  newsm10, направо няма как да не ида, стига всичко да е наред де. Ама ще гледам да е по-раничко, ако се вместим в юни, най-добре, че след това малко по-страшно ми се вижда.
 Чакам с нетърпение другия петък да си взема диска от 3Д - то, само дето се безпокоя, че само това ще гледам. Пък и бъдещите баби и дядовци и те да се порадват  newsm47.
 Павлина много да се пазиш ей, а за запознаването ще се запознаем има време. Във всеки случай аз съм била това момиче, което си чакала да почне. Аз от понеделник се връщам на работа и се мятам яко в боя  #2gunfire, но вече хич и не хабя нерви, ходя колкото да правя нещо, дават ми предимно катаджийски дела, нямам дежурства, абе жалят ме, аз и за това ходя. А ти мисли за  newsm30, пък тя полицията и без нас ще оцелее.
 Аз за яденето не знам ама така ми се пие бира, че две не виждам, а преди почти никога не съм пила.  Stuck Out Tongue Winking Eye newsm44

# 250
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
beerbaby-ооо не с тея ташаци ,направо ем  уби ти казвам.Седя тука и се хиля като полуидиот  smile3532 smile3532

ИИИ Франки появи се най накрая ,затъжих се за Варненските мишки бе newsm51
Ами ти хубаво предлагаш срещата ма мен баш пък тогаз ма няма....шъ одя на село ...Но това не пречи да се видите вие newsm74
Така че действайте-аз от 250 км ще ви завиждам smile3535

Фемине-ти пък щото си мнооооооо дебела и за туй си качила много кила.Да не са излагаш че клат та гледам кокалите ти дрънчат  ....била качила 3 кила от преди.аз  пак са засилих да ставам ТЮЛЕН-а ти с тез двете щеки била качила много кила(ти па ся да не с еобидиш)

ОПтносно кожата на лицето -и мойта е пресъхнала като на сахара почвата.....и ми се лющи чак кожата.Като змиите съм сменям си кожата newsm65 ,и аз я мажа,мажа ли мажа ама файда никва Sly
ама ко ма напрайхте с тез морета направо незнам newsm78-аз съм на морето ама с моя имаме голям спор дали да си натопя гъза тоя път.Предната бременност даже си плувах, и постоянно си се къпах.А ся дума не дава да се каже да си натопя Пърдюхата в морето.  sport027 сигурно ще го изплискам заради това ще да е rotfImbo

Елче-що се шашкаш толкова-нали и с предната бременност си била така.Може би ти се разтяга матката по бавно.Оставяй ги ти тез лекари те само ни тровят акълите с глупости.
Аз май понеделник ще имам среща с докито дето ще ме изражда септември дай боже  ylinfant
та май пак ще се гледаме на ехо  и този път ще си го видя чончона малък  ylinfant

ми това от мен за сега...цункиии по муцункии  love001

# 251
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,
защо се лишавате от морето newsm78Миналото лято на плажа имаше доста мами след 6тия месец и видимо се чувстваха добре. Аз лично мисля да си прекарам на морето  7-10 дни.  grinning039  sport027  Hands Clap

# 252
Ани, много си права за мойта матка - явно не е от най-разтегливите  pliok ама си мислих че покрай миналата бременност се е поразтеглила и сега ще се представи по-добре. Няма да се притеснявам и то при това време
И аз си сменям кожата - особено на корема а не е пораснал кой знае колко. Мажа, мажа, но ефекта не е голям

# 253
  • Мнения: 50
E, Ани ще те изчакаме бе. Къде без теб. Ще кажеш кога се връщаш, тъкмо и другите от групата да се обозначат. Има време, дето се вика. Важното е, че сме много и времето няма как да става по-студено.

Колкото до морето - миналото лято сестра ми си ходи с големия тумбак на плаж и много добре й се отрази. И аз мисля да походя поне през юни/ че после не знам какъв слон ще съм с този близнашки отбор/. Морето си е балсам за душата ми, само че ще си стоя под чадъра задължително и ще плувам по-малко от преди. Така ги мисля нещата сега, а какво ще стане през лятото....още не се знае. Най-много да обикалям с племенника по сенките из парка, а синът ми с леля си да се плацикат в морето.

# 254
  • Мнения: 1 199
Ми аз пък някъде четох едно меню за бременни и там специално се преповърчваше риба тон. И аз тъй като мразя риба се насилих да хапна поне риба тон малко.  newsm78
ааааееее аман от кой кво чул  и кой кво смятал, ама пусто все се връзвам и се шашкам да не сбъркам нещо с бебока!


Не се притеснявай, то не са едно и две неща. И аз днес разбрах че съм сгафила със синьо сирене Embarassed От една риба тон нищо няма да ти стане, аз специално за тази риба нищо не съм чувала. Според мен въпросът е да не се яде всеки ден. Аз като си разсъждавам, най-сигурно е да си хапвам пъстървичка, че нали живее само в планински води. Къде живак там? Ама да ходя да видя цените, че да не излеце много солена newsm78

Общи условия

Активация на акаунт