Овнета и Телета се задават, през АПРИЛ те радост ще създават!

  • 14 178
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 111
Ех и Страчи напуска отбора на бременлийките  Flutter Ще стискаме палци  Praynig . И чакаме новини.
Някой остана ли за лекцията утре  Cry ? Аз като гледам, ще си ходя- хубаво се записах в началото на месеца. Явно съм усещала, че бибо ще се възползва до последно от куриерските ми услуги  Laughing
Имам още 2 дни, преди да се присъединя към пренасящите и да почна да ходя на запис на тоновете.

# 46
ВСИЧКИ ДА СТИСКАМЕ ПАЛЦИ НА СТРАЧИ И НЕЙНОТО БЕБЧЕ.
Аз също ще се лутам с останалите бременлийки до края май:)))))
Само всичко да е наред другото няма значение:)

# 47
  • София
  • Мнения: 4 272
Извинявайте, че ви се намесвам в темичката Embarassed
Първо, стискам палци на всички, на които им предстои да родят и скоро да гушнат своите бебчета. Научих от вас, че днес Страчи ще ражда. И тъй като работя точно до "Вита", много се вълнувам, че съм толкова близко до нея. А пък я познавам още от форума "Искам бебе". Въпросът ми към вас е: Някой знае ли истинското й име Rolling Eyes Аз да си кажа, срам-не срам Embarassed но не го знам. Може да ми пишете на лични, за да отида в болницата и да поскам информация. А и ми се ще да я видя Wink

# 48
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Днес малката ни ТЕДИ става на 1 месец и ви черпим виртуално



# 49
  • София
  • Мнения: 1 956
ЧЕстито на новите мами!!!
Освен палците - да кажем и по една молитва за Страчи все пак - по-помага според мен...
Аз продължавам да мътя пиленцето... След бурни занимания в банята и 2 дни 4-5 часови разходки, домакинска работа и т.н. - дори и контракциите ми намаляха почти до изчезване... Явно ще си чакам. В крайна сметка - бебето най-добре си знае. Лошото е, че за него е по-добре да е отгледанко и охраненеко преди да се роди, но за на мама дупето...
Вече така се отегчих от това чакане и проверка на гащите за тапа и води, че нищо повече не ми се пише...

# 50
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ая интересума ме точното има на тези нови капки за колики и от къде си ги взела?

Стискам палци всичко при СТрачи да е ОК и бързо да се възстанови.

# 51
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
lea , писах ти на лични!
Дейзи , честита ти едномесечна мадама!
Слънце 80, мерси за инфото , ама да те питам и още нещо: Като отида в Т.Киркова за приемане за раждане директно на втория етаж ли отивам/там вратата вляво от стълбите/ или първо някъде другаде. И втори въпрос там ли ти правят и прегледа и клизмата и т.н.
Зазу, аз утре съм на линия така , че няма да си сама ! Марийче теб да те чакаме ли? А Дейзиту и Ванесаст?

# 52
  • Мнения: 151
В 3 h тази нощ iren82 е родила момиче - 4100 i 53 см. Казва се Александра! Ох, така се вълнувам, че аз нося тази вест че от щастие ми затрепераха ръцете!

Честито и браво на мама, че такава голяма беборана е родила! Да и е жива и здрава и много да я радва!

# 53
  • на североизток
  • Мнения: 285
Влизам само да се запиша в новата темичка и да кажа, че при нас нещата са наред и сме си все още  в .
Страчи, стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно с теб и беба!Чакаме новини!
Хайде-какъв е този застой тези дни newsm78.Очаквам след него поредния априлски бебешки дъжд!
Прегръщам ви всички! Hug

# 54
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Честита рожба на мама iren82 да и е жива и здрава тази голяма принцеса!
Ох направо не ме свърта като си помисля че Страчката в момента е под ножа.
Момичета да ви питам според китайските хороскопи кои бяха хубавите дати за раждане през април - едната помня беше 9.04, ама другите кои бяха?
Другото ми питане е от коя дата точно започва зодия телец , че като гледам май натам сме се запътили?

# 55
  • Мнения: 137
Alinanana - "кървистото" течение при мен беше слузесто с бледо розово оцветяване

Веси, и аз знам за тази схема на хранене - на ден по 10 гр. се увеличава, докато стигне до 110 гр - за първия месец, 120 гр. за втория и т.н. Но като идваше GP-то каза, че на 10-тия ден било добре да яде по 60-70 гр, а до 20-тия трябвало да стигнем до 100 гр.

# 56
  • Мнения: 7
 Joy Laughingздравейте, и от мен вече се завърнах  .
честито на новите мами  с пожелание за здрави и кротки бебенца ,а на другите леко раждане.
[

# 57
  • Мнения: 268
Да кажа и аз една молитва за Страчи и нейната бебка Praynig! Чакаме новини.
San_ya, мерси за инфото - явно моето не е тапа...за съжаление Tired
Марта, зодия телец започва от 20 април Peace.

# 58
  • Мнения: 164
Здравейте момичета! Благодаря за пожеланията! Чакахме госпожица,но ето ,че е Господин- Ивайло! -9.04 ,2900,48 см.
По една почерпка за всички   bigdance2  party023 Flowers Sunflower А на чакащите -късмет!Да станеш маме е наистина неповторимо изживяване!
Стискам палци за Страчи! PraynigЦелувки на всички! Hug Hug Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито, Мадлен  bouquet Да ти е живо и здраво синчето!
Аз ходих до "Вита" , за да науча новини за Страчи, но ме върнаха. Казаха, че много бързам. Да съм отишла към 16 ч. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт