Магазини Pepco 16

  • 54 368
  • 571
  •   1
Отговори
# 135
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
В Пепко Равда не съм го виждала

# 136
  • София
  • Мнения: 781
Здравейте! В някое Пепко виждали ли сте тази играчка?


да, в София Ринг Мол имаше в сряда, също има микровълнова и еър фрайер

# 137
  • Мнения: 33 722
Как се разбира кои коледни артикули са 2+1 и кои 1+1? Имаше табели, но не запомних...Има ли буква/цифра, с която започва баркодът, както е било през предишни години?

# 138
  • Мнения: 447
Има. Етикетът трябва да е маркиран с XX.
Скрит текст:

В пълните условия на промоцията на сайта са изброени включените артикули с техните кодове:
https://pepco.bg/customer_news/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8-%d1%83%d … f%d0%b0%d0%bd-51/
https://pepco.bg/customer_news/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8-%d1%83%d … f%d0%b0%d0%bd-50/

# 139
  • Мнения: 1 801
Случайно в някое Пепко да има останали от тези кутии в бежовата гама ?
Няма хубави кутии и отдавна нямат и зареждане  . А не искам да сменям останалите кутии, че са доста на брой.

# 140
  • Мнения: 45 642
Дали в асортимента си имат мъжки Коледни чорапи?

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 1 372
Дали в асортимента си имат мъжки Коледни чорапи?

Да, виждала съм, но дали към днешна дата  са налични, не зная.

# 142
  • Мнения: 25 771
Дали в асортимента си имат мъжки Коледни чорапи?

При нас бяха нахвърляни в едни кошове коледни стоки. В единия бяха чорапи - мъжки, женски, детски, шалове, шапки и пр.

# 143
  • Свети Влас
  • Мнения: 4 669
При нас вече няма така хубави чорапи. Бях си купила няколко много хубави чифтове  и сега ме е яд, че не взех още от тях.

# 144
  • Мнения: 45 642
Намерих чорапи. Даже ми казаха да взема втори комплект безплатно.

# 145
  • Мнения: 2 311
При нас магазините са преживели опустошително пазаруване. Сега всички коридори са пълни с кашони, рафтовете са празни и персонала не смогвам. Вчера чак ги съжалих тези в мола..

# 146
  • Мнения: 700
Миналата година в Пепко се продаваха шоколадови портокали, някой виждал ли ги е тази зима?

# 147
# 148
  • Мнения: 66
Здравейте, знаете ли дали ще има намаление на детски играчки? Нямам спомен от минали години как е след Коледа.

# 149
  • Мнения: 1 090
За играчки...миналата година имаше, но мисля че беше преди Коледа..
Защото се чудех за едни писти на ХотУилс, нещо от сорта 1+1 подарък ли беше, не си спомням..
Така и не взех.
Тази година мисля,  че не съм засичала нещо за играчки, все още.

Общи условия

Активация на акаунт