Пазарът на недвижими имоти в БЪЛГАРИЯ, какво се случва реално-тема 98

  • 6 704
  • 173
  •   3
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 732
Няма лошо, щом кълве... Хората правят лоши инвестиции откакто свят светува. Дори има статистика, че обикновените хора обикновено повече губят от инвестициите си.

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 10 489
juli777, бихте ли споделили защо продадохте имота и какъв беше той?

# 167
  • Мнения: 63
juli777, бихте ли споделили защо продадохте имота и какъв беше той?
[/quote
Защото беше на последен етаж и имаше нужда от ремонт🙂но голям, без асансьор.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 10 489
София?

# 169
  • Мнения: 4 732
Квадрата е 5000 евро.
Квартала се превърна в гето.
От провинцията идват.
Страх ни е за живота и здравето но.
Тук живеят хора интелектуалци, каймака на обществото.

Това са само част от коментарите за Гео Милев/Изток. До къде го докарахме, а?

https://youtu.be/A6NJhcOSyws?is=eWPHzhTJ4mBZZYQs

# 170
  • Мнения: 11 146
Това е в градината на тъжното кметче… но него не го е еня, върти си сделките, направи градинка пред кулата на екс-сервиз изток, половината “зелен ринг” сигурно ще е с ширина от 1 м заради частни интереси, допусна не едно скандално застрояване и все с голямата община си мие ръцете.

Последна редакция: вт, 23 юни 2026, 19:02 от second

# 171
  • Мнения: 862
Оставете я столицата, отскочете до Созопол да видите за какво става дума...
Кан, Ница,Монте Карло,Сан Ремо - пасти да ядат...Ако могат да си ги позволят... естествено...

# 172
  • София
  • Мнения: 1 869
Нямам интереси там, мръсно и миризливо.

Наскоро питахте какво е "Справедлива пазарна цена", явно ме четат в БГмамата Grinning

# 173
  • Мнения: 862
Да внимавате, инвеститорите... Евтиното излиза винаги скъпо казали тези от Велинград като разбрали, че тези на излет в Малдивите не могли да си намерят полети за връщане ,заради войната в Залива...

Общи условия

Активация на акаунт