Ясла за бебе под 1 година

  • 5 537
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Iva.G
kato xodix predi 2 sedmici na pediatar i kazax 4e neiska da iade pwretata i iskam da probvam s decka kuxnia i tia me odriaza razpraviami kak obrabotkata na produktite ne bila za bebeta i vika 6te mu gotvi6 togava i az se opulix #Puppy dog

Тя да ти даде бележка за кухнята и да не плямпа много.

# 31
pravise na luda za deckata kuxnia no utre par 6te ia tormozia da mi dade belejka, pri4inite sa sme6ni no tova mi go kazva pediatarkata

# 32
  • Варна
  • Мнения: 791
каква бележка бе хора?! #Shocked

# 33
  • Мнения: 1 032
Цитат на: wilma
каква бележка бе хора?! #Shocked

Да бе, каква?В Русе се записваме с акта за раждане на детето.

# 34
tuka iskat i niakakva belejka ot pediatarkata do kolkoto znam

# 35
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: yes
Нямам нищо против яслите и детските градини,даже като стане на 3г. моето дете ще го запиша на градина
Мисълта ми беше че е още много малко детето и няма добра имунна сиситема и вероятноста да боледува е доста голяма


На 3 г. също ще боледува повече! Децата винаги боледуват повече през първата година в детско заведение. Ако не е ходило на ясла или градина, ще боледува в предучилищната или в училище. Така, че от това не може да избяха! Дъщеря ми тръгна на ясла на 1 г. и 2 месеца. Боледуваше често 8-9 месеца. Сега да чукам на дърво си ходи на ясла и е здрава!

# 36
na gqrne ne go slagam ne e li o6te malak a v proxodilkata se sedi i rovi v kofata za bokluk iavno 6te raboti vqv volf................. ako ne e bqndjito i proxodilkata prosto neznam predi vreme mu kupix i avtomati4na lwlka sede6e po 5-10 minuti i po4va6e da reve ..........a pri tezi 10kg. neznam dali 6te proxodi skoro

# 37
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Iva.G
a v proxodilkata se sedi i rovi v kofata za bokluk iavno 6te raboti vqv volf.................

 Shocked  #Shocked
 Outta Joint

# 38
  • Варна
  • Мнения: 791
Тука във Варна не искат нищо за детска кухня,затова се очудих..ни бележка от педиатър,ни акт за раждане....просто отиваш и си купуваш купони...Ама сега се светнах за какви бележки говорите...малко странна практика сякаш,ама...

# 39
моят е на 10м. ама и той си седи в бънджито, проходилката, ръце и така ги менкам нещата..зор има до годинката, докато проходи..значи положението ти не е толкова тежко все пак..представи си още едно - близнак или по-голияма кака на 2г, както е в моя случай и тогава лудницата е сигурна..той вече не е малък  да си лежи и спи, и да хапва от време на време..така че миличка дерзай..по-зле става положението нататък със свободното време..ама какво да се прави..нали затова ги искахме бебоците..Simple Smile)

# 40
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Хъм намирам темата за много странна  Thinking но няма да прая разсъждения
Конкретно по въпроса.: в яслата където съм записала дребния приемет от 10 месечна възраст без значение дали е проходило (непроходилите ги държат в кошари). Яслата е в София - Люлин. ДРуг е въпроса дали във всички ясли приемат непроходили  Thinking

# 41
  • Мнения: 644
Цитат на: Liorena
Цитат на: Iva.G
MOMI4ETO SQJELIAVAM 4E VI PRITESNIX NO ZA MEN S VAJNO , IMAM SIN NA 9 MESECA VSI4KI SA DIGNALI RQCE OT NEGO AZ SQ6TO SKORO LUDNICATA ME ZOVE


 Laughing
в коя лудницата ще ходиш да ти правя компания Laughing
и аз съм вдигнала ръце вече, аман от деца, да му се невиди Laughing


Кой каквото си е надробил тва ще сърба   Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 955
Бележката е, че  детенце няма алергии.

# 43
  • Мнения: 1 077
Цитат
pravise na luda za deckata kuxnia no utre par 6te ia tormozia da mi dade belejka, pri4inite sa sme6ni no tova mi go kazva pediatarkata


Ми що не вземеш да и го подариш т`ва дете на тая педиатърка, като много и знае устата?!
Ама-ха!
Таман ще се оправят нещата...

Девойко, вземи се в ръце, докато е време! newsm12

# 44
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Az sasto niamam nisto protiv iaslite.Daze mislia, tse detsata se tsustvat super tam.Plemennitsata mi tragna na iasli na edna godinka i opredeleno i se otraziavse mnogo dobre.Vetse e na godinka i 6 mesetsa  i sutrin vliza sas siroka usmivka vav iaslite Heart Eyes .
Moeto dete go dadoh na iasli mnooooooogo po malko(samo ,tse sled tova go otpisah) i znaia ,tse tam se grizeha za nego mnogo dobre i mu gotveha (razbirase ,tse ste mu gotviat Sunglasses ) detska hrana(v smisal piyreta ).
Ne moga da razbera ,zasto taka se nahvrlihte varhu momitseto Shocked ,tia vse pak samo poiska informatsia..........

Общи условия

Активация на акаунт