Пазарът на недвижими имоти в БЪЛГАРИЯ, какво се случва реално-тема 98

  • 6 443
  • 171
  •   9
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 732
Няма лошо, щом кълве... Хората правят лоши инвестиции откакто свят светува. Дори има статистика, че обикновените хора обикновено повече губят от инвестициите си.

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 10 488
juli777, бихте ли споделили защо продадохте имота и какъв беше той?

# 167
  • Мнения: 63
juli777, бихте ли споделили защо продадохте имота и какъв беше той?
[/quote
Защото беше на последен етаж и имаше нужда от ремонт🙂но голям, без асансьор.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 10 488
София?

# 169
  • Мнения: 131
Тя държавата и да не дава на ФЛ да купуват облигации няма проблем. С малко усилие може да намерите ЕТФ-и дето инвестират в държавни облигации на евросъюза. Има и корпоративни облигации с по- висока лихва.

# 170
  • Мнения: 4 732
Квадрата е 5000 евро.
Квартала се превърна в гето.
От провинцията идват.
Страх ни е за живота и здравето но.
Тук живеят хора интелектуалци, каймака на обществото.

Това са само част от коментарите за Гео Милев/Изток. До къде го докарахме, а?

https://youtu.be/A6NJhcOSyws?is=eWPHzhTJ4mBZZYQs

# 171
  • Мнения: 11 138
Това е в градината на тъжното кметче… но него не го е еня, върти си сделките, направи градинка пред кулата на ек-сервиз изток, допусна не едно скандално застрояване и все с голямата община си мие ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт