Коремчета подават се ,през АВГУСТ бебчета задават се!

  • 8 576
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 546
lulumba , важното е, че сте добре с бебчо, другото ще се оправи   bouquet
Мама Цоцоланка , да не вземем сега да ти идваме на гости по график  Wink
babylove, като ти четях постинга си мислех, че не били само нашите лекари толкоз некадърни..после видях, че си от бургас  Confused при кой лекар ходиш? почивай си  Hug

# 61
  • Мнения: 257
Херелина-ходя при Калчева от около две години и съм много доволна.Забременях след хидротубация направена от нея.И добре че вчера като ме изписаха отидох пак при нея,защото в болницата ме преглежда Добрева #Cussing out и реши че ми няма нищо.Направо нямам думи.

# 62
  • Мнения: 25
babylove - почивка и само почивка. Няма да си първата бременна, която да си полежи повечко. Всичко е за доброто на бебчето.
iv4ence добре дошла в отбора   bouquet
lulumba много неприятна случка.Важното е, че вие с бебчо сте добре. Ама такива са хората, не очаквай помощ, минават и отминават без да попитат...., защото не се е случило на тях. Бъди внимателна, аз ти го пиша от собствен опит, защото немога да вървя бавно и все бързам занякъде. С първата ми бременност така се стоварвах често към края 8-9 месец, с големия корем зимата и един единствен път ми помогна, няма да повярваш едно момченце на около 10 години. А за място в автобуса просто забрави.
Mentina честита ти  4470 добре дошла в отбора на малобройните женски мами, за сега и аз съм в него (ако не ни се появят топки в 8 месец както каза доки)

# 63
  • София
  • Мнения: 5 738
Лулумба наистина  е много неприятно! Най-важното обаче е,че с беб всичко е наред Hug Heart Eyes Почивай си повече и ще мине и другото миличка! Ментина а на теб честита розова новинка много се радвам! Simple Smile  Аз ставам нахална май ама нма ли кой да сложи и на мен едно зайче- байче  :roll:PimKie  добре дошла и на теб  Hug  bouquet и приятни мигове с нас Simple Smile А за пола не се притеснявай аз чак вчера разбрах Simple Smile

# 64
Здравейте на всички!!  bouquet
И аз съм бъдеща августовска мама (23.08.)! Simple Smile Чета ви редовно, но не смеех да пиша досега....
На 26 год. съм, първа бременност . Все още незнаем пола  Rolling Eyes
Ще ме прибавите ли? Приятен ден...

# 65
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
PimKie, добре дошла   bouquet
Ментина, честито розово зайче и от мен.  stork-girl
Babylove, ама и неприятна история. Добре, че все пак са видели навреме откъде идват болките ти, а не са те срязали направо да ти махат апандисита.  #2gunfire Важното е, че вече си по-добри. Това, че ще полежиш малко повече не е чак такъв проблем, проблемът щеше да е, ако бяха направили някоя грешка.
Момичета, аз отдавна не разчитам на хорското милосърдие. Особено пък в градския транспорт. То затова и пътувам предимно с такси. Но когато съм ползвала градски транспорт, точно така се е случвало: жените обръщат глави и се правят на разсеяни, а мъже или момчета ми отстъпват място. Случката от оня ден обаче ми дойде малко в повече. Просто не очаквах чак такова бездушие. Важното обаче е, че детенце е добре.  Praynig Всичко останало се преживява и забравя.

# 66
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте момичета  Hug

Темичката ни е страхотна отново - браво на shoshi84, крокодил и Lucius Vorenus  Hug

Честито на момичетата разбрали пола - видяхте ли, че и вашето време дойде   bouquet
lulumba, страшно съжалявам за случката, но важното е, че сте добре с бебока. Имало е да мине това, минало е. Вече ще внимаваш повече  Hug А иначе за отношението на околните - изобщо не се впечатлявам. Днес ходих до лабораторията за изследвания и си почаках 1 час, защото никой не се сети да ме пусне да мина пред него, а имаше и възрастни, и млади жени, и жени по-на възраст, и мъже, и младежи, и девойки. На никой не му пука. Но пък аз си стоях съвсееем спокойно и бебка като риташе си я галих и си и говорех. Накрая, когато почти беше моя ред, една жена, която беше дошла преди малко, ме попита "Ама Вие защо не минете напред. Във Вашето положение не трябва да чакате." Пък аз и отговорих "Ами никой не ми е дал неговия ред. Нямам намерение да се зареждам с отрицателна енергия с разправии". Та така - не очкавам специално отношение от никой, защото знам, че малко са хората, които ще ни го дадат. То това си е до възпитание. Та за изследванията - утре като излезнат ще ви кажа какво е положението, само се надявам да няма бактерии в урината  Rolling Eyes
babylove, всичко ще е наред. Ти си почивай сега и се пази. Ти и бебето сте най-важни.  Hug
Добре дошла на iv4ence   bouquet
Добре дошла и на PimKie   bouquet И вече редовно да даваш отчети как сте с бебето - на нас ни е много приятно  Hug
Мариетка, утре да докладваш за прегледа  Hug
efg+eli, не се притеснявайте за прегледа, просто му се наслаждавайте. Иииии в събота най-слънчевия, най-усмихнатия и най-щастливия ден ви желая  Hug  bouquet
Беличка, не е лесна вашата. Квартира трудно се намира, особено в София, особено в тези квартали. Стикам палци съвсем скоро да откриете нещо  Hug

Сигурно ще забравя някой. И се присъединявам към Мариетка - никой никого не пренебрегва. Аз лично всичко за всички чета, но просто нямам време да пиша - обикновенно като почна някой пост, го завършвам след 1 час най-малко. Много работа. Та затова и пиша по-рядко. Но ви следя всичките и ви се радвам на хубавите новини. Когато мога и съм компетентна, давам съвет. Не искам да си разваляте настроението с лоши мисли  Hug Хайде сега всички усмихнете се и погалете малките коремчета от мен  Hug  Grinning

Нещо Крокодил и Констанс от много време не са се вясвали да дадат отчета как са. Ще има санкции  Laughing в кръга на шегата разбира се, знам че са добре и се радват на хубавото време и растящите коремчета.

# 67
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мамчета, вижте каква спалня си избрахме - как ви се струва?

http://www.hopmebeli.hit.bg/edini4ni/spalni/pictures/Fantazia.jpg

# 68
  • София
  • Мнения: 5 738
На мен  специално много ми харесва Simple Smile Обичам точно такъв тип   Peace

# 69
  • Мнения: 25
Мамчета, вижте каква спалня си избрахме - как ви се струва?

http://www.hopmebeli.hit.bg/edini4ni/spalni/pictures/Fantazia.jpg
Чудна спалня и понеже сме почти градски с теб, ако не е тайна от къде ще я поръчвате и колко струва, че ние почваме ремонти спалня+кухня та затова питам. Пиши ако искаш на ЛС да не занимаваме мамите с това, ще го видя утре тъй като излизам да си подам данъчната декларация, че срока е до утре.

# 70
  • Мнения: 4 546
Мамчета, вижте каква спалня си избрахме - как ви се струва?

http://www.hopmebeli.hit.bg/edini4ni/spalni/pictures/Fantazia.jpg
харесва ми. нашата е нещо подобно, раклата е много удобна за ползване - и да си прибираш завивките, и да си четеш нещо в леглото преди лягане. нашата има и чекмеджета, които се скирват през деня като сложим шалтето. много ми допада нощното шкафче - не съм виждала такова обичко и с  разделения. изглежда красиво и практично  Grinning

# 71
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Херелина, избрахме я точно заради раклата - държа да има, защото не обичам завивките да ми стоят по цял ден отгоре на леглото...а шкафчетата наистина са много красиви и нестандартни - отгоре са със стъклен плот и тези полици си ги представям с някои красив сувенир или стилна ваза...
Гардеробът също е много функционален - с чекмеджета, рафтове и е доста голям - с две деца това ще ми трябва...

# 72
  • Мнения: 105
здравейте!Да се разпиша и аз! Доколкото имам спомен от първата бременност крампите в мускулите са наистина от недостаг на колции и са обичайно явление, но ако зачестят много май трябва да се пие нещо.
виждам, че някой мами се оплакват от килограмите. Я кажете за 23-та седмица корко е нормално да качиш, че като се гледам в огледалото направо ужас ме обзема

# 73
  • Мнения: 1 216
Добре дошла и на Pimkie!
Като споменавате мамите, които не са се появявали отдавна и Konstans е зачезнала. Дано всичко е наред.
За крампите - гадно нещо са. За жалост спасение няма. Аз засега се отървавам и мисля, че стречингът/разтягането много помага. В каланетиката повечето упражнения са за разтягане и са благинка.
Да се похваля тази нощ не съм ставала да пишкам!!!!! Чудо
Днес бях на консултация. Качила съм 2 килца този месец, общо стават 4. Докторът каза, леле колко много си качила! Луда работа. Приятелите ми казват, че съм като в 3ти месец, а като спомена 6ти и ми се хилят невярващо.
Хемоглобинът ми пада бавно и славно и трябва да си попийвам Желязо.
Другите показатели са ми в норма.

# 74
  • Мнения: 1 380
lulumba направо съм възмутена от случката която прочетох и от  отношението на хората в БГ.
А какво ще кажете за градският транспорт. Коремите ни вече си личат отчетливо, а повечето пътници се правят, че не забеляват и в пиковите часове когато ходим на работа е кошмар.
Аз днес като идвах за работа и в автобуса лудница, а срещу мен седят 2 момчета и ми гледат корема а се правят на приятно разсеяни. Добре, че се качи един възрастен господин и им направи забележка за възпитанието и единият стана но с ТАКАВА НЕУХОТА, ДАЖЕ ИЗСУМТЯ. #Cussing out Това сме ние българите. Вечно недоволни, нервни и неотстъпчиви.
Да не говорим, че шоф.на таксита също виждат, че съм с корем, ама докато не им каже мъжо да си загасят гадните цигари, те не се сещат, ама не забравят да си вземат бакшиша.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт