Скорпиончета,стрелци - през НОЕМВРИ ще ги видим ний:)))

  • 13 003
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 421
Моят корем е точно една шепа.В понеделник ще го снимам да ви го покажа,защото няма да ме има до тогава най-вероятно.
Мишунка,коремчето ти е сладурско! Моето е малко по-мъничко...но всеки ден расте!!! Направо не мога да си повярвам на очите - бясна скорост.Иначе...достаа си хапваш.Аз ям много по-малко.Но пък като гледам не ти личи   bouquet (де да бях и аз така)

За почивката...аз постояноо пътувам и сега! Даже съота и неделя отивам до морето...и мисля поне 2-3 пъти да ходя за по няколко дни.ДОктора каза,че не трябва да се загрявам и да позволявам да ми се повишава телесната температура,иначе няма страшно от слънцето.Трябва да се пазя от слънцето от 12 до 4. И така... ще си бръмча яко.

Момичета с какво си запълвате времето (тези,които не работят) ... Аз работя по 2ч на ден и през останалото време...избръмчавам.Приятелките ми казаха,че ще имам лудо бебе Simple Smile

# 256
  • Мнения: 2 126
Mомичета,давайте идеи за заглавия на новата тема до утре ми се струва, че ще сме я изписали тази Grinning А и по принцип когато ви хрумне идейка казвайте я,ще слагаме на опашката всички Peace

# 257
  • Мнения: 3 419
преди известно време имах някои идеи за ново заглавие,ама сега направо ги позабравих newsm78какво ми става не знам...и май съм единствената караконджулка-тая вечер нещо не ми се спи... Thinking

# 258
  • Мнения: 421
Аз предложих  -  "Ноември е далече,а бебоците ни ритат вече"
                            "Ноември е далече,а търпението се изчерпва вече"
                            "Коремчетата вече ни личат,а ни чака още доста път"
 
а Дита предложи    "В Ноемврийското коремче мама първото ритниче чака вече"  (на 6-та стр.)

# 259
  • Мнения: 8
Здравейте, сладурки!

Как сте тази сутрин? Аз едвам отлепих днес, имам да чистя цялата кочинка, а пък страааашно ме мързи.   newsm75 Да имаше кой да дойде да ми изчисти... блазе на мамите, чиито мъжлета помагат усърдно в домакинството. Аз нямам този късмет  Tired За сметка на това, и двамата ми мъже разхвърлят като за цяла рота. Та като говорехме за плача, мен точно това вчера ме разплака. Иначе и аз си хлипам за щяло и нещяло. Нормално  newsm78 Пък и аз сънувам страшно много, и все дивотии.
Иначе за почивката, ние по стечение на обстоятелствата сме от Нова година докъм септември-октомври на морето  newsm44 Цялото лято ще се плацикаме. Преди 2-3 дни открихме сезона с първия плаж   grinning039 Ама мнооооого е студена още водата. Иначе има слънце да се изпържиш. Само незнам с какъв фактор плажно масло трябва да се мажем, че да не ни излизат тези кофти кафяви петънца...
Мишунка, страхотно коремче пу-пу-пу  Grinning Очевидно ще имаш голяма пупа, с която да се фукаш  Party
Пожелавам на всички лек и смешен ден!!!  Hug

# 260
  • Мнения: 884
Здравейте! Бързам да ви се похваля-вече няма да слушам зад гърба си, че при мен се е проявил йо-йо ефектът в килограмите, казват , че миналото лято съм била слаба,а пък аз отговарям, че не мога вечно да съм на режими и диети/това само на хора, които просто се радват, че съм развалила линията/-купих си доста широчка рокля с набор в бюста, не за бременни точно, но стои точно така, и ми личи отвсякъде, удобна ми е , а и е адски секси.Бях намразила последното копче на дънките си-просто вече е излишно, пък и зверски се забиваше в корема ми. Като става въпрос за него- по-голям е от този на снимката, явно при всеки организъм е различно, при първата ми бременност беше толкова голям може би в началото на петия месец,ама въобще не казвам , че размерът му е такъв само заради бремеността,има и друг много важен фактор-  chef. Чета, че ви избива на плач, при мен хормоните ме карат много да се хиля Grinning, а аз като цяло съм доста сдържан човек, ама вече явно изперквам.Днес синът ми се връща от зелено училище, и ще ходя да си го посрещам.Чао и весел ден от мен!

# 261
  • София
  • Мнения: 3 679
Мола ви, кажете какво се прави тогава, за да се види за гадните болести Praynig
Моят лекар ме вика след 10-тина дни да ми направи биохимичен скриниг - това е за спина бифида и даун, като ако има някакви съмнения вече те пращат на амниоцентеза.
Ето тук пише повече http://www.bg-mamma.com/site/content/view/432/68/

# 262
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
А пък да ви кажа... сега сутринта мъжа на една колежка ми каза че съм била отслабнала Confused, е верно че той не знае че съм бременна ама...чак пък толкова видимо да съм отслабнала...
Аз чакам вече да почва да ми личи, а то ...  Sad

# 263
  • Мнения: 112
Добро утро майчета!
Така ми се спи днес...едвам гледам...
а вие сте писали, писали,

яяяяяяяяяяя
стига се шашкайте за това дали ви личи или не...
само след месец може и ред в магазина да ви дават  newsm78
Споко, при всеки е различно! аз като бях бременна с дъщеричката
и още от втория месец така нададох, че който ме познаваше не ме питаше
дали съм бременна, а в кой месец съм..., а сега не че нямам коремм, но спокойно
може да се каже, че е бирено коремче Joy
Мн слънчев ден на всички ви и ето и моето предложение:
"Трети месец отминава, ноемврийчето расте в коремчето на мама..."

# 264
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
Аз тази сутрин се наспах чак до 9 часа и съм направо щастлива Crazy Даже успях да сляза до магазините до нас и да напазарувам и сега ще взема да врътна една спаначена супа - малко желязце .... и аз се чудя от къде тоя ентусиазъм и сили днес, но явно ще е хубав ден.
По повод вчерашните ми въпроси - звъннах на кумицата ми и я засипах с питанки - тя милата е горда майка на 2 бебока и ми отговори доста изчерпателно за всички изследвания. В началото на другата седмица съм на преглед, но нямам търпение до тогава, за да попитам докито..
Хайде, гушкам ви всички и ще се видим малко по-късно Hug

# 265
  • Мнения: 22
Здравейте момичета, пожелавам ви приятно бременеене и само усмивки ноември месец Hug

Аз ви изоставям, вчера ми направиха абразио, бебчето ми беше мъртвичко и се наложи да го махнат  Sick smile3518 smile3511

Дес ще те помоля да ме махнеш от списъка   Cry  на 28 ноември бях но ................ сега ще си имам нова дата след няколко месеца надявам се.

Прегръщам ви всички и успех и щастливи малчугани да родите  Hug Peace

# 266
  • Мнения: 884
Здравейте момичета, пожелавам ви приятно бременеене и само усмивки ноември месец Hug

Аз ви изоставям, вчера ми направиха абразио, бебчето ми беше мъртвичко и се наложи да го махнат  Sick smile3518 smile3511

Дес ще те помоля да ме махнеш от списъка   Cry  на 28 ноември бях но ................ сега ще си имам нова дата след няколко месеца надявам се.

Прегръщам ви всички и успех и щастливи малчугани да родите  Hug Peace
Praynig

# 267
  • Мнения: 17
vivi2 много съжалявам за случилото се и знам,че съвсем скоро ще се радваш на сладко бебче.Знам,че е много кофти да говориш за това но в коя седмица се случи и какво усети?Ако не ти се говори-недей.

# 268
  • Мнения: 8
Виви, съжалявам за случилото се! Знай, че всички ти пращаме само положителна енергия, за да можеш скоро отново да ни се похвалиш! Бъди здрава!  Hug

А аз сънувах, че си имам момченце  Laughing
Юл4е, чувала съм, че обикновено сънуваш обратното на истината. Т.е. ако сънуваш, че ще бъде момченце, значи е момиченце  newsm03. Ще разберем скоро дали е истина!  Laughing А твоят разбойник ходи ли вече? Как се справяш с бременността и с толкова малък човек?

# 269
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
vivi 2,

Много много съжалявам

Пожелавам ти много скоро отново да забременееш и после да си имап здравичко и хубаво бебе!

Общи условия

Активация на акаунт