Коя е най-висшата степен на разсеяност... ІІ

  • 19 472
  • 324
  •   1
Отговори
# 300
я и аз да се включа в тази тема:
една приятелка ми разказа снощи как преди време с нейна колежка отиват на среща с клиент, взимат лаптопи, презентации..всичко. Разбират се с клиентите за адреса: Константин Величков 29, хващат едно такси и право там. Тук фирмата, там фирмата, няма такава фирма на този адрес. Звънят на хората по телефона, те започват да им дават указания: " абе там бе, до еди какво си, (някакво кафе)-тц, няма такава фирма; абе там бе до еди-що си-тц не! Абе там бе, точно като излезеш от Морската градина... Shocked
 Joy
Май е трябвало да уточнят градовете първо Crazy
P.S. А иначе хората са ги питали " абе тоя шофьор на такси да не е от София", ама те откъде да предположат   hahaha

# 301
  • Мнения: 1 446
Не мога да не се включа. Рядко съм разсеяна,. чорапите са ми по 2, но съм късогледа.

Отиваме с компания и мъжа ми /тогава още гаджета/на дискотека. Пия си аз, танцувам си, по едно време го гледам, че е седнал на едно столче, седи си един такъв самотен. Отивам, прегръщам го и аха да го целуна, виждам, че не е моя!  Shocked Вдигам глава и виждам как моя и цялата компания седят отзад и ми се хилят, а мъжът ми дойде и ме тупа по главичката: "Какво, мило, пак ли се припознахме?!"

Преди няколко години. На работа съм. В цикъл. Отивам до тоалетната. Нося химикал и тампон. Връщам се с тампона. С ужас се опитвам да си спомня къде е химикала. Слава Богу, намерих го върху поставката за тоалетна хартия. Просто съм забравила да си махна тампона, докато пишках!

Една позната. Рядко пътува до София с автобус, обикновено ходи с колата си. Но все пак веднъж колата е на ремонт и трябва да отиде с рейса. Рейсът е от двуетажните. Качва се тя на втория етаж и заспива. По едно време се събужда и още в просъница започва да крещи: Автобусът няма шофьор, сега ще се блъснем! След това се разсънва и се осъзнава, че е нормално вторият етаж на автобуса да няма шофьор, обикновено е един шофьор и за двата етажа. Засрамена от погледите на другите пътници, когато рейсът пристига, тя бърза да слезе и да се махне. В бързината тръгва с чуждо палто, при това мъжко. Наложило се пак да се върне.

# 302
  • Майничка
  • Мнения: 12 643
...Отивам до тоалетната. Нося химикал и тампон. Връщам се с тампона. С ужас се опитвам да си спомня къде е химикала. ...

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 303
  • Мнения: 3 674
...Отивам до тоалетната. Нося химикал и тампон. Връщам се с тампона. С ужас се опитвам да си спомня къде е химикала. ...

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Joy Joy Joy Ти ме разби... hahaha  Joy Joy Joy

# 304
  • Мнения: 178
...
Една позната. Рядко пътува до София с автобус, обикновено ходи с колата си. Но все пак веднъж колата е на ремонт и трябва да отиде с рейса. Рейсът е от двуетажните. Качва се тя на втория етаж и заспива. По едно време се събужда и още в просъница започва да крещи: Автобусът няма шофьор, сега ще се блъснем!...
rotfImbo Ох, представих си го и паднах да се хиля.  newsm62

По темата: обикновено заспивам доста преди моя мъж и вече съм спяла трети сън, когато той една вечер ме целува и ми казва "Лека нощ, мило". На това аз в просъница отговарям "Лека нощ, Ники" (което не е лошо, ама мъжът ми се казва Марио!). Laughing Горкият, какво ли си е помислил! Казал "Моля? Ники ли каза?", а аз - "О, извинявай, аз се обърках" и съм продължила да си спя!

Добре, че си ме знае каква съм откачалка и не ми се сърди... много. Laughing

Най-смешното е, че никога не съм имала каквито и да било отношения с никакви Ники-вци! Честно!

# 305
  • Мнения: 1 095

По темата: обикновено заспивам доста преди моя мъж и вече съм спяла трети сън, когато той една вечер ме целува и ми казва "Лека нощ, мило". На това аз в просъница отговарям "Лека нощ, Ники" (което не е лошо, ама мъжът ми се казва Марио!). Laughing Горкият, какво ли си е помислил! Казал "Моля? Ники ли каза?", а аз - "О, извинявай, аз се обърках" и съм продължила да си спя!

Добре, че си ме знае каква съм откачалка и не ми се сърди... много. Laughing

Най-смешното е, че никога не съм имала каквито и да било отношения с никакви Ники-вци! Честно!
[/quote]

ДОБРЕ,ЧЕ Е БИЛО В ПРОСЪНИЦА,А НЕ ПО ВРЕМЕ НА СЕКС ,ИНАЧЕ ИДИ ОБЯСНЯВАЙ  Joy Joy Joy Joy

# 306
  • София
  • Мнения: 1 775
Обясняваш бързо, че си сънувала рекламата за " О, Ники" . Може и да ти се вържат Grinning.

...Отивам до тоалетната. Нося химикал и тампон. Връщам се с тампона. С ужас се опитвам да си спомня къде е химикала. ...

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
  Joy Еее, не, това ме уби  hahaha Joy.

# 307
  • Мнения: 686
...На това аз в просъница отговарям .....

Сетих се и аз една случка! Като бяхме малки по едно време леглата ни със сестра ми бяха долепени като спалня. И една сутрин къде будна, къде спя, почвам да я роша по косата и викам "Алекс, добро момче! Добро момче..." Алекс беше кучето на приятелката ми  Mr. Green Обаче бях убедена, че не спя и че си е там кучето... Докато не заговори с гласа на сестра ми....  newsm78

# 308
  • Мнения: 5 877
Една позната. Рядко пътува до София с автобус, обикновено ходи с колата си. Но все пак веднъж колата е на ремонт и трябва да отиде с рейса. Рейсът е от двуетажните. Качва се тя на втория етаж и заспива. По едно време се събужда и още в просъница започва да крещи: Автобусът няма шофьор, сега ще се блъснем! След това се разсънва и се осъзнава, че е нормално вторият етаж на автобуса да няма шофьор, обикновено е един шофьор и за двата етажа. Засрамена от погледите на другите пътници, когато рейсът пристига, тя бърза да слезе и да се махне. В бързината тръгва с чуждо палто, при това мъжко. Наложило се пак да се върне.
Ах, ах, и аз така съм се стряскала - не съм била на втория етаж, но бях на първата седалка, а шофьорите в Англия седят отдясно, т.е. аз се събуждам и виждам, че на седалката най-отпред  вляво няма шофьор. Е, не се развиках, но няколко секунди бях в паника.

# 309
  • Мнения: 686
Ах, ах, и аз така съм се стряскала - не съм била на втория етаж, но бях на първата седалка, а шофьорите в Англия седят отдясно, т.е. аз се събуждам и виждам, че на седалката най-отпред  вляво няма шофьор.

На сестра ми и мъжа й колата им е от Англия, и всеки път като видя сестра ми да се качва на шофьорското място (а тя не може да кара) и се опулвам. Но разбира се по-стряскащо е като няма никой на въпросното място.
А ето една случка с кума ни след 3месечна командировка в Танзания, където също са с обратно движение и е свикнал да кара вляво. Та на другия ден след като се прибра - неделен следобед - мъртвило, няма коли и си кара той по средата на улицата. Задава се кола насреща му, той се прибира вляво, а оня кара срещу него. И кумът ни си помислил "гледай ги какви са лумпени... как карат в насрещното..." Въобще не се усетил, че той самият е в нарушение и  добре, че другият се дръпнал и се разминали по английски.

# 310
  • Мнения: 29
Голяма веселба с тая тема  Joy
Сетих се за една моя изцепка. Преди време, ще пътувам след нощна смяна, от работа - на автобуса. И съм се издокарала. Пътувам си така около 2 часа ... абе тая блуза много неудобна. Като се поглеждам - аз съм я облякла с гърба отпред  ooooh!  Леле! Спира автобуса за малка почивка и аз, по-ниска от тревата, бягам в тоалетната да се преобличам ... излизам и гледам автобусът тръгва и беж! На косъм беше, ама се качих  Blush

# 311
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Хайде пак да се включа. Тръгвам миналата седмица за Търново. Обаче тръгвам сутринта малко преди 7 часа, в София е едва 10 градуса и се кани да вали. Аз съм облечена като за това време - боди, блуза с дълъг ръкав, яке. През цялото време дремя в автобуса  и ми е студено. Пристигам вече в Търново и през прозореца виждам, че хората навън са по къси гащи и потници. Като спря автобуса на автогарата и спря климатика, слизайки, изведнъж ме лъхва гореща вълна, над 30-градусова жега  ooooh! А аз - облечена като за Мусала, обливам се с пот и едвам дишам от жега:) И - бегом към университета, че закъснявам за съвет. Докато стигнах, бях вече подгизнала от пот. Решавам първо да вляза в тоалетната на етажа и да си сваля поне бодито,  а след съвета планирам да ходя да си купувам някаква тениска, че ще се сваря в тази жега. Влизам в тоалетната, свалям го, натъпквам го в чантата и бегом, че закъснявам. Хуквам по коридора, че съвета вече е започнал и без мен. Усещам странна лекота и хлад. Добре, че се погледнах ... Тичам по коридора по сутиен, а блузата си нося в ръка Mr. Green По една случайност хората имаха изпити и коридора беше съвсем празен  Mr. Green

# 312
  • Мнения: 29
"Тичам по коридора по сутиен, а блузата си нося в ръка  По една случайност хората имаха изпити и коридора беше съвсем празен "  Е те това вече разбива  hahaha И на всичко отгоре в най-любимото ми място - ВТУ  Hug  Unknown_lady, мерси за усмивката, с която ме зареди   bouquet

# 313
  • Мнения: 433
И аз се сетих за една случка. Винаги съм знаела, че когато се гледа GSM през очила Pоlaroid се вижда по особено. И аз си купувам такива очила слагам си ги и всичко е ок. По едно време решавам даси погледна телефона. Гледам - нещо ми чернее екрана в единия ъгъл. Изпаднах в паника - сега и нов телефон трябва да си купувам. И как може такъв късмет. Докато не си махнах очилата и не видях, че висчко си му е ок.  Laughing

# 314
  • Мнения: 4 380
Сетих се и аз един случай...умрях от срам тогава.
В голям университет се намъквам в мъжката тоалетна. Помня че имаше хора, но не обърнах внимание на пола. Влязох си в кабинката, свърших си работата...направи ми впечатление, че мирише странно Laughing обаче някак не придадох значение. Излизам спокойно, отивам на мивката да си измия ръцете. И докато се мия...с края на окото забелязвам точно до мен един голям чернокож младеж как си пикае в писуара. Laughing Погледа ми се спря на огромното му нещо, аз престанах да се мия и се втрещих. На човека струйката му също прекъсна. Joy
Полека вдигам глава и няколко мига двамата се гледаме изумени и с отворена уста. Обаче аз първа реагирах, извиках "извинявайте!" и хукнах към вратата. Някъде зад гърба си чувах "хей!хей!...", обаче вече бях в коридора в безопасност сред тълпа от народ. Втурвам се като пършинг в огромната аудитория, срещам приятелка и избухвам в смях. Joy Едва и разказвам от кикот какво съм направила, как му секна струйката на горкия и кооолко голямо му беше нещото... Вече се превиваме и двете. Изведнъж покрай нас минава колега и пита "вие какво се смеете така бе?" Вдигам глава и....срещам очи в очи онзи същия младеж. Shocked Смеха ми секна и го зяпнах с отворена уста. Изведнъж и той ме познава. Облещва очи и пита "Хей, ти не беше ли току-що в мъжката тоалетна? Crossing Arms" Приятелката ми инстинктивно поглежда надолу към панталона му в онова място. Joy

Лелеее....какъв срам! Човекът така се притесни, ние също и се извинявахме после взаимно цял месец като се срещнехме някъде по коридорите. Laughing По едно време ме пита "ти видя ли нещо?" Laughing Викам "неее, моля ти се! Не се притеснявай- аз бях толкова стресната, че и да съм видяла, всичко забравих вече." Joy

Общи условия

Активация на акаунт