Номинации за Муньо - 2007

  • 105 511
  • 541
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 534
Айде и аз да се похваля с един муньовски случай. Отиваме с гадже в кафене, правим сметка 5-6 лева. Аз подавам банкнота от 20 лева на сервитьорката, тя бърка да върне ресто, а той казва: "Не, мерси!"  Shocked
Шушонке за мен си за първо място в класацията  Peace

# 31
  • Мнения: 822
Е хайде и аз да ви разкажа за един Муньо от тинейджърското ми минало. Доста време бях с него (да ме пита някой защо съм го търпяла, и аз не мога да дам свястно обяснение), доста простотии е правил, но сега се сетих за една случка.
Значи зима е, от ония студените, с много минусовите температури. Отивам аз в неговия град (бяхме от различни градове) на гости и вечерта ще ходим на концерт. Пристигам аз на автогарата и половин час го чакам да се сети да се домъкне да ме посрещне. Как да е, дойде той, взе ме, отидохме на концерта и като свърши всички се разотидоха нанякъде, а навън един стуууд... Ужас! Викам му аз: "Хайде да си ходим на топло, че ще умрем от студ". Той: "Не, не може да ходим в нас - нито вкъщи, нито в едната ми баба, нито в другата! Ще се сърдят, не обичат гости, нам-си-кво..." Аз -  Shocked. Посред нощ, посред зима и в чужд град! Познайте къде спахме - на една пързалка в една детска градина! На сутринта се метнах изнемощяла и умряла от студ, на един автобус за към вкъщи... Беж, крачета, да бягаме... А себе си ще номинирам за Муня, че не се поучих тогава, ами се влачих още известно време с него...  ooooh!

# 32
  • Мнения: 238
незнам кой го каза наскоро ,но темата ме наведе на тази мисъл.явно на всеки се е случвало.

"Много дребосък трябва да хванеш,за да стигнеш до ГОЛЕМИЯТ ШАРАН " Wink

# 33
  • Мнения: 4 585
Момичета, срам ме е, че съм мъж. Сигурно ми е за пръв път.
Повече няма да следя темата. Вие решавайте. Всички са най.

# 34
  • Мнения: 1 418
Ох,отворих темата с цел да се
оплача,че 15год. си купувах
цигарите сама,ама като прочетох
вашите истории...моите бледнеят.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз това може и да съм го разказвала newsm78 - става въпрос за един познат муньо - не гадже! от друг град. Идва той в София да се види с доста хора, стигна и до мен Sunglasses. Излизаме на кафенце, поръчваме, говорим си и т.н. и като дойде сметката, аз вадя портмонето да плащам с очакването да ме спре и той да плати Laughing. Е, предложи веднъж, но ме остави аз да платя в крайна сметка.
След известно време пак дойде, пак кафенце, заведението на самообслужване и отидох аз да поръчам, а той ми пази количката с бебето. Искаше фъстъци и по едно време ме попита колко струват, но само толкова, пак не плати Thinking. Междувременно ми разправяше как всеки път, като дойде в София, по цял ден яде и пие, а не дава пари, защото все го черпят.
Между другото, докато вървяхме към кафето, трябваше да изкача няколко стъпала с количката - въртя, суча как да стане, той отива отпред и аз мисля "А, сега ще помогне", а той почна да се радва на бебето Shocked Joy
Приличаше ми точно на някаква засукана мадама, която очаква нея да я черпят Mr. Green

# 36
  • Мнения: 684
....Между другото, докато вървяхме към кафето, трябваше да изкача няколко стъпала с количката - въртя, суча как да стане, той отива отпред и аз мисля "А, сега ще помогне", а той почна да се радва на бебето Shocked Joy ....

Същото преди 3-4 дни (макар и встрани от темата). Седят двама на едни стълби пред един магазин и си лафят. Аз подхващам количката с бебка вътре, изкачих се и единия идва след мен - оказа се продавачът. Купих си каквото ми трябваше и тръгвам да слизам. Помислих си "Е, сега ще хванат двамата да ми свалят количката. Най-малкото щото съм клиентка." тЦ! Запретнах ръкави, свалих си я по стълбите, а те гледат и "Ееее, как си спинка бебето..." Спинка тя! Събира сили да се прави някой ден на силна пред "силния"пол.  Laughing

# 37
  • Мнения: 884
Да се смея ли, да плача ли! Слава богу такива не съм имала! За 7 години с моето гадже 1 път съм го черпала кафе и сок ,май  Laughing.
Иначе във Варна много много бременна отварям вратата да вляза  в ,,Камел'' май беше и излизат 3ма пишман'' господа'' и благодаря ми казаха даже! Ама аз им го върнах с '' Дамите са с предимство''   Joy

# 38
  • Мнения: 5 468
То хубаво ще пуснем,такава тема ама ако обещаеш лично ти сватя,да разкажеш за муньо Данчо ли да беше? newsm78
Помня,аз много помня
Сватя, ще ме скъсаш... толкова време да помниш за мой Даню...
Ми срам ме е да разкажа, то ако не ме беше срам, до сега да го бях изтропала Blush. Секс-сценка, леле... не мога да я разкажа пред цяла Бг, още повече, че аз бях в нея Crossing Arms. От тогава съм фригидна Peace.

# 39
  • Мнения: 393
Четях, четях и накрая реших да се разпиша и аз с моя бивш съпруг. МУНЬО на н-степен.
Преди много години, когато се роди щерката мама и тати на Муньо му поставиха ултиматум-"или ще се казва на мама или ни давай ключа от къщи". (Муньо живееше в МОЯ апартамент в центъра на София и неговия принос беше.... едно видео). Естествено номера не мина и Муньо си взе видеото и се изнесе при мама и тати. След известно време се прибра като попикано мушкато.
Когато се разделихме (меко казано му казах да затвори вратата от външната страна  smile3513 ),
На следващия ден докато бях на работа, дошъл Муньо с мама и леля събрал всичко, което сме купували ЗАЕДНО и което ни е било подарък за свадбата (чаши, лъжици и т.н). Естествено на първо място въпросното видео  ooooh!(нищо, че щерка му гледаше детски филмчета), хладилник, печка и т.н. Е, когато се прибрах, теглих една ДЪЪЪЪЛГА псувня. На другия ден се метнах на колата и на бърза ръка направих доста добър оборот на търговците в Илиенци (все пак действието се развиваше преди около 15 години).
Не съм искала издръжка за детето (нали аз имам пари, а той няма). Преди години спечелих "зелена карта" за САЩ и с настоящия ми съпруг и децата се пренесохме. Започнахме от нулата. МУНЬО и устата не си отвори да помогне финансово на щерка си. Настоящия ми съпруг я отгледа като свое родно дете. Съжелявали сме Муньо-няма пари, на гости ни беше smile3515 в САЩ, а то каво се оказа-купил си апартамент "бедния човек". Когато щерката се прибираше в БГ да види тати, "бедния тати" така организираше посещението и, че майка ми плащаше всички разходи.
Та с няколко думи: МУНЬО да си fight fight fight fight fight

# 40
  • Мнения: 674
Аз да ви кажа за радост моите случаи с Муньовци са стигали до там да си забравят портфейла и да си делим сметката на две /нещо много тъпо според мене-може веднъж да платя аз веднъж той/.
Но една приятелка преди година ми беше разказала потресаваща история.
Ходи си тя с ЕДИН МУНЬО от месец и нещо и тъкмо са почнали да правят секс. МУНЬО се прави иначе на голям баровец и сваля звезди.
Та двамцата са в апартамента на мойта приятелка тя го е посрещнала хапнали са и почват да правят секс. Като всяка връзка в началото двамата не могат да спрат да правят секс. Муньо е дошъл на гости с едно пакетче ДУРЕКС което логично свършва към 12ч. вечерта. Двамата много възбудени прави им се секс две не виждат Петя му предлага да отиде да вземе още презервативи от денонощната аптека под блока и. А МУНЬО казва: "А И НА МЕН МИ СЕ ЧУКА МНОГО АМА 3ЛВ. ЗА ПРЕЗЕРВАТИВИ НЕ МИ СЕ ДАВАТ" #Shocked #Shocked #Shocked Тогава Петя му казва да и вземе портфейла от шкафчето и да отиде да вземе. Тогава Муньо  КАЗВА КУЛТОВАТА РЕПЛИКА "НЕ НЕ МИ СЕ ДАВАТ 3 ЛВ.  АМА НА ТЕБ ЩОМ ТИ СЕ ДАВАТ ЩЕ ОТИДА ДА ВЗЕМА". След като слиза до аптеката Муньо разбира се вратата не се отваря а якето му лети от 6-тия етаж надолу. Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 417
Айде и аз да се похваля с един муньовски случай. Отиваме с гадже в кафене, правим сметка 5-6 лева. Аз подавам банкнота от 20 лева на сервитьорката, тя бърка да върне ресто, а той казва: "Не, мерси!"  Shocked
Шушонке за мен си за първо място в класацията  Peace
А да, за муньовица, нали?  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 1 318
Аман от муньовци... #Cussing out
Мой Муньо решава да ме заведе на море. Обяснява ми две седмици как е организирал всичко, как хотела е супер лъскав, едва ли не на самия бряг. ОК, казвам си, ще взимам отпуска 5 дена и отивам. Организираме се, среща във Варна, оттам с автобус (?!?) и пристигаме. Той си носи неговия сак, аз пуфтя с моя Rolling Eyes Такааа, стигаме до хотела и се оказва, че сервитьорката му е приятелка и тя ще ни даде ключовете за мазето, където спи персоналът Shocked Shocked Shocked И се озовахме в една стая 2x2м с мухъл и т.н. Стиснах зъби и 1 час не посмях да мърморя, може би бях прекалено шокирана #Crazy Следобеда обаче избухнах, докарах младежа почти до рев и го съжалих (егати Мунята, дето съм била). Tired Вечерта отиваме на ресторант - поръчвам си каквото ми се яде, защото съм гладна. Той през цялото време ми обяснява как ми завиждал, защото съм работела в хубава фирма, имала съм пари... Като дойде сметката я придърпа (викам Ехее, ще вземе сега да плати). Нищо подобно - почна се едно лудо смятане той какво е ял, аз какво съм яла doh Умрях от срам, хвърлих парите на масата, прибрахме се в хотела и не си разопаковах багажа. Дума не обелих, спах с дрехите и на другия ден се прибрах откъдето дойдох. Повече не се видяхме, отказвах да говоря с него. Доколкото знам, сега е забил някакво девойче, дано и тя не стигне до това положение... Praynig
И други случаи съм имала, но този ми е най-пресен и затова го помня... добре че сега си имам съкровище Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 3 268
Аз да ви кажа за радост моите случаи с Муньовци са стигали до там да си забравят портфейла и да си делим сметката на две /нещо много тъпо според мене-може веднъж да платя аз веднъж той/.
Но една приятелка преди година ми беше разказала потресаваща история.
Ходи си тя с ЕДИН МУНЬО от месец и нещо и тъкмо са почнали да правят секс. МУНЬО се прави иначе на голям баровец и сваля звезди.
Та двамцата са в апартамента на мойта приятелка тя го е посрещнала хапнали са и почват да правят секс. Като всяка връзка в началото двамата не могат да спрат да правят секс. Муньо е дошъл на гости с едно пакетче ДУРЕКС което логично свършва към 12ч. вечерта. Двамата много възбудени прави им се секс две не виждат Петя му предлага да отиде да вземе още презервативи от денонощната аптека под блока и. А МУНЬО казва: "А И НА МЕН МИ СЕ ЧУКА МНОГО АМА 3ЛВ. ЗА ПРЕЗЕРВАТИВИ НЕ МИ СЕ ДАВАТ" #Shocked #Shocked #Shocked Тогава Петя му казва да и вземе портфейла от шкафчето и да отиде да вземе. Тогава Муньо  КАЗВА КУЛТОВАТА РЕПЛИКА "НЕ НЕ МИ СЕ ДАВАТ 3 ЛВ.  АМА НА ТЕБ ЩОМ ТИ СЕ ДАВАТ ЩЕ ОТИДА ДА ВЗЕМА". След като слиза до аптеката Муньо разбира се вратата не се отваря а якето му лети от 6-тия етаж надолу. Mr. Green Mr. Green
Ей тази история е направо за Оскар. Joy

# 44
Ужасно...не знам как бих се чувствала в такава ситуация. От финансови муньовци не съм си патила, обаче от всякакви други съм.

Например имах наскоро неангажираща връзка с човек, който по принцип ми е приятелче, но някак си почнахме да правим секс  Mr. Green Обажда ми се един ден - "Хайде ела довечера вкъщи" и отивам аз. Бяхме се събрали, пииваме, хапваме, музичка...после хората като се разотидоха - тръгваме към спалнята и познайте - НАВСЯКЪДЕ използвани презервативи...ама на 2-3 дни  Sick ужас просто, избягах с викове  Stop

Друг случай - само за уточнение, аз се занимавам с компютри. И значи, заиграх се с едно типче, ама нещо все успяваше да ме издразни...обаче секса беше страхотен с него, нищо че е мухъл...Та, около Свети Валентин той не беше в София, обаче дори не ми звънна, абе все едно нищо  Rolling Eyes и връща се той, почваме един тегав разговор как и дали ще продължим...най-накрая той си призна с много словесен бой, че не гледа сериозно на мен и т.н. Аз, най-сетне спокойна, знаеща истината и приключила "връзката" с малко нелицеприятен диалог и от двете страни. Обаче след няколко часа, вече края на работното време, той ми се включва пак и ми пише: Мило, връщам си всичките думи назад, ти си жената, У, А. Аз такава подозрителна - На къде биеш? И той - Абе нещо ми се наака Уиндоуса  #2gunfire  #Cussing out БЛОКИРАХ ГО РЯЗКО И БЕЗОТГОВОРНО!    hahaha

Общи условия

Активация на акаунт