Хайде,бебета,с термин ЮНИ,приготвяйте се за гушки и прегръдки от ухилени муцуни

  • 21 737
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 530
Поздравявам всички празнуващи   bouquet , макар и кратко, но най-сърдечно  Hug

Нещо и аз се позагубих, но изведнъж много работи ми изскочиха за вършене, малкият беше болен, после баща му и така. До скоро и си чакайте времето спокойно, не че и мен не ме е стегнало шубето  Simple Smile

# 226
  • Мнения: 19
Здравейте мами сладурани,

 #2gunfire до сега писах и всичко замина на вятъра  Close много ме е яд.
Да ви се похваля  bowuu от 07.05 съм вече в болничен,  е и какво от това като не ми е останало време да напиша и два реда тук  #Crazy
Мъжа ми момичета го хвана дейната фаза и реши да разбие 2/3 от апартамента - ще рече банята, коридора и спалнята -  newsm61 сег а естествено всичко е разбито и нищо на никъде "уж" поради независещи причини  smile3511 честно ша падладеяяяяяяяяяя.... навсякъде натрупан багаж, камъни и мръсотия - голямя депресия.
Иначе се опитвам да се разведрявам с пазаруване, ама нещо е ми върви  Sad
Липсва ми да съм на работа - чувствам се само частично социално ползотворна и най-вече ми липсват контактите с колегите, и макар когато съм он лайн да си чатим пак не е същото... Weary
Но стига съм се жалвала...
А бебката е нон стоп в прекрасно настроение и се мятка както и падне  tooth а и времето е така разкошно тия дни - само за разходки и пазар, така че аз днес пак ще се пробвам newsm44 newsm68
Вчера с Рени82 бяхме на лекциата на 9месеца в Бургас, е приятно беше и много интересно, разтоварихме се и най-вече аз за себе си видях че не съм най-големия търбух на света  newsm62 определено има по забелейителни от мене..
Е за сега това - пожелавам прекрасен слънчев ден и не се давайте - малко остана   bouquet

# 227
  • Мнения: 7
Здравей те мамчета
Как сте днеска.
Честит рожден ден на патерица.Пожелавам ви всичко най-хубаво което си пожелае те и едно красиво юнско бебче smile3522 smile3522 smile3522

# 228
  • Мнения: 245
Здравейте и от мен,

в болнични съм вече, но продължавам да търча като кон, обаче усещам, че се изморявам повече, а както си се разхождам нейде и като ми се припишка, започвам да се оглеждам обезумяла и да ситня каато гейша Crazy
Ей заради тези екстри ми се иска да идва бебето вече.
От друга страна ми се иска още малко да постои в корема, понеже изведнъж ме хвана шубето как ще с еоправям с две деца, как ще ги обичам еднакво, как ще се наспивам, как отново за дълъг период от време ще стоя вкъщи и ежедневието ми коренно ще се промени, ей такива работи.

Честит празник на мъжа на Svetli, да е жив и здрав и скоро да стане тати на прекрасно бебенце Hug

Lioness, мерси за отговора, както винаги си супер Hug
Аз мисля да пропусна следващата седмица измерването на тоновете, така и така същата седмица ще ходя и при лекарката, при която ще раждам, тя ще ми взима секрет и т.н.
Поне изследванията ми пуснаха - Васерман и австралийски антиген, но кат осе замислих, не дай си боже ако имаше нещо - сега би било късно да се прави каквото и да било.
Освен това лабораторията беше супер странна - в някакъв апартамент, но ти си ходила на същото място та знаеш Simple Smile

Вярно, че МКТ изчезна, ще чакаме хубавите новини вече.
Все си мисля, кое ще е първото, те.е. второто юнче, което ще даде старт на дългата серия от бебоци. Grinning

Кики, дано вече всички в къщи сте добре - и малкия, и мъжа ти Hug

Поздрави на всички мами и хубав и слънчев ден.

# 229
  • Мнения: 577
Привет на всички и от мен! Няколко дни не бях влизала и направо супер ,колко много за четенееее. Светли ,честито на половинката да е жив и здрав и много да ви глези.  Peace Аз вчера бях при очния и за съжаление секциото няма да ми се размине ,но щом така ще е по-добре не остава нищо друго освен да се съглася.Утре съм и на консултация и ще го обсъдя и с д-ра си ,но предполагам е неизбежно.  Rolling Eyes И да се похваля ,на нашия ремонт му се вижда края и до 2-3 дни започва великото местене. Зойче, все така хубави новини за Билянка!  Hug  Това е от нас засега ,следя ви с интерес и хубави дни на всички!

# 230
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Lioness, мерси за отговора, както винаги си супер Hug
Аз мисля да пропусна следващата седмица измерването на тоновете,
Аз пък от тук нататък ще ходя да ми мерят тоновете в Св.София - Тина Търнър - Киркова ( по съпруг)  Joy.
Сега говорих с Регистратурата на болницата - полагат ми се безплатни имервания в 9тия месец и да заповядам всеки ден от 8 до 14 ч. при д-р Царичкова  Peace.
И ще ми мерят надявам се както трябва тоновете и се надявам и бебокът да даде всичко от себе си  Praynig, та да няма прибързани действия Sunglasses.
Лаленце, не те съветвам да пропускаш мерене на тонове. Това е най-важното "изследване" на този етап от бременността.
Иначе сега се замислих - много ще се радвам, ако се роди на 20.05.
Идеята ми е :
 Оги - 20.07.2005
 Беб - 20.05.2007

малко игра на нумерология  Mr. Green Mr. Green

Жужата, миличка, освен да ти стискаме палци ЛУДНИЦАТА да приключи преди появата на бебка ...
Ако не - мъжът ти да хваща фирма за почистване ( ще се изръси някой лев, няма как), но ще оближат апартамента преди да се завърнете с бебка   bouquet

dimitriana , честит ти компютър и монитор   bouquet. Аз съм само с 21" монитор, но съм БИГ ФЕНКА на големите изображения. ЗА 6-чките - ЧУДЕСНО!!! В същия дух продължавай винаги! А за халките  -ееее  Whistling Party, кефф. И аз бих носила халка с удоволствие, ама няма кой да се сети да ми подари  Joy. НО на първо място сърцето искам да е мое, чак на второ - халките Peace bowuu


Кики, 
Цитат
До скоро и си чакайте времето спокойно, не че и мен не ме е стегнало шубето
   , ама много точно си го казала  Hug

Кетката, молим не се главозамайвай от количката, ми дай дружно да го правим. Самичка не е честно, па и не е толко интересно   bouquet Heart Eyes

# 231
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте мацки! Днес се видях с miledi, ycu и svetli на лекцията на 9 месеца, даже ще ви пусна снимка довечера. Приятна приказка в сродна компания, лекция, която не ни образова особено, нали пусто все четем из форума  Mr. Green и подарък - шишенце на Авент накрая. Успешна утрин беше.  Simple Smile

Правилно ли усещам, че шубенцето пропълзява през форума? Нали вече влизаме в деветия. Кураж на всички, раждането е ден само!

dimitriana, права си, съгласна съм с теб. засега няма да ходя при Танев. Или ще ида при друг, или ще родя без уговорка. Най-много да си спестя едни 550 лв. и да си купя по-скъпа количка.  Simple Smile Или нов мобилен телефон на каката, че ме врънка.  Mr. Green Честито голяяям монитор и нов компютър. Да показваш хубави снимки и клипчета на него! И успешно привършване на учението!

# 232
  • Мнения: 245
Lioness, мерси за отговора, както винаги си супер Hug
Аз мисля да пропусна следващата седмица измерването на тоновете,
Аз пък от тук нататък ще ходя да ми мерят тоновете в Св.София - Тина Търнър - Киркова ( по съпруг)  Joy.
Сега говорих с Регистратурата на болницата - полагат ми се безплатни имервания в 9тия месец и да заповядам всеки ден от 8 до 14 ч. при д-р Царичкова  Peace.
И ще ми мерят надявам се както трябва тоновете и се надявам и бебокът да даде всичко от себе си  Praynig, та да няма прибързани действия Sunglasses.

Lioness, ти понеже там ще раждаш ли ще ходиш при тази лекарка?
Аз ще взема да попитам моята като ходя другия петък какво да правя.
Понеже тези консултации, нашите, са направо смехотворни, те по-скоро ме обезпокояват отколкото обратното.
Акушерката толкова дълго ми търси тоновете на бебето и ми мачка корема, че  #Cussing out #2gunfire #Crazy
То бива непохватност, ама чак пък толкова.
Ккато и да е.
И още един въпрос - извинявай, че досаждам - отде тез чаршафи за еднократна употреба да взема - питах в Ремедиум, гледат ме ей така Shocked
Питам за еднократни гащи - те пак така, ама в един дестки магазин това и ми предлагар гащи на Чико мама за 30 лв. Shocked Close
И с лигнин откъде да се сдобия, отчаяна съм, няма какво да крия Grinning, хахаха
Оказва се, че най-простите неща се търсят най-дълго.
Но пък си купих Гармастан, Дуфалак и подложки за кърма - на Фиксис, излизат много изгодно - 30 бр. са към 3 лв.
Лилибон, и моят съвет е да не правиш предизвикано раждане, освен излишни болки не мисля, че има нещо в това.
И моята лекарка, при която раждах първия път искаше така да ми предизвика раждането, но аз отказах.
И то защо искаше - за да бъде в нейната смяна, никой да не говори зад гърба й, че ще вземе пари, а тя ми взе пари даже предварително #Cussing out #2gunfire, изобщо нямам думи.
Хем плащаш, хем се настройваш по техния  график, ще им се невидяло #2gunfire #Cussing out

# 233
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Привет и от мен/нас Grinning
Като говорите за шубето- и мен ме е погнало, но толкова неща имам на главата, че някак не ми остава време да се стяскам още. Но пък нощем понеже много не мога да спя и кошмара става двоен. Лошото е, че при мен има риск и за мен самата с тази таласемия при евентуална по- голяма загуба на кръв. Но си забранявам да мисля глупости- всичко ще бъде наред Naughty Praynig
Да ви кажа лекциите на "9 месеца" започват все повече да ми харесват, или по- точно времето след лекциите WinkДнес след обичайното лафче с Тони обиколихме и някои магазини, а аз за радост на моя скъп си купих няколко неща, включително комплект за изписване Grinning
След 4 дни влизам в деветия месец, но силно се надявам Бебко да си постои още в корема ми, че много работа имам още да свърша....
Кети, днес определено ни липсваше Sad дай повече инфо за количката, че няма да изтрая до вторник Laughing Силно се надявам да си доволна.
От мен лека вечер на всички и се пазете!!!

# 234
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен,

Момичета, извинете че не дойдох днес, но се успах, колкото и банално да звучи. А от следващата седмица,  като се върна пак на работа едва ли ще мога да дойда, пък и с тези стачки на транспорта.
Май няма пак да се видим скоро.

Да се похваля и ние завършихме ремонта на стаята. По скоро мъжът ми, аз не съм ремонтирала. Днес купих и зависите и остава да ги ушия. И стаята е напълно готова. Остава само човекът в нея да се появи. В този ред сложете снимки в графа ремонти. Уси вече е готова, а седи само на ниво замазка на под.

Шоши и аз четох тук там по разни книги за безболезнено раждане. Даже предпочитат да го наричат "раждане без страх". Един вид, като отричане на насаждането с векове от църквата "родилни мъки". Та до колкото прочетох, най- важното е спокойствието на родилката. Аз от както съм бременна се навивам, че ще го изстрелям, като тапичка. Но имам още време и тепърва ще се види, колко ще се паникьосам, като наближи момента. Е и упражнения съм правила, но мисля, че те само ми помагат за болките в гърба. По принцип съм почитател на аромо терапията, но с тази непоносимост на миризми, не смея да ползвам нищо.

Мисля, че се увлякох, а нищо не казах. Чао.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 3 915
Здравейте и от мен!

Имам въпросче към Лилибон: На снимката ти с памучното одеялце в кой магазин си? Да отида там да си потърся, че тези, които гледах досега, не ми харесаха особено.

# 236
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Момичета, току-що отворих албумчето - Пу, пу да ни е жива и здрава Билянка, каква е кукла! newsm10 newsm17 smile3521
Пожелавам и да се въстанови много бързо и да пълни памперсите в къщи newsm32 Misc Baby Bottle

# 237
  • Мнения: 19
Еееееех Зойче  newsm51
като видях днес снимките на малката Билянка, която вече не е чак толкоз малка и така се зарадвах  newsm44 , радвам се от все сърце за напредъка, който малката прави...и се моля бързичко да си я вземете у дома  newsm32
и да си се радвате взаимно...
Успех милички  Hug

# 238
  • Варна
  • Мнения: 2 305
И аз видях Билянка - милото, наистина има силна нужда от охранване. Сега разбирам защо майка ми цял живот се опитва да ме тъпче, нали и аз съм недоносена... Зоя, много радост вече с малкото съкровище!

Светли, одеялцето го купих от София, като вършахме с Кетката по магазините. Тя тогава пазеше примерно поведение, ама аз се вихрих.  Simple Smile

Да се похваля - днес си купих хубава тетрадка, която ще става бебешки дневник. Тъй като обичам да пиша, тези готовите бебешки дневници просто не ми предоставят достатъчно място. Затова сега имам синя тетрадка с голямо червено сърце, твърди корици, която само чака главния герой, чийто летопис ще съдържа.  Simple Smile

# 239
  • Мнения: 7
   
    Здравейте момичета!Къде мога да видя снимките на малакта Билянка? newsm78
  Имам някой въпроси,за който смятам,че точно тук е мястото да ги задам.Тъй като ще раждам с операция ,къде мога да прочета нещо повече за датите и дните  от седмицата.Нали все пак имам право да избера датата и деня,ако беба не тръгне когато тя си реши,де Laughing.
  Искам също да ви питам ,от зърната излиза ли ви секрет,щото в книгите пише,че трябва,но при мен нищо.А от вчера зърната и ореолите ме сърбят ужасно и ми горят,сякаш имат температура.Това норманлно ли е?Смятам утре да си купя Гермастан.
  Предварително ви благодаря. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт