ТРУДНО ЛИ СЕ РЕШИХТЕ ЗА ВТОРО

  • 2 790
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 931
Преди мислехме за 3,но аз се разколебавам сега,двете дечица ми стигат. Мъжа ми си иска трето.Плановете за първото бяха за 2006,ама тогава се роди второто. Затова не искам да правя планове за деца. Ако е рекъл господ и трето ще имаме.

# 31
  • Мнения: 752
Винаги съм искала поне две деца. Един месец след като родих първото (само да кажа, че беше ужасно трудно и мъчително раждане), вече исках второ. Разликата им е 2 години и засега ни е малко трудно, защото малката има здравословни проблеми. Но по-голямо щастие от две деца няма (сигурно само ако са три  Laughing). Засега малко се дърпам за трето, но ..... ще видим.

# 32
  • Мнения: 2 015
Ние сме три деца и знам колко е хубаво да сте много, но аз смятам, че май така и ще си останем с едно, ако сме на това финансово положение.

# 33
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че ще се реша  Thinking

# 34
  • Мнения: 54
Много трудно се навих за второ. Бях поставила едни условия на таткото и след като и жилището сменихме нямаше къде да мърдам. А и баткото и той се молеше да има брато-сестричка Joy Напаривме си план кога точно искаме да се роди. Тате държеше на зодията. И .... стана от първия опит и то по план  Joy

# 35
  • Мнения: 28
Знаех  че ще  имам второ дете веднага щом видах и гушнах първото.Сега го очакваме с нетърпение.
Мъжът ми също беше на това мнение и дори не искаше да чакаме много ,защото разликата межу него и брат му е  голяма .

# 36
  • Мнения: 135
Много лесно се решихме на второ. Не сме го планирали кога да бъде, просто в един момент и двамата го поискахме и то стана бързо. По-интересното е, че сега съм се решила на 3-то. И него не сме го мислили предварително, просто в един момент и двамата с мъжа ми го поискахме. Надявам се да стане лесно, понеже вече съм на 38 и няма за кога да отлагаме.
Така, че аз не съм си планирала децата, а решението е идвало спонтанно (което е по-скоро хормон, отколкото разум).  Laughing

# 37
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Вече се реших, защото искам две деца, а времето си върви  Sunglasses
Сега правим опити за второ  Peace

# 38
  • Мнения: 14 133
Не мисля, че ще се реша  Thinking
И аз..... Thinking

# 39
  • Мнения: 110
Ние много искахме второ дете и сега се радваме на две дъщерички.Но с двете деца ни е по-трудно отколкото с едно - отговорностите се удвояват,а и като няма кой да ни помага започваме да се изнервяме с таткото,но важното е децата да растат здрави и весели. Laughing

# 40
  • Мнения: 4 965
На нас двете девойки са ни "подарък" от съдбата.
Сега искаме 3-то, но също сме на етапа "кога, а не дали".

# 41
  • София
  • Мнения: 3 064
Винаги сме искали повече от едно дете. Две, а може и три, стига да има условия за това. И понеже първото доста се забави, второто - когато стане Peace Няма време за губене, защото не сме първа младост, и ако пак минат 5 години...

# 42
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Първото дойде непланирано ,но много му се радвахме.Винаги сме искали 2, и решихме разликата да е  5г.за да се гледат по-лесно.Сега живот и здраве разликата ще е около 4г. и 7 м.Ако бъде и момиче съвсем ще сме изпълнили плана.

# 43
  • Мнения: 105
Винаги сме искали повече от едно дете. Две, а може и три, стига да има условия за това. И понеже първото доста се забави, второто - когато стане Peace Няма време за губене, защото не сме първа младост, и ако пак минат 5 години...
newsm10 newsm10 newsm10
Айде бе - младост- не младост  Wink - с всяко следващо детенце ще се подмладяваме  Wink
Имате да ни догонвате...при нас второто пък се позабави , но и нашите мисли се въртят около "тройка кебапчета"!

# 44
  • Мнения: 656
Все още не съм се решила

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 13:04 от lili28

Общи условия

Активация на акаунт