Коя е най-висшата степен на разсеяност... ІІ

  • 19 466
  • 324
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 686
В голям университет се намъквам в мъжката тоалетна. ....
Ооооооооф, уби ме направо!  hahaha Mr. Green  Joy
P.s. Сега тъкмо в Шоуто на Слави Росен Петров разказа един виц - в мъжкото ВЦ и някакъв с голямо достойнство си пикае, та един друг го зяпа изумен и оня му казал "Кво гледаш? Я се обърни веднага..." "И другия казал (с мека китка) "Е, щом е за теб - става".

# 316
  • Мнения: 77
Първото ми появяване в този форум ще е в тази СТРАХОТНА тема  Grinning

На вилата съм. Слънцето грее, градината една такава зелена със свежа тревица и аз си се разхождам боса.  Става към 5 часа и си тръгвам за София. Чак като слязох пред блока видях че през цялото време съм карала боса  Laughing и въобще не съм се усетила.

Една вечер сме излиезли с един приятел на дискотека и понеже много пихме го убедих да оставим колата и да си ходим с такси. Няма да ви обяснявам на следващия ден колко сме търсили колата, не помнехме къде сме я оставили. Добре че накрая всичко се оправи.

# 317
  • Мнения: 4 841
"Повдигам" темата, защото токе-що направих най-голямата глупост през живота си  Crazy Crazy Crazy

Излязох да пуша. В устата - цигарата, в едната ръка - запалката, в другата - телефона. И понеже духа някакъв вятър, направих си "завет"... Сега гръбчето на телефона ми си има "разтопено" петно с размерите на железно левче... Работи (засега), но не мога да се начудя на себе си как можах да го направя  Embarassed Embarassed Embarassed

# 318
  • Сопот
  • Мнения: 165
Нещо смешно и комично!
Случка от днес/вече вчера/.Отиваме с моя до Пловдив за да вземем на малката паспорта,че утре тръгваме за Гърция.Магазини обикаляхме за подаръци,кафе пихме с кумовете,на гости у свекито бяхме и др.приятни занимания.В 9 вечерта милото казва:"А паспорта?..." Shocked
А паспорта...
Сега ще прекараме почивните дни тук и ще търсим смешното в случката! Weary

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 01:10 от Самсунг

# 319
  • Мнения: 3 674
Нещо смешно и комично!
Случка от днес/вече вчера/.Отиваме с моя до Пловдив за да вземем на малката паспорта,че утре тръгваме за Гърция.Магазини обикаляхме за подаръци,кафе пихме с кумовете,на гости у свекито бяхме и др.приятни занимания.В 9 вечерта милото казва:"А паспорта?..." Shocked
А паспорта...
Сега ще прекараме почивните дни тук и ще търсим смешното в случката! Weary
Е вие ме разбихте..... newsm78.... Joy

# 320
  • Мнения: 4 188
Добре се посмях - не бях чела тази тема Simple Smile

Ние постоянно правиме разни гафове.

# 321
  • Мнения: 3 405
Моето от снощи не е висша степен, ама ще си кажа. Сложих да топля вечерята не микровелето, а в хладилника Tired

# 322
  • София
  • Мнения: 1 750
Много добре ми дойде за събуждане тази тема  Simple Smile

Ето и моята разсеяност до къде стига: Една  вечер бая замръкнах в нет-а и докато се усетя то станало 5 часа. Тръгвам да си лягам. Взимам четката за зъби, слагам паста... почвам да си мия зъбите и изненада... крем за ръце...  Sick Вкусът беше ужасен.

Друга случка: Пак вечерно време. Давам на мъжа ми свършилата картонена ролка от тоалетна хартия да я хвърли в боклука. Сутринта отварям хладилника, за нещо и ролката ми каза здрасти от там  Laughing Като му казах какво е направил и той самият не можа да повярва.

# 323
  • Мнения: 393
  Прибирам се от София за Разлог и слизам на почивка в Благоевград.Почвам да зяпам по будките-вестници,закуски,джунджурийки...и по едно време се усетих че прекалено  дълго съм се заплеснала BlushОгледах се бързо наоколо и в далечния край на автогарата видях моя автобус,който вече завиваше по пътя за предел-и пари,и билет,и багаж-там..по пътя без мен BlushЧе като се разрева-сигурно бях на около 21-22г,ама ревах като за световно,дотолкова,че един друг шофьор се смили и поне ме закара до Разлог,а после си издирвах багажа по трасето...

  Закусвам на Руски паметник и решавам да се разходя,за да избера подарици за Коледа(по това време на годината става).И тръгвам аз и си ходя и зяпам...И на Съдебната палата се усетих,че нещо ми липсва-чантата ooooh!с документи и пари...Беж обратно и ,Слава Богу,висеше си на стола в кафенето...

  И най-негативната-заспах във влака,а портмонето ми било изпаднало от чантата до мен...После ми нямаше парите,лошото беше,че това беше всичко,което имах-по това време 1000лв....И никой от полицаите не ми повярва,че можеш да носиш така пари  ooooh!

# 324
  • Мнения: 494
ОООООооо,голям смях!!Аз имам толкова много случки(със себе си),че няма да ми стигнат 2 страници.Ето две от детството ми:
Аз съм в предучилищна и следобеда имам продукция(ще рече срочен концерт-показно,за родители и учители),а е зима,та дрънка-студ!!!моите ръце,вечно студени,им трябва много време да се стоплят и да се разсвиря(на пиано свирех).Горката ми учителка вечно ми напомняше да не излизам без ръкавици,да си държа ръцете на топло и пр.А аз вечно без ръкавици!И не защото нашите не ми купуваха,а защото ги губех на поразия(в едно с шаловете,шапките ,чавдарски,пионерски връзки и прочее атрибути от близкото минало ... Laughing).В деня на поредната продукция,аз съм отново без ръкавици,защото предния ден съм ги загубила на пързалката и мама излиза от работа,купува ми нови и ми ги носи в училище.Аз ги вземам от нея и си ги нося в мен,за да не ги загубя( отново!).След два часа идват в концертната зала(аз отивам там сама) и учителката още от вратата започва да се кара на мама,че трябва да ходя с ръкавици и защо не ми купят най-накрая Laughing....а мама се черви и какво да каже?Че аз отново съм без,при положение,че ми ги даде в ръцете преди точно 2 часа!!!Никой така и не повярва,че горките ми родители бяха станали "абонати"на щанда за ръкавици!

Имам и друг случай:На новогодишното тържество в 4 клас аз играя Снежанка и мама ми беше намерила една разкошна рокля от едно читалище,с която да се преоблека за тържеството.А навън пак зима и сняг до колене! Grinning.След тържеството,аз си обувам ботушите,слагам си феса(помните ги,ония с грамадните пискюли,с които всички ходехме Laughing),преобличам по-малката ми сестра,слагам в чантата на гърба си подаръци,дрехите на сестра ми от тържеството и с нея,за ръка,тръгвам към вкъщи,където се прибирам...по роклята на Снежанка и без палтото ми!!!Къде съм се преоблякла,къде съм оставила дрехите и палтото си,все още не знам,как са ме гледали хората по улицата,по тая бяла,бална рокля,без палто,а с фес на главата и ботуши на краката...незнам Laughing...Посред върлата зима трябва да съм била забавна гледка,още повече като се има предвид,че мъкнех за ръката облечената добре и увита в шалове и шапки,лично от мен,по- малка сестричка!!!И досега мама и татко ме бъзикат,че освен главата си и децата си,всичко друго съм губила поне един път в живота ми!Да си загубиш цял комплект дрехи и то посред зима...,че и да се усетиш чак в къщи! Embarassed Laughing...
И т.н....С други думи:във фамилията се носят легенди за моята завеяност Laughing..Добре че се омъжих за много точен мъж,та той ме научи на организираност,което тушира вродената ми разсеяност Laughing

Общи условия

Активация на акаунт