Звездни Компромати - Октомври'25

  • 115 757
  • 1 660
  •   21
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 6 479
Дрехите не знам, но мебелите със сигурност от някой ориенталски пазар.

Ужасно. Вероятно е къщата им, където Елвира я редила н’ам си колко години. Вероятно я е вдъхновил някой сериал като Листопад.

# 1 651
  • Пловдив
  • Мнения: 19 697
Самият похват - приписване на многобройни и кариероопределящи сексуални връзки на всяка неприятна ни жена в политиката, залепване на "Общата" след името и и подобни, е нещо не особено достойно и унизително за жените изобщо.
Виж за Киселова няма как да препишем сексуални връзки за издигането в политиката 😆
Да. Което несъмнено е довод, че е правилно приписването им на всички останали. Wink

# 1 652
  • Мнения: 3 478
Янева според мен си е със същия човек. Излизат новини, че през седмица той лети до Дубай. Съжалявам за езика, но позата на Цветелина е тип пикаеща коза.

# 1 653
  • Мнения: 8 635
Да, садо-мазо снимки на дупетатка. А Славчо и компания скалъпиха онази песен за Лена и парапета, която не беше никак, ама никак излагаща.
Вулева с какъв аутфит е.....Преди години в предаването си би направила всяка жена на нищо, дръзнала да се облече така!

# 1 654
  • Мнения: 6 026
Слухът за връзка между Деси и Биг Д не тръгна от тук, обаче. Тук само се подъвка дъвката. Доказателства няма нито в едната, нито в другата посока, но съмнението остава, предвид кариерният й скок и шокиращата трансформация.

# 1 655
  • София
  • Мнения: 19 617
Лена има много хубав пост по темата във ФБ, но нещо не мога да го копирам.
Осъдила е СТ, но сега той обжалва.
Поводът за поста и е законопроекта и излиянията на СТ какво пишели за него.

# 1 656
  • Мнения: 23 358
20 000 на първа инстанция.

# 1 657
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 684
Лена има много хубав пост по темата във ФБ, но нещо не мога да го копирам.
Осъдила е СТ, но сега той обжалва.
Поводът за поста и е законопроекта и излиянията на СТ какво пишели за него.

Вероятно това:

Скрит текст:
От два дни се чудя дали да пиша по темата с мракобесния закон на ИТН.
Дълбокото ми убеждение е, че колкото по-малко внимание отделяме на ИТН, толкова по-добре за човечеството.
 
Днес обаче Слави Трифонов написал пост. Написал пост, че не му харесвало какво и как другите пишели за него.  Отишъл и по-далеч: заканил се, цитирам: “ доколкото зависи от мен, аз ще направя всичко възможно, за да могат такива измислици, гнусотии и откровени пошлости да продължат да съществуват. Защото така ние в България разбираме свободата на словото.”

Сериозно! Това е цитат. Не се шегувам.

Обръщам се към същия този Слави Трифонов, който изглежда е забравил, че дължи 20 000 лева, защото го осъдих заради подигравателната и унизителна песен за мен. Същият този Слави Трифонов, който не иска да изплати присъденото обезщетение и в момента обжалва! съдебното решение.

Уважаеми, господин Трифонов,

припомням Ви, че Вие сте човекът, който направи кариера и забогатя с милиони, присмивайки се на други хора, обиждайки ги, измисляйки най-долните клевети и подигравки и пошли скечове за другите.
Вие повлияхте на поколения българи като ги опростачихте и покварихте със словесните си похвати и непремерени “шеги”. А вашите депутати днес са най-низката проява на Бай-Ганьовщината в българския парламент.

Ако наистина искате да направите нещо смислено, за да не “могат такива измислици, гнусотии и откровени пошлости да продължат да съществуват”, както сам пишете днес, започнете със себе си и депутатите си.
Направете шоу и телевизия, в които хуморът и сатирата са от класа, с вкус, както го е правил Алеко Константинов, когато с право е иронизирал наши сънародници например. 

Задължително говорете сериозно с депутатите си, особено с това явление в българската политика Тошко Йорданов, как да се държат и как да не се държат в зала.
Та те са най-отвратителният и отвращаващият пример за народен представител като изказ, поведение и участие в дебат, а конкуренцията, за съжаление, не е никак малка.

Вашите народни представители, господин Трифонов, вместо аргументи, сипят обиди, унижения и недопустима мизогиния, превръщайки Народното събрание в сцена на словесна агресия и битова саморазправа.
Човек се чуди на моменти къде по веригата еволюцията се е объркала.

И така, господин Трифонов, започнете от себе си, преди да искате да вкарвате в затвора за 6 години всички други български граждани.

А междувременно аз пак ще Ви осъдя - и на втора инстанция.

# 1 658
  • Мнения: 1 162
Добре пише и се изказва Лена.
С тази вметка,  че Слави не ги е мислил, само ги е препредавал и е бил трубина.

# 1 659
  • Някъде там...
  • Мнения: 284
Джъстин Трюдо, Кейти Пери и яхта
https://www.foxnews.com/entertainment/katy-perry-justin-trudeau- … eNT7DUmyoAg042VXQ

# 1 660
  • Мнения: 1 162




Наистина ми стана много мъчно, че живея в свят, в който някой може да бъде изоставен на 1 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт