Всеки миг се молим за "Юнчето"Биляна, по-бързо да се гушне в прегръдките на мама

  • 12 979
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 530
Кети, миличка, ама недей да се разстройваш така  Hug или всъщност като се замисля  Thinking така е по-добре, защото човек си изкарва натрупаното напрежение и после се чувства значително по-добре  Party Единствено, че наистина външният ни вид се повлиява  Sick, ама поне е за кратко  Sunglasses , а може да сложиш едни слънчеви очила и си готова дори и подута  Peace
Аз пък голям рев ударих на късния филм по БиТиВи онзи ден - "Скрити белези" с Антъни Хопкинс и Никол Кидман, хареса ми  bowuu.
Радвам се, че ти е харесало кошчето  Grinning, аз както споменах си купих и една допълнителна пълна текстилна част за него, само без матрачето за още 30 лв. - сега едното ми комплектче е жълто със синьо, а другото зелено с бяло с едно котенце  Heart Eyes
Аааа, Кети, спомних си, че и аз първият път се страхувах да споделя датата на секциото ми, даже и сега едва ли ще кажа точния ден на всеки  Laughing, на вас ще призная, че засега планираме с лекарката една от 4-те дати - 4-ти, 5-ти, 6-ти или 7-ми юни, ако всичко е наред разбира се живот и здраве  Praynig За болницата ми казаха, че едва ли не нищо не ми трябвало освен козметиката и едни джапанки, но аз мисля мисля все пак да си подготвя една чантичка  Thinking. Ще ги питам за еднократните гащи дали ще ми дават, но със сигурност нощници, лигнини, памперси, кърпички и подобни си влизат в цената и багажът ми значително намалява, а и за скъпите ми вещи не се притеснявам там. Казаха ми, че мъжът ми може да е с мен след операцията (ако всичко е наред) и аз съм го предупредила, че ако млъкна и забия поглед в тавана, ще трябва да изчезва  Wink. Това ще означава че ме боли, а мен като ме боли не искам никой около мен, такава съм си, така се мобилизирам за справяне с болката  Simple Smile Както и първия път няма да прекалявам с обезболяващите, за да мога по-рано да започна кърмене, но да не правя такива планове предварително, де, че нищо не се знае...Иначе от болницата обещават, разбира се пак при условие, че всичко е наред, да ми дадат бебето при мен възможно най-рано или да го гледат, ако искам да почивам, което ми звучи добре.

Лъвичке, последно вие в Малинов (така де, при твоя д-р Стаменов  Simple Smile) ли ще съхранявате стволови или не? Аз искам там, но малко ме дразни тази едногодишна такса, която са сложили след третата година Crossing Arms , тази седмица която идва ще ви кажа какво сме решили окончателно  Rolling Eyes

# 226
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ЕЕх   bouquet, привет!
 Ако знаете каква разходка му направих днес с Оги, леля ми и племенницата ми в Южния парк - ум да ви зайде  Hug. ДА ми е жива и здрава лелята, че е с такова голямо сърце и душа и ми е първа помощничка ( че нещо майка ми я е пернала съчмата от критическата smile3527 и съвсем ме е зарязала, щото не ми била длъжна с нищо  smile3544 ). А на този етап е определено адски турдно да тичам след един малък вагабонтин със собствено мнение по въпроса и редовно категоричен с думичката НЕ  Joy. Ама да ми е жив и здрав, след няколко дни влизам в календарния 9ти месец и бебчо го чакаме вече с нетърпение  cheers sling.

КЕтката, душка, ако не бяха хормоните щях да те питам защо плачеш   bouquet. НЕ се нервирай на "зарязан" Васко. В крайна сметка в твоите, а и моите очи той е истински мъж и много мъжки постъпва! Гони човека срокове, за да осигури на жената и детето си най-добрите условия   bouquet. ДА, времето беше хубаво, но какво по-хубаво от това да вложиш сили и време, за да направиш по-лесен и по-хубав живота на своите най-любими създания  Hug. Само тази мисъл съм сигурна, че го е окрилявала да работи с удоволствие и усмивка  Heart Eyes. Е, сълзи ли заслужава този човек или огромна любов и разбиране   bouquet. Искам специално да го поздравиш от мен за мъжкото му поведение!

Кики, веднъж говорихме с д-р Стаменов за стволовите клетки, но беше отдавна и само ми каза - "нямаш грижи"  Heart Eyes. И от тогава все така се стичат обстоятелствата, че порускаме важния разоговор  Sick, а доки сега е в чужбина Sick. Силно се моля и се надявам да устискам дорде се завърне  Mr. Green. ТА нищо не мога да ти кажа в детайли. Със сигурност тази седмица, дето идва няма да е в България, обаче - да знаеш  Wink ( но само за него говоря, екипът му си е тук).

Ивет-а, имам уговорка с д-р Стаменов, но той работи в болницата на граждански договор и не можеш да го избереш него  Sad. Бивацин е антибиотиков спрей, но в аптеката ще ти кажат повече, че и аз не му знам съставките. И третия въпрос - ако раждаш секцио - не ти трябват нито спрея, нито смрадликата. ТЕ са необходими (както съм написала) само за мамите родили нормално и са с епизиотомия.

# 227
  • Мнения: 1 488
Момичета толкова хубаво жълто става стаята ,че не се сдържам да се похваля! newsm44 Като си оправя порта на РС-то ще ви пратя снимки   Hug

# 228
  • Мнения: 2 530
Кики, веднъж говорихме с д-р Стаменов за стволовите клетки, но беше отдавна и само ми каза - "нямаш грижи"  Heart Eyes. И от тогава все така се стичат обстоятелствата, че порускаме важния разоговор  Sick, а доки сега е в чужбина Sick. Силно се моля и се надявам да устискам дорде се завърне  Mr. Green. ТА нищо не мога да ти кажа в детайли. Със сигурност тази седмица, дето идва няма да е в България, обаче - да знаеш  Wink ( но само за него говоря, екипът му си е тук).

Благодаря ти за отговора   bouquet Аз им се обадих в клиниката и те ме имат предвид, обясниха ми всичко и цената от 3100 лв. за взимането и всичко през първите 3 години ме устройва, но нали ти казвам, само ме е яд за тази годишна такса от 150 евро после, която май в чужбина никой не плаща, ама ще помисля още мъничко  Grinning
За майка ти напълно те разбирам, та нали живея с моята вече 3 години  Crazy , а и тя си има кризите на критическата, но пък много ми помага за детето, аз и се отплащам смея да кажа доста добре, така че...караме я  Sunglasses
Браво за разходката!  Simple Smile

уси, чакаме да видим стаята и да честитим  Grinning

# 229
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Браво, Уси, жълтото е от любимите ми цветове и със сигурност ще се хареса на едно малко "близне". Надявах се днес  да те мярна в Морската, но ти си била заета.

Кети, и аз ревах тази сутрин, докато гладех прането, ей така, по неизвестни причини. Беше ми един от малкото черни моменти, в които ми се струва, че няма да се справим. Ама понеже таткото лакираше прага на таванската стая, а после разчистваше мазата, каката беше на урок по български (и нейния "термин" наближава вече - пусти 7ми клас), а баткото както винаги го раздаваше невидим, никой не ме забеляза и успях да си се нарева на спокойствие.

След това направихме една разходка, достойна за някой кон из Морската градина. Половината време бях по къс ръкав и ми беше много добре. Нагледах се на синевата на морето, на пролетната зеленина, наслушах се на песни на разни пернати, а по едно време - и на писуканията на делфините, които се чуваха силно от отворените прозорци на Делфинариума. Сега, естествено съм по гръб в леглото, защото краката ми дават заето и събирам сили за следващата офанзива по чистенето на къщата. Но поне настроението вече не е трагично.  Simple Smile

Лъвичке, случила си на леля, друго си е близък човек да помага. А Оги, милия, докато се обърне, и след месец влиза в графа "батко". Да се поглези още малко, докато може.  Laughing

# 230
  • Мнения: 118
 Hug Hug Hug Eeeeх, милички, колко се радвам, че ви има!!   Hug Hug Hug

# 231
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен момичета. Как сте в днешния почивен ден? Ние снощи бяхме на свадба и такова игране си видях,че днес си почивам. От петък вече съм в 45 дневен болнични и нямам търпение вече да вляза в 9 месец и да чакаме бебчо. Вие купихте ли легла на бебетата? Ние таза седмица ще ходим в Пловдив да купуваме,защото там има по-голям избор . За изписването и други дрешки вече купихме и аз и свекърва ми. В сряда съм на Ж.К и пак ще пиша , Чао на всички от мен.

# 232
  • Мнения: 762
Ударихме му една семейна дрямка,докато бъдещото ново попълнение не ме събуди,за да я нахраня  chef.Откакто ми намери ребрата (с крачета) съм станала много послушна Grinning
Ketkata ,нашата беба ти се дупи (тя така изразява емоциите си Wink) .Да ти призная и аз понякога си мисля че Калин си няма приятели,а само познати и ми става малко криво.Обаче ако си дадеш сметка - те за това ще са перфектни бащи,защото за тях семейството е над всичко.Поне аз така си мисля.Ще ти кажа след година-две пак Wink
А за рева,да се отчета,си поревах в петък вечер,защото си пуснах някакви тъжни парчета и изведнъж ми се стори,че няма да се справя...със завършването на семестъра Laughing.Не мисля че няма да се справя като родител,защото освен силната подкрепа,която имам,съм се заредила и с много търпение и любов,а другото е неизбежно.
Страх ме е да попитам,но къде са всички?Майката на нашата талисманка дали не прави пролетни разходки за дрешки вече?
А иначе-зачудих се днес няма ли да  празнуваме и вижте както открих:
Честит рожден ден на detrixa!
Всички най-хубави пожелания,въпреки че тя явно празнува вече трети ден Wink

# 233
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
здравейте момичета,аз съм една бъдеща юлка ама направих малко шпионаж във вашата тема и искам да попитам lilibonот къде си взе кошчето и какви пари,че е много сладко.

# 234
  • Мнения: 245
ХА, добрютрю  Crazy! Кетката от тук я чувам как похърква  Joy, че снощи двете с уси не са мислили за СЪнчо Mr. Green Hug Heart Eyes

Лаленце, като отидох в родилното, нали си бях с моя доктор, та той ми пое багажа и си сложи и неговите неща, някъде, където бяха и моите. После багажа ми го даде, чак когато бях на леглото за 2 часа след раждане. В предродинла и в родилна зала бях с фотоапарат и джиесем, но докторът не ми даваше много да го ползвам преди раждането. Каза ми само - ще звъниш после  Heart Eyes, сега остави всичко да мине ОК  baby_neutral Sunglasses. Иначе имам няколко снимки в родилна зала  bowuu и неродила и родила  Peace. Фотоапаратът ми бе прибран отново в багажа, а телефона май си беше до мен през цялото време  Rolling Eyes.
Лигнинът съм забравила да го вкюлча в списъка, иначе е в наличност вече и той  bowuu ( аз сигурно и още неща съм забравила да пиша  newsm78, а са ми в торбичката). Принципно в Т. Киркова дават лигнин, ама се случи на няколко пъти и да се осулшат Embarassed. Аз се бях запасила - изгладен, нагънат и си взимах предимно от моя  Wink.

Лаленце, питаш за това има ли къде да се измиеш след клизмата  Mr. Green, ама що пак ме питаш, душка, аз нъл` ти писах  Hug Hug Hug. ДА, ИМА - иму баня и тоалетна за предродилно и там си взимаш последния душ преди решителната битка  Laughing. .
Викаш - студенти са ти сваляли конците от епизиотомията  newsm78, пък мойте конци самички си паднаха до към 9тия ден - може би вече се използват "самомахащите се"  Hug.

Lioness, огромно благодарско за цялото инфо, злато си  bouquet
За клизмата и аз си спомних, че те питах и преди, но пусто толкова разсеяна съм станала, затова питам за някои неща по сто пъти, закоето ще ме извиниш Peace

Честит празник на detrixa  bouquet, много щастие, радост и леко раждане с едно прекрасно бебоче.
Поздрави и на всички останали Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 118
  bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, DETRIXA!!!   bouquet
Жива, здрава, дива и щастлива! Много се радвам, че отбора на 'едрия рогат добитък' е толкова широко застъпен в нашия форум!  Joy ... и познайте кой празнува рожден ден утре  Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета!   bouquet
Да ви се отчета за последно,защото от утре си заминавам от Русе в Плевен (в Плевен ще раждам и остана лятото) ,а там няма да имам нет и няма да мога да ви чета и пиша.  Embarassed Много ви се радвам на всичките и се надявам при всички всичко да бъде наред с раждане и останалото.Тъй като аз ще съм със секцио,малко ме е хванало шубето,но.... Колкото за рева и аз днес се отчетох докато стягах багажа за Плевен...и моя вика,че така го тревожа....ама хормони. Sick Дано мине всичко добре при мен,че аз няма да имам помощници,а и таткото такава му е работата,че ще отсъства отвреме навреме и не знам как ще се справя... #Crazy #Crazy
Ей на,пак ми се доплака,ама ще се държа! #2gunfire
Прегръщам ви всичките и ви стискам палци скоро да гушнете своите слънца! Hug Hug Hug

# 237
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит рожден ден на detrixa! Много здраве, щастие и леко раждане ти желая!

Кошчето ми е дадено на заем, не знам дали се продават някъде.

Девойки юбави, добре си ревем сега, дано после така вкупом и да се смеем на малчовците си.  Grinning

Зоя-Алекс
, в петък видяхте ли Билянка? Как е, какви са новините покрай нея?

# 238
  • Мнения: 762
Колкото за рева и аз днес се отчетох докато стягах багажа за Плевен...и моя вика,че така го тревожа....ама хормони. Sick Дано мине всичко добре при мен,че аз няма да имам помощници,а и таткото такава му е работата,че ще отсъства отвреме навреме и не знам как ще се справя... #Crazy #Crazy
Ей на,пак ми се доплака,ама ще се държа! #2gunfire
Прегръщам ви всичките и ви стискам палци скоро да гушнете своите слънца! Hug Hug Hug
Ей,ще прогизне багажа Wink.Не забравяй,че не отиваш на война,а заради нещо прекрасно...
Да си починеш хубаво преди раждането и да информираш нашите информатори,за да се радваме с теб.Ще си мислим за теб и ние ти стискаме палци,а като се върнеш ще плачем на други теми Grinning

# 239
Здравейте аз съм Дияна на 24 от София на 12юни очаквам своите близанчки първа бременст.  

Общи условия

Активация на акаунт