Разделно Хранене- част 9

  • 11 342
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 678
здравейте момичета, бих искала да ви попитам кои са т.н.скорбялни зеленчуци?

ГРАХ,ЗЕЛЕ.КАРТОФИ,ЦАРЕВИЦА dance

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 19:31 от Поци

# 61
  • Мнения: 2 149
Правилно си мислих значи:))

Включвам се в прекрасната ви темичка,аз съм от малка на разделно хранене и се чувствам прекрасно.Не го използвам за отслабване, никога не съм имала проблеми с теглото ,по-скоро от здравословна гледна точка.Ще ми е приятно да си обменяме информация.
Включвам се в прекрасната ви темичка,аз съм от малка на разделно хранене и се чувствам прекрасно.Не го използвам за отслабване, никога не съм имала проблеми с теглото ,по-скоро от здравословна гледна точка.Ще ми е приятно да си обменяме информация.

# 62
  • Мнения: 4 678
Правилно си мислих значи:))

Включвам се в прекрасната ви темичка,аз съм от малка на разделно хранене и се чувствам прекрасно.Не го използвам за отслабване, никога не съм имала проблеми с теглото ,по-скоро от здравословна гледна точка.Ще ми е приятно да си обменяме информация.
Включвам се в прекрасната ви темичка,аз съм от малка на разделно хранене и се чувствам прекрасно.Не го използвам за отслабване, никога не съм имала проблеми с теглото ,по-скоро от здравословна гледна точка.Ще ми е приятно да си обменяме информация.

Обаче имаш съвсем малък проблем с паметта dancing

И аз от скоро съм така,така cheers

# 63
  • Мнения: 2 149
Simple Smile) не,  паметта ми е в прекрасно състояние,просто не влизам в подробности (като знам зеленчуци не ги деля на групи а ги слагам заедно и не бях сигурна кои са точно скорбялните)както и да е изясних си го и това.много усмивки:))

# 64
  • Мнения: 4 678
Абе майтапя се,писах го за тва ,че си повтаряла два пъти текста Laughing
Как е във ВАРНА фитнеса,сестра ми и цялата рода живее там newsm51

# 65
  • Мнения: 127
Привет и от мен! Заразих се от ентусиазмът ви преди повече от два месеца и започнах да се  храня разделно. Мъжът ми също хареса този начин на хранене и е доста стриктен, докато аз все си позволявам някои "забежки". Аз също кърмя сина си вече близо 11 месеца.
Първият месец свалих около 2кг. и оттогава насам кантара не помръдва. Успокоява ме това, че поне килограмите не се качват Laughing
Мъжът ми се втали видимо и вече с удоволствие носи официалните си панталони.
Желая ви успех!

# 66
  • Мнения: 2 959
...аз съм от малка на разделно хранене и се чувствам прекрасно...
Мери79, добре дошла сред нас. Виждам че имаш доста дълъг стаж с РХ, родителите Ти ли са на него?
Соня, поздравления за решението да пишеш при нас! 2мес на РХ и то със 1/2, Вие сте третото разделно сем- во сред нас. Успех и занапред и много се радвам че кърмещите мами се увеличаваме!
Лилиет, как върви йогата, практикуваш ли я все още?
...знам, че винаги ще намеря нужните ми стимоли и разбиране, както и подкрепа...
Шарли, мога да Те уверя че Ти също оставяш същите впечатления в нас, за което Ти благодаря. Даваш енергия, опит, знания, усмивки което значи много.
...,днес се чувствам по-добре...
Хей, Ками- чаровна Рускоске, дано в утрешният ден градацията продължи. Много ли гости предвиждаш за РД на малкото Гларусче?
Бифана, успех с организацията за РД на Георги. А подарък малчугана избра ли си вече?
Верче, Ти доволна ли си от Байкова, /нали Тя беше с лично изготвените диетични планове?!/?
Името ми е ЛСТ, ...че доста ми станаха кръсници...
ЛСТ, приеми моите извинения/ толкова пъти съм бъркала ника Ти, мислех Те за Ist- Фърст/. Много Ти е сладка Алекс/ много Алексчета има сред нас, май?!/.
...Ако ми дойде музата може по-късно пак да пиша...
РеГе, явно не Ти е дошла?! Нищо, дано в новият ден имаш повече желание. Как беше разходката?
Юзерче, лек първи следпочивен работен ден, а Софийката е на градина, нали или я гледа баба?
...Бихте ли написали примерно меню за ден?Не мога да разбера как да съчетавам храните пък и Поци казва че има грешки в таблицата Thinking Моля напишете!  bouquet
Непостоянната Дива, защо е таз титла, след като толкова воля и упорство има в Теб?! Питаш за меню, аз мога да Ти напиша моето, но не знам дали ще Ти хареса/ аз не си падам по готвените специалитети/, а в утрешният ден другите Момичета/ те са страхотни кулинарки/ ще кажат за тях. Сутрин съм на чай/ зелен с джинджър/ и плодове/ ябълка и банан/, обяд- зеленчуци и някакви карбсове/ или овесени ядки, тиква, киноа, царевица.../, следобяд плодове, вечеря- зеленчуци и белтъчна храна/ 100гр./. А за таблицата, става въпрос за втората, тя е малко встрани от РХ, защото е по системата на Демис Русо, гледай първата, там грешка няма. Успех Ти желая и си отвори подаръка и го използвай.
...тялото ми е свикнало на рязка промяна в килограмите,и натоварвания!...
Химико, то вярно че е свикнало, но едно е на 20год да го подлагаш на такива изпитания друго е сега, но пък мъжкият метаболизъм е по- различен от женският все пак. Дано успееш да запазиш изграденият режим като стил на живот, но умереността е хубаво нещо. Прав си че разковничето е в правилното хранене и спорта, но бих добавила и в задоволството от това което вършиш. Ти Варненец ли си, ние си имаме доста морски Момичета в темата, а ако знаеш само какви надъхани и красиви спортистки пишат при нас, ще имате тема на разговор?

# 67
  • Мнения: 2 149


Поци,идея си нямам как е фитнеса аз никога не съм ходила-правя yoga и степ в къщи Simple Smile) Като каза Варна как ми долипсва ,от 1 година не съм се прибирала,само си я гледам от камера:)
Колкото до разделното хранене сама се научих, бях около 14-15 год.В къщи само майка ми успя да се включи с мен:)и тук се опитвам с мъжа ми, но е доста трудно, той обича да си похапва:Simple Smile
Ще ви дам и менюто ми за утре по часове:(но все пак имайте в предвид че съм бременна)Simple Smile)
8.00  портокалов сок и плодове
9.00  прясно мляко,1 яйце и черни сухари без захар и сол(аз ям 2 броя)
10.00 пия кафе без захар
15.00 печена риба на скара,варени зеленчуци(тиквички,моркови,тук има една тревичка дето се яде варена точно с рибата казва се хорта,не знам при нас дали да я има)и салата от спанак всичко това подправено с зехтин и много лимон
19.00 ям плодове
20.00 същото като на обяд:))
Цитат

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 04:44 от mery_79

# 68
  • Мнения: 2 959
...тук се опитвам с мъжа ми, но е доста трудно, той обича да си похапва...
Мери79, а как намираш гръцката кухня спрямо българската? Наистина по- леко ще Ти е ако имаш подкрепата на 1/2, но като е гастроном, здраве да е, сигурно на големи изкушения Те подлага? Избрахте ли вече име за бебка?

# 69
  • Мнения: 4 678
Половината род ми е от Варна,там живеят!  sport027
Но аз не живея там! ukliam1

# 70
  • София
  • Мнения: 7 861
Здравейте, момичета !

Храня се от повече от година разделно, а преди това с малка пауза още 2 години.

Невероятно съм доволна - определено това е моя режим.

Не обичам много от храните и лесно се храня разделно, но не и много разнообразно. Всеки ден основното ми ястие е голяма салата и я комбинирам със сирене или кашкавал или риба.
В последно време откривам за себе си някакви разнообразни добавки  като кълнове, авокадо, маслинов пастет.

Чета ви с голямо удоволствие и се радвам, че ви има.   Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 4 207
Калида, благодаря, че попита!
То не че е по темата, но така и така само с теб си говоря тук - по-добре е Теа в момента, отново обаче има разстройство от вчера, дано не е нещо сериозно...

Хубав ден на всички!

# 72
  • Мнения: 231
Добро утро момичета, Hug

Ние се прибрахме вчера дадохме си още един ден почивка.Нямам думи да опиша цялата красота,Родопите са най-красивата планина-за мен.За краткото време което прекарахме не скучахме,в събота отидохме до Обсерваторията,после разходка в Смолян,в неделя туризъм до връх Преспа,в понеделник риболов,представихме се много добре 11 кг. пъстърва.Мъжете в събота се бяха уговорили да ходят за риба на Доспат,успяха само 2-ма единия беше моя,тръгнаха в 4 ч. сутринта(големи куковци),прибраха се в 21 ч. с една рибка  hahaha Joy.Срама беше голям за тях,затова пък в понеделник се отсрамиха.Бяхме много голяма компания в петък-8 сем. до понеделник вече 3 сем.Купона беше пълен,пяха ни на живо родопски песни.Да ви кажа къде бяхме все пак близо до  Смолян,Пампорово в местността Хайдушки поляни хотел Родона,времето беше с нас усмихнато и слънчево   Nature Sun With Face,и накрая да ви се похваля още едно килце е алт Wink.Ще ви пусна и снимки,но за сега имам проблем нещо с нета  Confused.

Не успях да ви изчета всичките,но разбрах,че има ново попълнение и мъж между нас,за всички  welcome от мен.Сега се хващам с багажа  Rolling Eyes.
Желая хубав слънчев ден на всички   love001

# 73
  • Мнения: 422
Привет от Плевен. 
Добре дошли на новите момичета!
Мартеа , в общи линии и аз само с Калида си пиша тук, но това е защото по-рядко влизаме.На колко месеца е Теа?
Калида, няма защо да се извиняваш, почти всички го бъркат, но то е и объркващо.Затова и не се сърдя, пък и от друга страна кой не би искал кръсница като теб.
USER1 , благодаря.На снимки е много сериозна и позира добре Grinning

За вчера, на обед кисело мляко , следобед запечен салам и краставечка и за вечера салатка от печени червени чушки, пресен чесън и сиренце.И да ви кажа, започна да ми се свива и стомахчето, ако включа някой упражнения ще има ефект, ама така се омържеливих през бременноста.Меря се всяка сутрин като стана от 3 дни насам и 0,800 гр.

Тази вечер свекъра ми има рожден ден и най-вероятно ще прегреша с парче торта.Ще им гостуваме два дни , а свекърваме едни засукани неща прави/много вкусни/, може и повече да прегреша.

Слънчев ден, момичета.

# 74
Здравейте, вчера не писах, защото много готвих /шегичка/. Всъщност много обичам да готвя и сега ми се експериментира с вашите рецепти. ...а за вчера постигнах чудни спагети със заливка от задушени лук, чесън, морков, чушка, броколи и малко заквасена сметана. За вечеря печени картофки с много салата.
lst, идеята за пиперковото пюре много ми допадна и смятам да пасирам печени червени чушки от буркан и да им сложа някакви подправки. Твоята Алекс е много сладка, ми те със София имат 2 дни разлика- тя е на 28.12 Подкрепям те за кърменето! На мен ми липсва вече и компенсирам с приспиване на ръце. Мисля че детето си има нужда да усеща топлинка и близост и и ги давам по този начин. За съжаление от самото начало имаше нужда от дохранване, докато дойде момент да остане само на АМ.
Иля, и аз отскоро много харесах маслиновия пастет. А за мен още едно "откритие" е кафявия ориз, правих го само сварен с малко масло и го ядохме със салата. На вкус ми допадна повече от белия, даже засища повече.
Слънчев ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт