Термин Юни 2026 - тема 2

  • 5 433
  • 243
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 686
Същия казус имаме с чувалче за сън на розови еднорози. Имаме три от този размер и дебелина, та предполагам ще редувам другите два, а този с еднорозите ще е резервен в краен случай Sweat Smile

# 241
  • Мнения: 7 655
Аа, чувалите ще ги ползвам. И мен за юргана никой не ме пита какъв цвят е. Ама за пижамките вече е друга работа.

Наснимах 2827362728 детски дрешки за продажба и душа не ми остана. А даже още не съм започнала с качването на обявите... Лошо ми е.

# 242
  • Мнения: 163
Явно всяка болница си има правила. В бургаската окръжна още с приемането на родилката искат две имена. Мъжко и женско (за всеки случай), та няма вариант за след раждането Simple Smile)

# 243
  • Мнения: 122
Е тва е мега грубо - аз също съм суеверна и не искам да казвам, преди да се роди.
А иначе за презимето, на един колега му се роди син сега м. септември и каза, че вече не дават да се записва без -ов и -ев. Нещо били променили закона, но не съм проверявала - само от разказ ми е инфото
Явно всяка болница си има правила. В бургаската окръжна още с приемането на родилката искат две имена. Мъжко и женско (за всеки случай), та няма вариант за след раждането Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт